AKTUALNOŚCI

Nowe grafiki na semestr letni 2018! Zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych [ZAPISY]

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych, oswajanie z wodą niemowląt – już teraz wybierz swoje zajęcia w nowym semestrze, który rusza zaraz po feriach zimowych. Sprawdź nowe grafiki!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wylicytuj indywidualną lekcję dla swojego maluszka i wspieraj WOŚP!

Niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się jak rozkochać swoje dziecko w wodzie i zarazem zaangażować się w pomoc na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do udziału w aukcji, na której licytujemy indywidualną lekcję na basenie dla niemowlaka!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zimowe półkolonie 2018 w Termach Maltańskich! [ZAPISY]

Basen w środku zimy, wycieczki w ciekawe miejsca w Poznaniu, a do tego widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne. Tak wielu atrakcji podczas ferii można doświadczyć tylko na półkoloniach zimowych z Fregatą Swimming!
CZYTAJ WIĘCEJ

Noworoczny prezent we Wrocławiu – zapraszamy na gratisowe zajęcia! [ZAPISY]

Sprawdźcie, czy Wasz maluszek pokocha basen! W okresie ferii zimowych (15-28.01.2018) zapraszamy na gratisowe zajęcia dla niemowląt i małych dzieci na basenie przy Al. Kromera we Wrocławiu!  
CZYTAJ WIĘCEJ

W Nowy Rok z formą – rusz się na aqua fitness! [NOWE GRAFIKI]

Jeśli od Nowego Roku naprawdę chcecie coś zmienić w swoim życiu, to do listy noworocznych postanowień musicie dopisać regularne zajęcia aqua aerobiku. Sprawdźcie nasze grafiki na styczeń i luty!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku! [PRZERWA W ZAJĘCIACH]

Zdrowia, spokoju, uśmiechu i wypoczynku w rodzinnym gronie. Niech Święta Bożego Narodzenia będą dla Was wyjątkowe a 2018 rok pełen sukcesów! Przypominamy jednocześnie o świątecznej przerwie w zajęciach i ograniczonych godzinach funkcjonowania naszych biur.
CZYTAJ WIĘCEJ

Uczymy świadomego ćwiczenia z maluszkami [WIDEO]

Świadome podążanie za dzieckiem polega na umiejętnym odczytywaniu sygnałów, które nam wysyła. Na naszych zajęciach oswajania z wodą niemowląt przekonacie się, że nawet 6-miesięczny bobas może już wykonywać określone ćwiczenia w pełni świadomie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowa grupa dla niemowląt w Termach Maltańskich!

Czy Twój maluszek pokocha wodę? Z nami na pewno tak! W okresie grudzień-luty zapraszamy do nowej grupy oswajania z wodą maluszki w wieku 3-12 miesięcy, które nie uczęszczały jeszcze na tego typu zajęcia.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wesołych Świąt! Świętujcie z rodziną a pływające z nami.

Oby w te nadchodzące świąteczne dni spotykały Was same miłe niespodzianki i niech w Waszych domach nie zabraknie radosnych wzruszeń! Świąt w zdrowiu i rodzinnej atmosferze życzy Wam Fregata Swimming!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wygraj kurs oswajania z wodą dla niemowląt! [KONKURS]

Czy Twój maluszek czeka już na święta Bożego Narodzenia? Pokaż zdjęcie swojego dziecka w świątecznym nastroju na naszym profilu Facebook i wygraj semestr zajęć oswajania z wodą niemowląt w Szkole Pływania Fregata Swimming!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grafiki na zajęcia dla maluchów we Wrocławiu! [ZAPISY]

Ruszają zapisy na zajęcia w semestrze letnim na basenie przy Al. Kromera we Wrocławiu! Zaraz po feriach, czyli od 29 stycznia zaczynamy wielką przygodę dla małych pływaków. Zapraszamy niemowlaki i przedszkolaki na zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania!
CZYTAJ WIĘCEJ

Mają 3-4 lata i kochają wodę! [WIDEO]

Przedszkolaki w wieku 3-4 lat, które uczęszczają na nasze zajęcia potrafią na basenie coraz więcej! Nie tylko uczą się określonych umiejętności, ale i świetnie się przy tym bawią z rodzicami.
CZYTAJ WIĘCEJ
12345...

POLECANE

Nowe grafiki na semestr letni 2018! Zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych [ZAPISY]

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych, oswajanie z wodą niemowląt – już teraz wybierz swoje zajęcia w nowym semestrze, który rusza zaraz po feriach zimowych. Sprawdź nowe grafiki! Ukończenie zimowego semestru nauki pływania w naszej szkole to świetny...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wylicytuj indywidualną lekcję dla swojego maluszka i wspieraj WOŚP!

Niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się jak rozkochać swoje dziecko w wodzie i zarazem zaangażować się w pomoc na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do udziału w aukcji, na której licytujemy indywidualną lekcję na basenie dla niemowlaka! Norbert Lewandowski i...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zimowe półkolonie 2018 w Termach Maltańskich! [ZAPISY]

Zapisz się na półkolonie zimowe Basen w środku zimy, wycieczki w ciekawe miejsca w Poznaniu, a do tego widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne. Tak wielu atrakcji podczas ferii można doświadczyć tylko na półkoloniach zimowych z Fregatą Swimming! Jak co roku w okresie...
CZYTAJ WIĘCEJ