AKTUALNOŚCI

Uczymy niemowlaki miłości do wody – w Walentynki z rabatem!

Aż 14 proc. rabatu z okazji 14 lutego – to nasza walentynkowa promocja dla maluszków, które dołączą do nas na zajęciach oswajania z wodą niemowląt w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz walentynkowy prezent – aqua aerobik!

Jednorazowe zajęcia aqua aerobiku w walentynkowym prezencie to nasza specjalna oferta dla pań, które chcą zadbać o dobrą formę!
CZYTAJ WIĘCEJ

Z nami Twoje dziecko pokocha wodę! [RABAT WALENTYNKOWY]

Tylko w Walentynki rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, którzy zapiszą swoje pociechy na zajęcia nauki pływania dla początkujących otrzymają aż 14 proc. rabatu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Trenuj do triathlonu z Fregatą!

Pływanie, jazda na rowerze, bieg? Teraz w Szkole Pływania Fregata Swimming przygotujemy Cię do każdej z tych dyscyplin. Trenuj z doświadczonym ironmanem i wystartuj w triathlonie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dla dorosłych – walentynkowa promocja!

Myślałeś o nauce pływania, ale brakowało ci motywacji? Aby pomóc ci podjąć właściwą decyzję, damy ci aż 14 proc. rabatu na kurs nauki pływania dla dorosłych. W Walentynki zakochaj się w pływaniu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy kurs dla małych dzieci – indywidualne lekcje!

Indywidualne oswajanie z wodą 3-latków według nowatorskiego programu to nasza propozycja dla maluchów, które wcześniej nie uczestniczyły w zajęciach na basenie. To dwa miesiące specjalnych lekcji 1 na 1, czyli sam na sam z instruktorem, w cenie tylko 20 zł...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia jednorazowe na basenie – sprawdź nas!

Nie zapisałeś dziecka na basen, bo nie jesteś pewien, czy Twoje dziecko polubi wodę? W każdym momencie możecie dołączyć do istniejącej grupy na jedną lekcję!
CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdź, czy twój maluszek pokocha basen! [ZAJĘCIA PRÓBNE-WROCŁAW]

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na zajęcia na basenie? Bo to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Przekonajcie się na specjalnych próbnych zajęciach, które organizujemy w czasie ferii na basenie przy Al. Kromera...
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień otwarty na basenie w Daszewicach [ZDJĘCIA]

Kilkudziesięciu małych pływaków przekonało się w niedzielę jak fajnie pływa się na naszej pływalni w Daszewicach. Dziękujemy wszystkim za udział w Dniu Otwartym!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nurkujące niemowlaki? U nas to możliwe! [WIDEO]

Pełne zanurzenie z Fregatą Swimming! Pod czujnym okiem naszych instruktorów i opieką rodziców, maluszki w wieku kilku miesięcy dają nura na basenie jak wytrawni pływacy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia dla niemowląt – codziennie od rana! [ZAPISY]

Szukasz miejsca, gdzie fajnie spędzisz czas z maluszkiem przed południem? Twój bobas jest ciekawy świata? Zabierz go na basen! Przez cały tydzień w Termach Maltańskich lub na basenie Lechicka w godzinach przedpołudniowych prowadzimy zajęcia dla niemowląt w wieku już od...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr w Poznaniu! [GRAFIKI]

Już 28 stycznia zaczynamy letni semestr nauki pływania i oswajania z wodą. Rezerwuj miejsce na zajęciach na 4 basenach w Poznaniu i okolicy!
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Uczymy niemowlaki miłości do wody – w Walentynki z rabatem!

Aż 14 proc. rabatu z okazji 14 lutego – to nasza walentynkowa promocja dla maluszków, które dołączą do nas na zajęciach oswajania z wodą niemowląt w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach! W święto wszystkich zakochanych chcemy Was namówić, abyście zakochali się...
CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz walentynkowy prezent – aqua aerobik!

Jednorazowe zajęcia aqua aerobiku w walentynkowym prezencie to nasza specjalna oferta dla pań, które chcą zadbać o dobrą formę! Aqua aerobik to zajęcia pełne pozytywnej energii, prowadzone na basenie z ciepłą wodą, przy muzyce i w miłym towarzystwie. To po...
CZYTAJ WIĘCEJ

Z nami Twoje dziecko pokocha wodę! [RABAT WALENTYNKOWY]

Tylko w Walentynki rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, którzy zapiszą swoje pociechy na zajęcia nauki pływania dla początkujących otrzymają aż 14 proc. rabatu! Kochamy wodę, dlatego w święto zakochanych, chcemy rozkochać w wodzie jak najwięcej dzieci. Bo pływanie...
CZYTAJ WIĘCEJ