AKTUALNOŚCI

Ferie na basenie – zajęcia dla niemowlaków i dzieci, które już z nami pływają

Ferie na basenie? To świetny pomysł! Jeżeli chodzicie już na zajęcia i nie chcecie robić przerwy – wpadajcie na basen także w czasie ferii!
CZYTAJ WIĘCEJ

Idziesz z niemowlakiem na basen? Dowiedz się, jak się przygotować! [LIVE]

Zaraz po feriach zimowych zaczynamy zajęcia w nowym semestrze. Jak przygotować się do zajęć na basenie z niemowlakiem lub małym dzieckiem? Zapraszamy na live z szefem Szkoły Pływania Fregata Swimming, Norbertem Lewandowskim.  
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na zajęcia dla niemowląt i dzieci – Wrocław [NOWE GRAFIKI]

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia do 4 lat oraz nauka pływania dzieci starszych to nasza oferta na nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming na basenie Kromera od września. Sprawdź grafiki!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia próbne dla niemowlaków! [POZNAŃ I DASZEWICE]

Zajęcia dla najmniejszych pływaków to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. W czasie ferii organizujemy specjalne jednorazowe zajęciach, na których przekonacie się, że maluszki kochają wodę!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr – lato 2022! [NOWE GRAFIKI]

Dostępne są już grafiki zajęć Fregaty w nowym semestrze letnim 2022! Zapraszamy na oswajanie z wodą niemowląt, naukę pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dla dzieci – basen w Cukrowni Żnin! [ZAPISY]

Już 31 stycznia 2022 r. zaczynamy kolejny semestr zajęć nauki pływania dla dzieci na komfortowym basenie w Hotelu Arche Cukrownia Żnin!
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływające niemowlaki [WIDEO]

Czy niemowlaki i małe dzieci można nauczyć konkretnych umiejętności pływackich? Tak, jeżeli zabierzecie swoją pociechę na profesjonalne zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt!

Niech świąteczny czas będzie dla Was okazją do odpoczynku, ale i ładowania akumulatorów na kolejny rok. Bo jesteśmy pewni, że Nowy Rok będzie lepszy, więc warto na niego czekać!
CZYTAJ WIĘCEJ

Świąteczna przerwa w zajęciach [DATY]

Od 24 grudnia do 2 stycznia potrwa świąteczno-noworoczna przerwa w zajęciach na basenach, za wyjątkiem Wrocławia, gdzie w okresie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem dla części grup odbędą się lekcje.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grafiki aqua aerobiku i aqua gimnastyki [STYCZEŃ-LUTY]

W Nowy Rok wchodzimy z nowym postanowieniem! Zadbajmy o formę i zdrowie – ćwicząc na basenie! Sprawdźcie naszą ofertę zajęć aqua aerobiku i aqua gimnastyki.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt życzą nasi mali pływacy! [WIDEO]

Zdrowia, szczęścia, prezentów, ale i tego, by jak najczęściej móc uczestniczyć w zajęciach na basenie! Posłuchajcie, czego życzą Wam i nam rodziny pływające z nami w Daszewicach.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy semestr na basenie Rataje! [ZAPISY]

Rozpoczynamy otwarte zapisy na zajęcia na basenie Rataje w nowym semestrze lato 2022! Do wyboru mamy kursy dla całej rodziny – od niemowląt, przez dzieci, po dorosłych.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Nowy semestr na basenie Rataje! [ZAPISY]

Rozpoczynamy otwarte zapisy na zajęcia na basenie Rataje w nowym semestrze lato 2022! Do wyboru mamy kursy dla całej rodziny – od niemowląt, przez dzieci, po dorosłych. Pływalnia Rataje na os. Piastowskim to jeden z najnowszych basenów Poznaniu. Nowoczesny obiekt...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr w Termach Maltańskich! [NOWE GRAFIKI]

3,2,1… Start! Zaczynamy otwarte zapisy na zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych w Termach Maltańskich w nowym semestrze – lato 2022. Termy Maltańskie to największy obiekt basenowy w Poznaniu a to oznacza, że możemy w nim prowadzić szereg różnych zajęć...
CZYTAJ WIĘCEJ

Mikołajkowa promocja dla niemowląt! [ZAPISY]

Przed nami Mikołajki, więc i nowa promocja się należy! Za pięć lekcji dla niemowląt w wieku 3-6 mies. na basenie Lechicka teraz zapłacisz tylko 150 zł!  Mikołajki tuż, tuż… Chcesz zrobić sobie i swojemu dziecku fajny prezent? Wpadnijcie na basen!...
CZYTAJ WIĘCEJ