AKTUALNOŚCI

Obozy nad morzem i w górach – zaplanuj dziecku najlepsze wakacje!

Masz dziecko, które nie potrafi usiedzieć w miejscu? Mamy dla niego idealne wakacje – pełne aktywności obozy nad morzem lub w malowniczych górach!

Tego lata zapraszamy Wasze dzieci na wypoczynek na sportowo, czyli na obozy dla aktywnych z naszym sprawdzonym partnerem Sobecki Travel, który od lat specjalizuje się w organizacji wakacyjnych wyjazdów dla dzieci. Do wyboru macie dwie opcje – obóz w Łebie, lub w Kotlinie Kłodzkiej.

Obóz nad morzem – Łeba dla aktywnych
(20-29.07.2020)

Nauka pływania na krytym basenie, treningi piłki nożnej, kajaki oraz inne zajęcia sportowe i rekreacyjne, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – letni obóz nad Bałtykiem będzie pełen ruchu, pozytywnych emocji i przygód!

Obóz w Łebie zapewni dzieciom w wieku 8-17 lat (podzielonym na grupy wiekowe) ruch, zarówno na lądzie, jak i w wodzie, bo w programie jest nauka pływania prowadzona przez instruktorów Szkoły Pływania Fregaty Swimming. W zależności od poziomu umiejętności (lub ich braku) dzieci podzielone zostaną na odpowiednio zróżnicowane grupy.
Ale obóz nad morzem to oczywiście nie tylko pływanie. Uczestnicy do wyboru będą mieli szereg innych zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym – od treningów piłkarskich, przez pływanie kajakami, po różne gry zespołowe. Obóz nad morzem to także wycieczki w ciekawe miejsca, plażowanie i tradycyjne obozowe „rytuały” takie jak chrzest obozowy, czy ognisko.

Cena: 1770 zł

Górska przygoda w Kotlinie Kłodzkiej
(1.08-10.08.2020)

Górskie wędrówki, obcowanie z przyrodą, wycieczki w ciekawe miejsca z wielką historią w tle plus liczne aktywności sportowe i rekreacyjne – to nasz sprawdzony przepis na udany obóz w polskich górach.

Obóz w okolicach Masywu Śnieżnika dedykowany jest dla ciekawej świata młodzieży w wieku od 10 do 17 lat, która lubi aktywny wypoczynek, wypełniony od rana do wieczora atrakcjami. Bo właśnie taki jest program 10 dni w malowniczych okolicach Kotliny Kłodzkiej i Masywu Śnieżnika. To wyjątkowe tereny, pełne pięknych krajobrazów i szlaków turystycznych naszpikowanych interesującymi miejscami, obiektami i przyrodniczymi cudami. W ramach obozu dzieciaki czekają więc górskie wędrówki (m.in. na Śnieżnik, Igliczną, Szczeliniec, czy do Błędnych Skał i Czarnej Góry), ale również wiele zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym, takich jak park linowy, gra w golfa, strzelanie łuku, biegi terenowe w formie zabawowej, czy kajaki.

Cena: 1670 zł