AKTUALNOŚCI

Plecaki Fregaty w nagrodę za pomysły na domowe zabawy

Wasze domy zamieniły się ostatnio w pomysłowe place zabaw dla dzieci! Dziękujemy za wszystkie pomysły na nudę, jakimi podzieliliście się z nami i innymi rodzicami na naszym profilu facebook. Najfajniejsze, naszym zdaniem, nagradzamy firmowymi plecaczkami.  
CZYTAJ WIĘCEJ

Tęsknimy za pracą z Wami! [WIDEO]

Przerwa w zajęciach z powodu koronawirusa to sytuacja niekomfortowa dla wszystkich. Możecie nam wierzyć, lub nie, ale w takich chwilach instruktor pływania może docenić to, jak fajną pracę wykonuje na co dzień.
CZYTAJ WIĘCEJ

Komunikat dotyczący dalszego zawieszenia zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming

W związku z obecną sytuacją i wprowadzeniem stanu epidemii w kraju, wszystkie zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming pozostają nadal zawieszone.
CZYTAJ WIĘCEJ

Obozy nad morzem i w górach – zaplanuj dziecku najlepsze wakacje!

Masz dziecko, które nie potrafi usiedzieć w miejscu? Mamy dla niego idealne wakacje – pełne aktywności obozy nad morzem lub w malowniczych górach!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Ucz dziecko miłości do wody, także w domu!

Przerwa w zajęciach na basenie nie musi oznaczać przerwy w oswajaniu z wodą. Poznaj nasz poradnik „Woda – pierwszy przyjaciel dziecka” i ciesz się dobrą zabawą z maluszkiem w trakcie domowej kąpieli!
CZYTAJ WIĘCEJ

Instruktorzy Fregaty jako prelegenci na największej konferencji szkół pływania dla niemowląt w Rosji!

Norbert Lewandowski i Szymon Siejkowski, czyli nasi eksperci od oswajania z wodą niemowląt zostali zaproszeni w roli ekspertów na szczyt profesjonalistów w tej dziedzinie, który odbędzie się w Moskwie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zostań w domu, baw się ze swoim dzieckiem i wygraj plecak! [WIDEO]

Pokażcie nam i innym rodzicom, jaki macie patent na nudę, gdy nie można chodzić na basen! Najbardziej pomysłowe formy radzenia sobie z dziećmi w tym czasie nagrodzimy plecakami Fregaty Swimming.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiana zasad pracy biura obsługi klienta! Praca zdalna.

Ze względu na zagrożenie Koronawirusem zamykamy nasze stacjonarne biuro obsługi klienta na Termach Maltańskich do dnia 25.03 Obsługa klientów będzie odbywa się zdalnie w godzinach 9 – 20. Zapraszamy głównie do kontaktu mailowego na adres info@fregata.com.pl
CZYTAJ WIĘCEJ

Ważny Komunikat dotyczący zajęć w najbliższych 2 tygodniach Poznań, Daszewice i Wrocław

Uprzejmie informujemy, że od 11 do 24 marca 2020 zgodnie z zaleceniami Prezydenta Miasta Poznania dotyczącymi minimalizowania zagrożeń związanych z koronawirusem SARS- Co-2 zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu, Daszewicach i Wrocławiu zostają odwołane.
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Kobiet – idziemy z niemowlakiem na basen!

Czy wiecie jak wyglądają zajęcia na basenie dla niemowlaków w wieku 3-6 miesięcy? Możecie to łatwo sprawdzić wybierając się na jednorazową lekcję w promocyjnej cenie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Fregata na nowym basenie we Wrocławiu! Zajęcia dla niemowląt i dzieci [ZAPISY]

Już 8 marca zaczniemy prowadzić zajęcia na kolejnym obiekcie we Wrocławiu! Na lekcje oswajania z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia oraz nauki pływania początkujących dzieci zapraszamy na basen Pulsantis na Grabiszynie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zawody pływackie Fregata Swimming Cup 2020! [ZAPISY]

Pamiątkowy medal i koszulka dla każdego pływaka, a także nagrody rzeczowe i puchary dla najlepszych! Amatorskie zawody Fregata Swimming Cup 2020 już 7 czerwca w Termach Maltańskich. Startować mogą już kilkuletnie dzieci!
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Dzień Kobiet – idziemy z niemowlakiem na basen!

Czy wiecie jak wyglądają zajęcia na basenie dla niemowlaków w wieku 3-6 miesięcy? Możecie to łatwo sprawdzić wybierając się na jednorazową lekcję w promocyjnej cenie! Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy świeżo upieczone Mamy (albo Tatusiów, a co!) na jednorazowe zajęcia...
CZYTAJ WIĘCEJ

Fregata na nowym basenie we Wrocławiu! Zajęcia dla niemowląt i dzieci [ZAPISY]

Już 8 marca zaczniemy prowadzić zajęcia na kolejnym obiekcie we Wrocławiu! Na lekcje oswajania z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia oraz nauki pływania początkujących dzieci zapraszamy na basen Pulsantis na Grabiszynie. Jak dotąd Szkoła Pływania Fregata Swimming uczyła pływać...
CZYTAJ WIĘCEJ

Dodatkowe grupy dla niemowląt i małych dzieci w nowym semestrze! [ZAPISY]

Świetna wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się zarezerwować miejsca na basenie dla maluszka w nowym semestrze! Mamy dodatkowe grupy oswajania z wodą niemowląt w Termach Maltańskich, na basenie Rataje i na Lechickiej! Najmniejsi pływacy są najważniejsi, dlatego staramy się,...
CZYTAJ WIĘCEJ