AKTUALNOŚCI

Twoje dziecko nie lubi kąpieli? Zmienimy to!

Niektóre niemowlaki i małe dzieci wręcz nie cierpią kąpieli. Jeśli ten problem dotyczy Twojego maluszka zapisz je na specjalne zajęcia, na których przełamiemy wszystkie bariery przed wodą i sprawimy, że kąpiel stanie się dla niego przyjemnością.
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływaj z nami w nowym semestrze! [GRAFIKI TERMY I DASZEWICE]

Lekcje pływania niemowląt, dzieci i dorosłych – dla początkujących i zaawansowanych. W nowym semestrze na Termach Maltańskich i Pływalni Fregata w Daszewicach będziemy mieli dla Was jak zwykle spory wybór zajęć
CZYTAJ WIĘCEJ

Nurkowanie niemowląt bez tajemnic, czyli szkolimy się z najlepszymi

Za nami udział w kolejnym ciekawym szkoleniu organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt. Tym razem wspólnie z ekspertami z Portugalii zgłębialiśmy tajniki nurkowania niemowląt.
CZYTAJ WIĘCEJ

Ćwicz i baw się – aqua fitness w wakacje! [POZNAŃ, WROCŁAW]

Jak utrzymać formę latem, w upale? Na basenie! W lipcu i sierpniu na basenach w Poznaniu i Wrocławiu prowadzić będziemy zajęcia aqua fitnessu. Zapraszamy!
CZYTAJ WIĘCEJ

NOWOŚĆ! Półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza!

Pięć dni wypełnionych nie tylko nauką pływania i zabawą na basenie, ale również warsztaty artystyczne, gry, wyjście do Poznańskiej Palmiarni i spotkania z ciekawymi ludźmi. Zapraszamy na półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy semestr na basenie Kromera – Wrocław! [GRAFIKI]

Niemowlaki z Wrocławia – wskakujcie do wody! Komfortowy basen w hotelu, specjalnie przygotowany do nauki pływania małych dzieci, czeka na najmniejszych uczniów już od początku września. Zarezerwuj miejsce już teraz i ciesz się wakacjami!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Grafiki na nowy semestr na basenie Lechicka! [ZAPISY]

Już 2 września, czyli zaraz po wakacjach zaczynamy zajęcia w ramach zimowego semestru na basenie w Hotelu Lechicka! To obiekt specjalnie przystosowany do oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zawody Fregata Family Cup 2019 na bis! [FILM]

Przeżyjmy to jeszcze raz – zobaczcie nasz film z najważniejszej pływackiej imprezy tej wiosny! Fregata Family Cup 2019 już za nami, ale żeby wspomnienia trwały dłużej, dokładamy film z zawodów.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jest praca w biurze obsługi klienta! [APLIKUJ]

Szukamy młodych i ambitnych osób, dla których praca i kontakt z ludźmi jest przyjemnością. Jeśli masz świetny kontakt z klientem, nie boisz się wyzwań i potrafisz szybko rozwiązywać małe i duże problemy, sprawdź się w biurze obsługi klienta Szkoły Pływania...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki zawodów Fregata Family Cup 2019! [TABELE]

Fantastyczna walka do ostatniego metra, rywalizacja w duchu fair play, a przy tym świetna zabawa dla całych rodzin. A które miejsce wy zajęliście? Sprawdźcie wyniki!
CZYTAJ WIĘCEJ

Fregata Family Cup 2019 już za nami. Dziękujemy za udział! [ZDJĘCIA]

To było zdecydowanie pływackie wydarzenie tej wiosny! Kilkuset młodszych i starszych uczestników stanęło na starcie największych w Poznaniu amatorskich zawodach pływackich Fregata Family Cup 2019.
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Dziecka z Fregatą – lato dla niemowlaka z rabatem! [PROMOCJA]

Wakacyjne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci na basenie w Daszewicach z 15-procentowym rabatem to nasz prezent z okazji Dnia Dziecka! Promocja obowiązuje tylko przy zapisach w dniach 1-2 czerwca.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Pływaj z nami w nowym semestrze! [GRAFIKI TERMY I DASZEWICE]

Nauka pływania niemowląt, dzieci i dorosłych – dla początkujących i zaawansowanych. W nowym semestrze na Termach Maltańskich i Pływalni Fregata w Daszewicach będziemy mieli dla Was jak zwykle spory wybór zajęć! Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami i z pewnością...
CZYTAJ WIĘCEJ

NOWOŚĆ! Półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza!

Pływalnia w parku Kasprowicza. Foto: Adam Ciereszko Pięć dni wypełnionych nie tylko nauką pływania i zabawą na basenie, ale również warsztaty artystyczne, gry, wyjście do Poznańskiej Palmiarni i spotkania z ciekawymi ludźmi. Zapraszamy na półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza!...
CZYTAJ WIĘCEJ

Obóz letni Łeba 2019 – wakacje (nie) tylko dla aktywnych!

Masz dziecko, które nie potrafi usiedzieć na miejscu? Mamy dla niego idealne wakacje! Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – letni obóz nad Bałtykiem z Fregatą Swimming jest...
CZYTAJ WIĘCEJ