AKTUALNOŚCI

Dzień Dobry TVN na basenie Lechicka! [ZDJĘCIA]

Dlaczego pływanie to doskonała forma aktywności dla dzieci i to już w wieku nawet kilku miesięcy? Na takie i inne pytania odpowiedzi szukali na naszych zajęciach reporterzy Dzień Dobry TVN.  
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje na basenie! Kursy dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY-POZNAŃ]

Najlepszym miejscem do wypoczynku i relaksu jest latem basen. Na naszych wakacyjnych zajęciach będzie też dużo dobrej zabawy i dla dzieci, i dla rodziców! Zapraszamy na letnie kursy oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt już od 3. miesiąca życia...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje na basenie! Zajęcia dla niemowląt i dzieci [ZAPISY-WROCŁAW]

Lato we Wrocławiu? Tylko na basenie Kromera! Na wakacyjnych kursach mogą z nami pływać już od 3. miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Zapraszamy!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grupy dla niemowląt – Lechicka i Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Przyszła wiosna a z nią… nowe grupy oswajania z wodą niemowląt! Zapraszamy niemowlaki w wieku 3-6 miesięcy i 7-12 miesięcy na basen!
CZYTAJ WIĘCEJ

Fajna praca dla instruktorów pływania latem w Grecji!

Jest fajna praca w Grecji – na wyspach Korfu, Kreta, Kos, Rodos! Współpracujące z nami Biuro Podróży Grecos Holiday szuka przebojowych, kreatywnych, pozytywnie zakręconych instruktorów nauki pływania dzieci do pracy latem w greckich resortach.
CZYTAJ WIĘCEJ

Przerwa w zajęciach na basenie: 1-3 maja

Przypominamy, że w okresie tzw. majówki tj. od 1 do 3 maja nie odbywają się żadne zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming. Dobrego wypoczynku!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grafiki aqua aerobiku i aqua gimnastyki [MAJ-CZERWIEC]

Zaraz po długim majowym weekendzie bierzemy się ostro do pracy na basenie! Nowe grafiki naszych zajęć aqua aerobiku i aqua gimnastyki na maj i czerwiec są już dostępne.
CZYTAJ WIĘCEJ

Górska przygoda w Masywie Śnieżnika! [OBÓZ DLA DZIECI]

Pełen atrakcji obóz w górach – to oferta dla aktywnych dzieci, które uwielbiają spędzać czas na wolnym powietrzu. W imieniu naszego partnera, firmy Sobecki Travel zapraszamy w lipcu na górską przygodę w Kotlinie Kłodzkiej!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje z Fregatą! Lato 2022 na basenie [ZAPISY]

Rodzinne zawody pływackie, najgorętsze półkolonie w Termach Maltańskich i na basenie Kopernika – zaplanuj dziecku ekscytujące chwile w wodzie i wymarzone wakacje bez konieczności wyjeżdżania z miasta!
CZYTAJ WIĘCEJ

Świąteczna przerwa w zajęciach!

W okresie Świąt Wielkanocnych w dniach 16-18.04 nie odbywają się żadne zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku i wesołych Świąt!
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie lato 2022 w Poznaniu – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Nie ma lepszej opcji wakacji w mieście niż lato w Termach Maltańskich! Tym bardziej, że w programie Półkolonii Lato 2022, oprócz nieograniczonej zabawy w aquaparku i nauki pływania mamy m.in. warsztaty chemiczno-fizyczne, ekologiczne i plastyczne.
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie letnie 2022 dla aktywnych w SP 72 na os. Kopernika! [ZAPISY]

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na letnie półkolonie w SP 72 na os. Kopernika!
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Nowe grupy dla niemowląt – Lechicka i Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Przyszła wiosna a z nią… nowe grupy oswajania z wodą niemowląt! Zapraszamy niemowlaki w wieku 3-6 miesięcy i 7-12 miesięcy na basen! Ponieważ rosną nam kolejne pokolenia małych pływaków, z myślą o nich otwieramy nowe grupy na basenie Lechicka oraz...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje z Fregatą! Lato 2022 na basenie [ZAPISY]

Wakacyjne kursy oswajania z wodą i nauki pływania albo najgorętsze półkolonie w mieście – już teraz możesz zaplanować dziecku wymarzone wakacje bez konieczności wyjeżdżania z miasta!  Jeżeli czujecie, że za Wami trudny rok, zwłaszcza dla Waszych dzieci, które z powodu...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie lato 2022 w Poznaniu – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Nie ma lepszej opcji wakacji w Poznaniu niż lato w Termach Maltańskich! Tym bardziej, że w programie Półkolonii Lato 2022, oprócz nieograniczonej zabawy w aquaparku i nauki pływania mamy m.in. warsztaty chemiczno-fizyczne, ekologiczne i plastyczne. ZAPISY NA PÓŁKOLONIE LATO 2022...
CZYTAJ WIĘCEJ