AKTUALNOŚCI

Nowe grupy dla niemowląt i dzieci na basenie Lechicka [ZAPISY]

W październiku otwieramy nowe grupy oswajania z wodą niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym! Gdzie? Na basenie Lechicka. Zapraszamy!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Wróciliśmy z Wami na baseny! [WIDEO]

Zgodnie z planem, od 1 września ruszyliśmy z zajęciami oswajania z wodą i nauki pływania na pierwszych basenach! Dziękujemy, że nam zaufaliście i jesteście z nami!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grupy dla niemowląt – basen Kromera! [ZAPISY]

Jeśli nie udało Ci się zapisać z maluszkiem na basen we Wrocławiu, bo zabrakło miejsc, to mamy dobrą wiadomość. Od 13 września dodajemy nowe grupy dla niemowląt!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dorosłych – kilka basenów czeka na ciebie!

Nieważne, czy dopiero chcesz nauczyć się pływać, czy też doskonalisz już jakiś konkretny styl – w każdym przypadku od września możemy ci zaoferować profesjonalne lekcje pływania dla dorosłych.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia indywidualne – dla ciebie lub dla dziecka!

Jeśli zamiast zajęć grupowych, wolisz naukę pływania z instruktorem tylko dla ciebie, umów się na lekcje indywidualne! Zajęcia z instruktorem dla niemowląt, dzieci lub dorosłych organizujemy na kilku basenach.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wracamy na zajęcia aqua aerobiku! [GRAFIKI]

Po dłuższej przerwie wracamy z zajęciami aqua fitnessu na kilku basenach! Znowu będzie okazja zadbać o swoje zdrowie, formę i sylwetkę. A przy okazji naładować się pozytywną energią!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy na bezpieczne zajęcia na basenie w Szkole Pływania Fregata Swimming!

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć to kwestia priorytetowa w Szkole Pływania Fregata Swimming. Chcemy, aby każdy czuł komfort i bez obaw mógł brać w nich udział, dlatego w kilku kluczowych sprawach podejmujemy ściśle określone działania.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia próbne dla niemowląt! Bezpieczny basen dla malucha [POZNAŃ I DASZEWICE]

Zajęcia dla najmniejszych pływaków to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Zapraszamy na specjalne jednorazowe lekcje na basenach w Poznaniu i Daszewicach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Jesień 2020 na basenie! Grafiki nauki pływania i aqua fitnessu na nowy semestr

Sprawdź grafiki na zajęcia nauki pływania i aqua fitnessu w Poznaniu i Wrocławiu w nowym semestrze, który rusza już od września na kilku basenach! Dołącz do nas w wodzie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen bezpieczny dla najmniejszych pływaków! [WIDEO]

Małe dzieci wymagają dużego bezpieczeństwa i właśnie tego możecie oczekiwać na zajęciach oswajania z wodą niemowląt. Basen to miejsce wyjątkowe pod tym względem.
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen Rataje – zapisy na nowy semestr [GRAFIKI]

Po wakacyjnej przerwie, we wrześniu wracamy na basen Rataje na os. Piastowskim! Niemowlaki od 3. miesiąca życia, dzieci, dorośli – ruszają otwarte zapisy. Nie przegap miejsca w grupie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nurkujące niemowlaki – tak uczymy miłości do wody! [WIDEO]

Niemowlaki czują się fantastycznie zarówno w wodzie, jak i pod wodą! Nurkowanie to dla nich pestka, jeśli tylko w pobliżu jest wykwalifikowany instruktor i rodzic.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Nowe grupy dla niemowląt i dzieci na basenie Lechicka [ZAPISY]

W październiku otwieramy nowe grupy oswajania z wodą niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym! Gdzie? Na basenie Lechicka. Zapraszamy! Wiemy, że nie wszystkim udało się zapisać na zajęcia w nowym semestrze, dlatego od początku października dokładamy nowe grupy na basenie...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wracamy na zajęcia aqua aerobiku! [GRAFIKI]

Po dłuższej przerwie wracamy z zajęciami aqua fitnessu na kilku basenach! Znowu będzie okazja zadbać o swoje zdrowie, formę i sylwetkę. A przy okazji naładować się pozytywną energią! Z powodu pandemii koronawirusa i czasowego zamknięcia basenów, zajęcia aqua fitnessu (aqua...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy na bezpieczne zajęcia na basenie w Szkole Pływania Fregata Swimming!

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć to kwestia priorytetowa w Szkole Pływania Fregata Swimming. Chcemy, aby każdy czuł komfort i bez obaw mógł brać w nich udział, dlatego w kilku kluczowych sprawach podejmujemy ściśle określone działania. Pandemia koronawirusa to sytuacja wyjątkowa, ale...
CZYTAJ WIĘCEJ