AKTUALNOŚCI

Ferie zimowe 2022 w Termach Maltańskich – półkolonie w Poznaniu [ZAPISY]

Gorący basen w środku zimy to doskonały pomysł na ferie w mieście! Zimowe półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale i inne aktywności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Termy Maltańskie to najlepsza możliwa miejscówka w Poznaniu na zimowy wypoczynek dla dzieci w czasie ferii. Tym bardziej, że półkolonie z Fregatą to nie tylko nauka pływania, czy szaleństwa w aquaparku, ale i wiele innych atrakcji, dzięki którym dzieci spędzają czas ferii ciekawie i aktywnie.

W programie 5-dniowych turnusów (17.01.2022-21.01.2022 i 24.01.2022-28.01.2022) znajdą się takie punkty jak:

  • Nauka i doskonalenie pływania. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci już oswojonych z wodą i pływających, jak i dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem.
  • Zabawa w części rekreacyjnej Term Maltańskich. Rekreacyjna część Term Maltańskich ze wszystkimi jej atrakcjami będzie do dyspozycji żądnych przygód półkolonistów.
  • Wyjście do Multikina – dzieciaki uwielbiają chodzić do kina, więc w czasie wolnym od szkoły nie może im tego zabraknąć!
  • Ekologiczne Warsztaty Plastyczne „Coś z niczego” – czyli zajęcia z tworzenia, w czasie których nauczymy dzieci jak własnoręcznie można wykonać różne praktyczne a zarazem estetyczne rzeczy, przydatne w domu.
  • Laboratorium – widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, które rozbudzą w dzieciach chęć do poznania tajemnic nauki.
  • Planszomania – czyli zabawa z grami planszowymi – logicznymi, zręcznościowymi, zespołowymi, ekonomicznymi.
  • Nasi czworonożni ulubieńcy – warsztaty o psach i kotach (poznamy zwyczaje psów i kotów – nauczymy się je lepiej rozumieć).
  • Gry i zabawy ruchowe – sport, ruch, aktywność to nieodłączny element naszych półkolonii.
  • Cała Polska czyta dzieciom – od wielu lat Fregata Swimming promuje czytanie wśród dzieci, nie inaczej będzie w czasie półkolonii.
  • Zawody pływackie – po kilku dniach treningów na basenie każdy będzie mógł się sprawdzić w rywalizacji sportowej.

Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Cena: 539 zł

Terminy: Półkolonie zimowe w Termach realizowane będą w dwóch turnusach:
– 17 stycznia 2022 r. – 21 stycznia 2022 r. w godzinach od 07:30 do 16:00
– 24 stycznia 2022 r. – 28 stycznia 2022 r. w godzinach od 07:30 do 16:00

Zapisy wyłącznie: ONLINE