Aqua aerobik Wrocław

Zmęczenie po pracy, stres, dolegliwości związane z różnymi urazami? Wiemy jak z nimi walczyć! Ruch, ruch i jeszcze raz ruch, ale w wodzie i przy muzyce. Bez obciążeń, bez kontuzji, za to ze świetnymi efektami.

Zapraszamy na wyremontowany basen w Hotelu System (al. Marcina Kromera), gdzie w komfortowych warunkach prowadzimy zajęcia aqua aerobiku. Może w nich uczestniczyć praktycznie każdy, zarówno osoby młode jak i starsze, szczupłe czy też zmagające się z nadwagą. W porównaniu z innymi formami aktywności ruch w wodzie minimalnie obciąża stawy i kręgosłup. I niesamowicie efektywnie rzeźbi sylwetkę, bo woda stawia opór wszystkim partiom mięśni.

Aqua aerobik może być zarówno doskonałym treningiem wytrzymałościowo – wzmacniającym, jak i formą gimnastyki w wodzie, wspomagającej walkę ze schorzeniami układu kostno-stawowego, sercowo-naczyniowego, czy bólami mięśni.

W trakcie zajęć wykorzystujemy różne formy kroków i ćwiczeń ogólnorozwojowych o charakterze wzmacniającym, rozciągającym, uelastyczniającym oraz ćwiczeń oddechowych, i terapeutycznych, ukierunkowanych na wzmocnienie i usprawnienie poszczególnych grup mięśniowych, poprawiających ruchomość w stawach.

Zajęcia prowadzone są przy udziale sprzętu wypornościowego i oporowego przy akompaniamencie odpowiednio dobranej muzyki, która ma duże znaczenie terapeutyczne. Aktywność fizyczna stanowi tu doskonałe połączenie przyjemności z wszechstronnym usprawnieniem całego ciała.

Zapraszamy na basen!

Aqua aerobik Wrocław

Aqua aerobik Wrocław – Zdjęcia