AKTUALNOŚCI

Utrudnienia w weekend 18-19.09. w okolicach Malty. Jak dojechać na Termy?

W związku z JBL Super League Triathlon Poznań 2021, odbywającym się w weekend 18-19.09, w okolicach Malty nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Dojazd na Termy Maltańskie ulegnie zmianie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Terminy rozpoczęcia zajęć – zmiana na basenie Kopernika!

Zajęcia w nowym semestrze na basenie Kopernika rozpoczną się o tydzień później niż planowano. Na ten basen zapraszamy od poniedziałku 13 września 2021 r., na pozostałe – zgodnie z planem.  
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grafiki zajęć – aqua aerobik i aqua gimnastyka [ZAPISY]

Od początku września ruszamy z kolejnym cyklem zajęć fitnessu w wodzie. Zapraszamy na kilka basenów w Poznaniu, Daszewicach i Wrocławiu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr nauki pływania – Poznań, Daszewice [GRAFIKI]

Ruszają otwarte zapisy na zajęcia w nowym semestrze, który rozpocznie się po wakacjach! Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i okolicy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dla dzieci w Cukrowni Żnin! [ZAPISY]

Na komfortowym basenie w Hotelu Arche Cukrownia Żnin we wrześniu rozpocznie się nowy semestr zajęć dla dzieci! Zapisy właśnie ruszają.
CZYTAJ WIĘCEJ

Gratisowa lekcja próbna dla niemowląt na Basenie Lechicka!

Wyjątkowa okazja, by przekonać się, dlaczego warto od września chodzić z niemowlakiem na basen! Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną – już w piątek 20 lipca!
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o zdrowy rozwój dziecka? Zabierz je na basen! [WIDEO]

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt to doskonała forma aktywności wspomagającej rozwój niemowląt i małych dzieci.
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływanie niemowląt: obroty z zanurzeniem [WIDEO]

Obroty z zanurzeniem to jedno z trudnych, ale całkowicie bezpiecznych ćwiczeń, które nasi wykwalifikowani instruktorzy wykonują w wodzie z niemowlakami w wieku zaledwie kilku miesięcy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalny kurs dla niemowlaków 4-6 mies. – aż 3 lekcje za jedynie 50 zł!

Trzy lekcje rodzica z niemowlakiem w wodzie w ciągu trzech tygodni, czyli przyspieszony kurs oswajania z wodą dla dzieci w wieku 4-6 miesięcy w promocyjnej cenie 50 zł – to nasza propozycja dla rodziców maluchów, którzy chcą zaprzyjaźnić dziecko z...
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływające niemowlaki – wspaniałe lekcje na basenie [WIDEO]

Radość, uśmiech, przyjemność z obcowania z wodą dla wszystkich uczestników zajęć to jeden z głównych celów, jakie stawiają sobie instruktorzy Szkoły Pływania Fregata Swimming prowadzący lekcje w wodzie z rodzicami i dziećmi.
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen Kopernika – nauka pływania niemowląt i dzieci [WIDEO]

Blisko z Grunwaldu, blisko z Górczyna, a do tego zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów największej szkoły pływania w Poznaniu. Basen w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika to dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z wodą dziecka.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nurkujące niemowlaki [WIDEO]

Nurkowanie jest nieodłącznym elementem nauki pływania. Ucząc miłości do wody musimy więc umożliwiać dziecku przemieszczanie się pod wodą we wszystkich możliwych kierunkach.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Tata z Poznania gościem live’a Fregaty!

Marcin Kasprowicz, bloger znany jako Tata z Poznania będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu Uczymy miłości do wody z Norbertem Lewandowskim. Porozmawiamy o rodzicielstwie i sposobach na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Czy ojciec to tzw. drugi rodzic dla dziecka,...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na zajęcia na basenach w Poznaniu i Daszewicach! [GRAFIKI]

Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach – zapisz się na zajęcia w nowym semestrze w Szkole Pływania Fregata Swimming! Dlaczego warto zapisać dziecko na basen? Bo to prosta droga do...
CZYTAJ WIĘCEJ

Już wkrótce zajęcia Fregaty Swimming w parku wodnym Cukrowni Żnin!

Park wodny w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce to kolejne miejsce, w którym Szkoła Pływania Fregata Swimming będzie wkrótce prowadzić zajęcia pływackie! To doskonała wiadomość dla wszystkich mieszkańców tych okolic. Położony w połowie drogi między Gnieznem a Bydgoszczą...
CZYTAJ WIĘCEJ