AKTUALNOŚCI

Wrocław: zapisy na nowy semestr na basenie Kromera! [NOWE GRAFIKI]

Komfortowy basen, wykwalifikowani instruktorzy, autorski program nauczania, ciepła woda – zaraz po świętach Wielkanocy ruszają zajęcia oswajania z wodą niemowląt oraz nauki pływania dla dzieci na basenie w Hotelu Weiser. Właśnie ruszają zapisy!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wznawiamy zajęcia w Termach Maltańskich!

Od piątku 5 marca 2021 r. wznawiamy wszystkie zajęcia na basenach w Termach Maltańskich w ramach zimowego semestru. Przybywajcie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na zajęcia na basenach w Poznaniu i Daszewicach! [GRAFIKI]

Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach – zapisz się na zajęcia w nowym semestrze w Szkole Pływania Fregata Swimming!
CZYTAJ WIĘCEJ

Już wkrótce zaczynamy zapisy na nowy semestr! [TERMINY ZAPISÓW]

W najbliższych dniach Szkoła Pływania Fregata Swimming rozpocznie zapisy na nowy semestr na poszczególnych basenach w Poznaniu i Wrocławiu. Sprawdź terminy i nie przegap okazji do rezerwacji miejsca!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wiosna na basenie! Aqua aerobik i aqua gimnastyka [NOWE GRAFIKI]

Idzie wiosna, więc pora zadbać o przypływ pozytywnej energii! Basen to miejsce, w którym znajdziecie ją w bardzo dużych ilościach.
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen w Cukrowni Żnin – zajęcia z najlepszymi instruktorami! [WIDEO]

Basen w Cukrowni Żnin to kolejne miejsce, w którym Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci. Obiekt ten zapewnia doskonałe warunki!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wznawiamy zajęcia na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu!

Od piątku 12.02.2021 pływamy znowu na basenach Lechicka, Kopernika i Daszewice, a od 13.02.2021 także na Basenie Rataje oraz na Basenie Posnania. Zamknięte pozostają Termy Maltańskie. Od niedzieli 14.02.2021 ruszają natomiast zajęcia na basenie Kromera we Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Mam 3 lata i potrafię samodzielnie pływać! [WIDEO]

Nauka pływania to proces, który, w przypadku małych dzieci, wymaga profesjonalnego instruktora i programu nauczania przystosowanego do wieku pływaka. W Szkole Pływania Fregata Swimming doskonale wiemy, w jaki sposób bawić się w wodzie z dzieckiem, ale i motywować je do...
CZYTAJ WIĘCEJ

Chcesz uczyć się pływać w Cukrowni Żnin – zapraszamy na zajęcia! [ZAPISY]

Komfortowy basen w Hotelu Arche Cukrownia Żnin czeka już na młodszych i starszych pływaków. Ruszają zapisy na zajęcia, które rozpoczną się już od 15 lutego 2021 r.!
CZYTAJ WIĘCEJ

Rodzicu, to ty jesteś najlepszym nauczycielem! [WIDEO]

Metoda uczenia miłości do wody opracowana w Szkole Pływania Fregata Swimming opiera się na kilku filarach. Jednym z nich jest rodzic, który w procesie nauczania niemowląt i małych dzieci jest dla nas postacią kluczową.
CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy wznowimy zajęcia na basenach? [KOMUNIKAT]

W chwili obecnej zarządcy basenów, na których Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi zajęcia, czekają na publikację rządowego rozporządzenia z wytycznymi dotyczącymi warunków wznowienia działalności. Dopiero wówczas zapadną decyzje, gdzie będziemy mogli wznowić zajęcia.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zgłoś się na staż instruktorski i pracuj w najlepszej szkole pływania!

Chcesz zdobyć wyjątkowe umiejętności, doświadczenie zawodowe i ciekawą pracę z najmłodszymi pływakami? Zostań instruktorem oswajania z wodą niemowląt w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu lub Wrocławiu!
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Zapisy na zajęcia na basenach w Poznaniu i Daszewicach! [GRAFIKI]

Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach – zapisz się na zajęcia w nowym semestrze w Szkole Pływania Fregata Swimming! Dlaczego warto zapisać dziecko na basen? Bo to prosta droga do...
CZYTAJ WIĘCEJ

Już wkrótce zajęcia Fregaty Swimming w parku wodnym Cukrowni Żnin!

Park wodny w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce to kolejne miejsce, w którym Szkoła Pływania Fregata Swimming będzie wkrótce prowadzić zajęcia pływackie! To doskonała wiadomość dla wszystkich mieszkańców tych okolic. Położony w połowie drogi między Gnieznem a Bydgoszczą...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia aqua fitness od Nowego Roku! [GRAFIKI]

Nowy Rok to idealny moment na zmiany – pora zadbać o sylwetkę i formę! Jak? Najlepiej wskakując do basenu i ćwicząc z nami. Zapraszamy na kolejny cykl zajęć aqua fitness! Pomimo pandemii, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i rygorów sanitarnych,...
CZYTAJ WIĘCEJ