AKTUALNOŚCI

Z nami twój maluszek pokocha wodę! [ZAJĘCIA PRÓBNE – ZAPISY POZNAŃ I WROCŁAW]

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na zajęcia na basenie? Bo to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Przekonajcie się na specjalnych jednorazowych zajęciach na basenach w Poznaniu i Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania Wrocław – zapisy na nowy semestr!

Kameralny basen, dogodny dojazd, zajęcia nastawione na efekty – jeśli chcesz, by twoje dziecko rozpoczęło naukę pływania, to lepiej trafić nie mogłeś! Już we wrześniu startuje nowy semestr w Szkole Pływania Fregata Swimming. Zapraszamy dzieci i niemowlaki w wieku już...
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatnie miejsca na półkolonie w Termach Maltańskich!

Przy takiej pogodzie jaką mamy w te wakacje, wybór półkolonii w Termach Maltańskich okazał się najlepszy z możliwych! Nic dziwnego, że na każdym turnusie mamy pełną obsadę. Wolne miejsca zostały już tylko w ostatnim tygodniu sierpnia.  
CZYTAJ WIĘCEJ

Bądźcie dumni ze swoich dzieci na basenie! [WIDEO]

Rzeczy tak małe jak pierwsze chlapanie oraz tak duże jak pierwszy samodzielny skok do wody, czy nurkowanie – każde osiągnięcie Twojego dziecka na zajęciach oswajania z wodą niemowląt jest powodem do pochwały dziecka i ogromnej dumy rodzica.
CZYTAJ WIĘCEJ

Ruszyły wakacyjne kursy dla niemowląt we Wrocławiu!

Niech Was nie zwiodą te uśmiechnięte miny uczestników naszych letnich kursów oswajania z wodą niemowląt we Wrocławiu. My nie tylko dobrze się bawimy, ale także intensywnie pracujemy nad pierwszymi umiejętnościami małych pływaków!
CZYTAJ WIĘCEJ

Podwodna sesja zdjęciowa dla niemowlaka!

Jeśli chcesz mieć fantastyczną pamiątkę wykonaną przez wybitnego fotografa, specjalizującego się w podwodnej fotografii, a przy okazji przekonać się jak przyjemnie można spędzić czas z niemowlakiem na basenie – zapisz się na wyjątkowy cykl zajęć zakończony podwodną sesją zdjęciową.
CZYTAJ WIĘCEJ

Oswajanie z wodą to doskonała inwestycja w rozwój dziecka

Wielu naukowców z różnych krajów podkreśla, że pływanie w wieku niemowlęcym i wczesnym dzieciństwie oddziałuje silnie psychicznie i fizycznie na rozwój dziecka i stanowi jedno z ważniejszych zaleceń lekarzy, jeśli chodzi o stymulowanie tego procesu – mówi dr n. med...
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływanie służy rozwojowi sprawności i intelektu dzieci

Dzięki uprzejmości i zgodzie prof. Robyn Jorgensen z Uniwersytetu w Canberrze publikujemy wyniki badań australijskich naukowców, którzy w wyniku kilkuletnich badań wykazali, że dzieci, które bardzo wcześnie zaczynają naukę pływania, wyprzedzają swoich rówieśników w rozwoju umiejętności przydatnych później w przedszkolu...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zaczynamy zapisy na nowy semestr. Rezerwuj miejsce! [NOWE GRAFIKI]

To już Wasze ostatnie zadanie przed zasłużonymi wakacjami – zapewnić sobie miejsce na zajęciach w nowym semestrze, który ruszy we wrześniu! Sprawdźcie nasze grafiki oswajania z wodą niemowląt oraz nauki pływania na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacyjne kursy dla niemowlaków i dzieci! [ZAPISY]

Podczas wakacji nie musicie robić przerwy w zajęciach na basenie! Lato to zresztą świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z basenem. Zapraszamy na kameralny basen przy ul. Lechickiej!
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Termy Maltańskie 2018 – coraz mniej wolnych miejsc!

Po mniej niż 10 wolnych miejsc zostało nam już na pierwszych trzech turnusach półkolonii w Termach Maltańskich, które startują już za dwa tygodnie. To ostatni moment, żeby zapisać dziecko na największą przygodę tego lata w Poznaniu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Lekarz pediatra radzi, czy warto iść z niemowlakiem na basen [WIDEO]

Czy warto zabrać niemowlaka na basen? Pediatra dr n. med. Jolanta Uchman przekonuje, że oczywiście, że tak! Zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt to aktywność ogólnorozwojowa, która wspiera harmonijny rozwój zarówno fizyczny, jak i psychiczny dziecka.
CZYTAJ WIĘCEJ
12345...10...

POLECANE

Wakacyjne kursy dla niemowlaków i dzieci! [ZAPISY]

Podczas wakacji nie musicie robić przerwy w zajęciach na basenie! Lato to zresztą świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z basenem. Zapraszamy na kameralny basen przy ul. Lechickiej! Dla wielu rodzin zajęcia na basenie to...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Termy Maltańskie 2018 – coraz mniej wolnych miejsc!

Po mniej niż 10 wolnych miejsc zostało nam już na pierwszych trzech turnusach półkolonii w Termach Maltańskich, które startują już za dwa tygodnie. To ostatni moment, żeby zapisać dziecko na największą przygodę tego lata w Poznaniu! Tego lata zapraszamy do...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Poznań 2018 – Termy Maltańskie!

Termy Maltańskie będą tego lata najlepszym adresem dla dzieci chcących spędzić niezapomniane wakacje w mieście. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przygotowaliśmy program wypełniony m.in. zabawą w aquaparku, nauką pływania i wycieczkami. Będzie aktywnie, ciekawie i kolorowo!...
CZYTAJ WIĘCEJ