AKTUALNOŚCI

Noworoczna promocja – jednorazowe zajęcia za pół ceny! [PROMOCJA]

W ramach noworocznych postanowień, zaplanuj wizytę ze swoim bobasem na basenie! Teraz możesz zamówić voucher na jednorazowe zajęcia dla niemowląt i małych dzieci za pół ceny, aby po otwarciu basenów cieszyć się wodą! 

W naszej noworocznej promocji za 35 zł otrzymasz voucher na zajęcia jednorazowe w grupie dla niemowląt od 3. miesiąca życia i małych dzieci do lat 4 (zajęcia rodzic + dziecko). Normalna cena to 70 zł.

Jednorazowy udział w zajęciach w grupie to najlepszy sposób, aby przekonać się jak wygląda profesjonalna lekcja dla najmłodszych dzieci w Szkole Pływania Fregata Swimming i doskonały początek Waszej wodnej przygody. Tymczasowo baseny są zamknięte, ale po wznowieniu zajęć, do wyboru będziecie mieli zajęcia na kilku basenach w Poznaniu a także na basenie Kromera we Wrocławiu.

Uwaga! Vouchery można zamawiać do 20.01.2021 r. a wykorzystać w okresie do końca 2021 r., po uprzednim uzgodnieniu terminu zajęć z biurem Szkoły Pływania Fregaty Swimming. Można zamówić dowolną ilość voucherów (np. dla siebie i przyjaciół), przy czym jedna osoba może skorzystać z zajęć z promocyjnym voucherem tylko jeden raz. Elektroniczny w formie pdf możesz otrzymać mailowo.

Aby zamówić voucher, wypełnij poniższy formularz.  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania.

  1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

  2. Regulamin zajęć promocyjnych znajduje się TUTAJ

  3. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl