AKTUALNOŚCI

Black Friday – promocja na zajęcia dla niemowląt!

Przyjdź na specjalne jednorazowe zajęcia dla maluszków w wieku od 3 do 24 miesięcy w promocyjnej cenie 20 zł, a potem zapisz się na kurs z rabatem 20 proc.!
CZYTAJ WIĘCEJ

Instruktorzy pływania o poradniku „Uczymy miłości do wody”

Planujesz rozpocząć przygodę ze swoim maluszkiem na basenie? Zastanawiasz się jak możesz wspierać wszechstronny rozwój twojego dziecka? Chodzisz z dzieckiem na basen, ale nie wiesz jak z nim ćwiczyć i bawić się?
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen dla rozwoju, sprawności i odwagi dzieci! [WIDEO]

Mają zaledwie ok. 1,5 roku, ale odwagi i sprawności mogą im pozazdrościć przedszkolaki! Zobaczcie jak na naszych zajęciach radzą sobie w wodzie maluchy.
CZYTAJ WIĘCEJ

PILNE! Zamknięcie basenu Kromera – zawieszamy zajęcia!

Niestety w trybie nagłym, w związku z decyzją hotelu, który cierpi na małą liczbę gości, basen Kromera zostaje zamknięty. Od wtorku 10. listopada włącznie musimy zawiesić do odwołania wszystkie zajęcia.
CZYTAJ WIĘCEJ

Poradnik dla rodziców “Uczymy miłości do wody” – od 12 listopada w sprzedaży!

“Uczymy miłości do wody” to kompleksowy poradnik dla rodziców, którzy chcą zaprzyjaźnić dziecko z wodą i zadbać o jego zdrowy rozwój. To pozycja, po którą warto sięgnąć!
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wspieramy rozwój dzieci na basenie? [WIDEO]

Jak wspieramy rozwój dzieci na basenie? Spójrzcie na Gabi, dziewczynkę, która ma 11 miesięcy i właśnie stawia pierwsze kroki na lądzie i jednocześnie na pływackiej ścieżce w wodzie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wznawiamy zajęcia na wszystkich basenach!

Po chwilowym zawieszeniu działalności basenów, wracamy z zajęciami na wszystkich obiektach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia aqua fitness w listopadzie i grudniu [GRAFIKI]

Po dłuższej przerwie wracamy z zajęciami aqua fitnessu na kilku basenach! Znowu będzie okazja zadbać o swoje zdrowie, formę i sylwetkę. A przy okazji naładować się pozytywną energią!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen na os. Kopernika – miejsce dla niemowlaka

Basen na os. Kopernika w Poznaniu to jeden z kilku basenów, na których Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi zajęcia oswajania z wodą niemowląt.
CZYTAJ WIĘCEJ

Biuro obsługi klienta – praca zdalna w okresie zawieszenia zajęć w Termach

Informujemy, że w okresie zamknięcia Term Maltańskich, biuro obsługi klienta Szkoły Pływania Fregata Swimming będzie także nieczynne. Zapraszamy do kontaktu mailowego.  
CZYTAJ WIĘCEJ

Jesteśmy malutcy, ale już nurkujemy! [WIDEO]

Najmniejsi pływacy już po kilku lekcjach z wykwalifikowanym instruktorem pływania niemowląt potrafią wykonywać zadania wymagające nie lada odwagi i oswojenia z wodą.
CZYTAJ WIĘCEJ

Ważny komunikat ws. odrabiania zajęć!

W poniedziałek 5. października przywracamy możliwość zgłaszania nieobecności i rezerwowania terminu odrabiania zajęć za pomocą systemu internetowego systemu Auksys.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Black Friday – promocja na zajęcia dla niemowląt!

Przyjdź na specjalne jednorazowe zajęcia dla maluszków w wieku od 3 do 24 miesięcy w promocyjnej cenie 20 zł, a potem zapisz się na kurs z rabatem 20 proc.!  Zajęcia nauki pływania niemowląt prowadzimy obecnie na kilku basenach, z zachowaniem...
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wspieramy rozwój dzieci na basenie? [WIDEO]

Jak wspieramy rozwój dzieci na basenie? Spójrzcie na Gabi, dziewczynkę, która ma 11 miesięcy i właśnie stawia pierwsze kroki na lądzie i jednocześnie na pływackiej ścieżce w wodzie. Niemowlaki i małe dzieci, które uczestniczą w zajęciach oswajania z wodą na...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia aqua fitness w listopadzie i grudniu [GRAFIKI]

Jesień to czas, w którym trzeba koniecznie zadbać o pozytywną energię, a nigdzie indziej nie znajdziecie jej w tak dużej ilości jak na basenie! Z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i rygorów sanitarnych, takich jak dezynfekcja rąk i powierzchni, czy dystans...
CZYTAJ WIĘCEJ