AKTUALNOŚCI

Dzień Ojca – zapraszamy tatusiów z dziećmi na basen!

W Dzień Ojca mamy dla tatusiów prezent. Przyjdźcie ze swoim maluszkiem na basen i cieszcie się wspólną zabawą w wodzie! Tylko dziś (23.06) zarezerwujecie gratis jednorazowe wejście na zajęcia oswajania z wodą niemowląt.    
CZYTAJ WIĘCEJ

Zaczynamy zapisy na nowy semestr. Rezerwuj miejsce! [NOWE GRAFIKI]

To już Wasze ostatnie zadanie przed zasłużonymi wakacjami – zapewnić sobie miejsce na zajęciach w nowym semestrze, który ruszy we wrześniu! Sprawdźcie nasze grafiki oswajania z wodą niemowląt oraz nauki pływania na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacyjne kursy dla niemowlaków i dzieci! [ZAPISY]

Podczas wakacji nie musicie robić przerwy w zajęciach na basenie! Lato to zresztą świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z basenem. Zapraszamy na kameralny basen przy ul. Lechickiej!
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Termy Maltańskie 2018 – coraz mniej wolnych miejsc!

Po mniej niż 10 wolnych miejsc zostało nam już na pierwszych trzech turnusach półkolonii w Termach Maltańskich, które startują już za dwa tygodnie. To ostatni moment, żeby zapisać dziecko na największą przygodę tego lata w Poznaniu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacyjne kursy pływania niemowląt we Wrocławiu! [ZAPISY]

Kameralny basen przy Al. Kromera we Wrocławiu zaprasza latem najmniejszych pływaków! Fregata Swimming organizuje w lipcu i sierpniu zajęcia oswajania z wodą zarówno dla dzieci, które nigdy nie uczestniczyły jeszcze w takich zajęciach, jak i takich, które już mają pierwsze...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki Fregata Family Cup 2018

Wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali w zawodach Fregata Family Cup 2018 należą się nie tylko wielkie brawa, medale i nagrody, ale i… szczegółowe wyniki. Sprawdźcie jak Wam poszło!
CZYTAJ WIĘCEJ

Grafik na nowy semestr dla niemowląt i dzieci we Wrocławiu! [ZAPISY]

Oswajanie z wodą niemowląt i nauka pływania małych dzieci według najlepszych europejskich wzorców – dołącz do nas na kameralnym basenie przy al. Kromera w Hotelu System! Już teraz zarezerwuj miejsce w grupie w najdogodniejszym terminie na nowy semestr, który ruszy...
CZYTAJ WIĘCEJ

Grafiki aqua fitness na lato 2018 w Poznaniu i Wrocławiu [ZAPISY]

W tym roku zapowiada się wyjątkowe gorące lato, więc lepiej już teraz rezerwujcie miejsca na basenie! W lipcu i sierpniu ćwiczymy w Poznaniu (Termy Maltańskie i basen Lechicka) oraz we Wrocławiu (basen Kromera).
CZYTAJ WIĘCEJ

Zawody wyszły super! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Radość w najczystszej postaci, emocje jak na igrzyskach olimpijskich i doping jak na mistrzostwach świata! Właśnie tak wyglądały zawody Fregata Family Cup 2018.
CZYTAJ WIĘCEJ

Fregata Family Cup 2018 – dziękujemy, że pływaliście z nami!

Najpierw w wodzie walczyły maluszki, potem coraz starsze dzieci, wreszcie dorośli, a na koniec odbyła się sztafeta rodzinna. Prawie 600 zawodników stanęło w niedzielę na starcie pływackich zawodów Fregata Family Cup!
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Poznań 2018 – Termy Maltańskie!

Termy Maltańskie będą tego lata najlepszym adresem dla dzieci chcących spędzić niezapomniane wakacje w mieście. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przygotowaliśmy program wypełniony m.in. zabawą w aquaparku, nauką pływania i wycieczkami. Będzie aktywnie, ciekawie i kolorowo!
CZYTAJ WIĘCEJ

Informacje dla startujących – Fregata Family Cup

Już jutro spotykamy się na największych rodzinnych zawodach pływackich Fregata Family Cup 2018 Przygotowaliśmy dla najważniejsze informacje dotyczące zawodów
CZYTAJ WIĘCEJ
12345...10...

POLECANE

Wakacyjne kursy dla niemowlaków i dzieci! [ZAPISY]

Podczas wakacji nie musicie robić przerwy w zajęciach na basenie! Lato to zresztą świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z basenem. Zapraszamy na kameralny basen przy ul. Lechickiej! Dla wielu rodzin zajęcia na basenie to...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Termy Maltańskie 2018 – coraz mniej wolnych miejsc!

Po mniej niż 10 wolnych miejsc zostało nam już na pierwszych trzech turnusach półkolonii w Termach Maltańskich, które startują już za dwa tygodnie. To ostatni moment, żeby zapisać dziecko na największą przygodę tego lata w Poznaniu! Tego lata zapraszamy do...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Poznań 2018 – Termy Maltańskie!

Termy Maltańskie będą tego lata najlepszym adresem dla dzieci chcących spędzić niezapomniane wakacje w mieście. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przygotowaliśmy program wypełniony m.in. zabawą w aquaparku, nauką pływania i wycieczkami. Będzie aktywnie, ciekawie i kolorowo!...
CZYTAJ WIĘCEJ