Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – nasz letni obóz nad morzem jest zawsze pełen ruchu, emocji i przygód. Kolejna edycja – w lipcu 2018 r.

Jeśli Twoje dziecko jest bardzo aktywne, lubi różne dyscypliny sportowe, potrafi albo dopiero chciałoby się nauczyć pływać, to obóz w Łebie będzie dla niego najlepszym wyborem. Z Fregatą każdy dzień od rana do wieczora wypełniony jest ciekawymi i rozwijającymi zajęciami.

Tradycyjnie w lipcu zapraszamy nad morze dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat. Co je czeka w Łebie? Naszą specjalnością jest oczywiście nauka pływania oparta na warsztatach pływackich na krytym basenie. W zależności od poziomu umiejętności dzieci podzielone zostaną na odpowiednie grupy. Ale nasz obóz to oczywiście nie tylko pływanie. Uczestnicy do wyboru mają szereg zróżnicowanych zajęć – od pływania kajakami, przez gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz unihokej), ściankę wspinaczkową, crossfit, czyli gry i zabawy sprawnościowe oparte na naturalnych ruchach – krótkich podbiegach, przysiadach, skokach, aż po warsztaty plastyczno-artystyczne. Słowem mamy coś i dla ciała i dla ducha.

Na każdym obozie nie brakuje też wycieczek do ciekawych miejsc. W minionych latach organizowaliśmy już wyjazdy m.in. do Jurajskiego Parku Dinozaurów w Łebie, czy też rejs statkiem do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach.Dzięki współpracy z Europejskim Instytutem Sportu i Edukacji uczyliśmy się także capoeiry, czyli brazylijskiej sztuki walki połączonej z tańcem!

Na obozie nad morzem nie może zabraknąć plażowania i kąpieli w morzu, gier i zabaw na plaży i w terenie oraz ogniska z kiełbaskami.

 

Zapewniamy:

  • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
  • ubezpieczenie NW,
  • przejazd autokarem klasy turystycznej,
  • opiekę ratowniczą,
  • nadzór Kuratorium Oświaty,
  • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (tzw. szwedzki stół).

Warunki pobytu:

  • zakwaterowanie w w pokojach 4 – 6 osobowych z łazienkami,
  • zapewniona opieka medyczna w ośrodku.

Miejsce:

Ośrodek kolonijny Janina Łeba – Nowęcin
Ul. Łebska 13
Tel. 059 8662200

Oferta obozu na lato 2018 – już w przygotowaniu!
Wypełnij formularz, a poinformujemy Cię o starcie zapisów.

FORMULARZ KONTAKTOWY