AKTUALNOŚCI

Aqua fitness w nowym roku – zapisz się na zajęcia! [NOWE GRAFIKI]

Zacznij Nowy Rok w dobrej formie! Zapraszamy na baseny w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach na zajęcia aqua fitnessu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia mikołajkowe w Termach Maltańskich [ZDJĘCIA]

Jak zawsze w okresie świąt Bożego Narodzenia na naszych zajęciach dla najmniejszych pływaków można się spodziewać wielu niespodzianek. W końcu takie święta są tylko raz w roku i mamy nadzieję, że będziecie je dobrze wspominać!
CZYTAJ WIĘCEJ

Szukasz szkoły pływania? Zobacz nasze referencje, a zakończysz poszukiwania!

Taki ogrom referencji  od klientów zadowolonych z naszych usług może potwierdzać, że warto nam zaufać! Na samym profilu Facebook mamy teraz ponad 200 referencji a ta liczba codziennie rośnie. Przeczytaj referencje z ostatniego okresu i wybierze najlepsza szkołę pływania dla...
CZYTAJ WIĘCEJ

Świąteczna promocja aqua aerobiku w Daszewicach!

Zapisz się już teraz na zajęcia w styczniu i lutym, a zajęcia grudniowe otrzymasz w prezencie! Pływalnia w Daszewicach zaprasza na aqua aerobik na najlepszym basenie w okolicach Poznania!
CZYTAJ WIĘCEJ

Black Friday – niemowlaki pływają za pół ceny! [RABAT 50 PROC.]

Jak mają być okazje, to są okazje! Mamy dla Was zajęcia dla niemowlaków we Wrocławiu i Daszewicach z rabatem aż 50 proc.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zimowe półkolonie 2019 w Termach Maltańskich! [ZAPISY]

Gorący basen w środku zimy to idealny pomysł na ferie w mieście! Zimowe półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale także wycieczki w ciekawe miejsca w Poznaniu i szereg aktywności dla dzieci w...
CZYTAJ WIĘCEJ

Mikołajkowy prezent – bezpłatne przedstawienie dla dzieci!

Spektakl „Zimowa opowieść” w wykonaniu Teatru Krokodyl to świąteczny prezent Szkoły Pływania Fregata Swimming dla wszystkich maluchów. Dzieci w wieku od 4 do 10 lat zapraszamy w niedzielę 9 grudnia o godz. 15.00 do Term Maltańskich!
CZYTAJ WIĘCEJ

Dni wolne od zajęć w listopadzie. W poniedziałek 12.11 pływamy!

1 i 11 listopada, z uwagi na przypadające w te dni święta, w Szkole Pływania Fregata Swimming nie będzie zajęć. Ale uwaga! W poniedziałek 12 listopada prowadzimy zajęcia zgodnie z grafikiem!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Nurkowanie dzieci – bezpieczeństwo i swoboda w wodzie [WIDEO]

Mają niewiele lat, ale za to mnóstwo odwagi i swobody w wodzie. Poczucie bezpieczeństwa, pewności siebie i wiary we własne umiejętności dzieci pływających z nami to kwestie, do których przykładamy dużo uwagi. Zapraszamy na baseny w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua fitness na jesień! [NOWE GRAFIKI POZNAŃ, WROCŁAW]

Jesień nie musi być szara i ponura! Zajęcia aqua aerobiku, czy aqua gimnastyki to najlepszy sposób na walkę z kiepskim nastrojem i zadbanie o dobrą formę. Sprawdź nowe grafiki zajęć w listopadzie i grudniu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływanie dzieci i niemowląt – od swobody do bezpieczeństwa [WIDEO]

Od samodzielności do bezpieczeństwa, a od bezpieczeństwa do pełnej radości dziecka z obcowania z wodą! W Szkole Pływania Fregata Swimming uczymy miłości do wody, poprzez naukę umiejętności, które dają dzieciom swobodę w wodzie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Strrrrraszna promocja Halloweenowa! Potężny rabat dla niemowlaków!

W Halloween nawiedzają nie tylko duchy, ale i niesamowite promocje! Tylko dziś (31 października) można zapisać niemowlaka na zajęcia oswajania z wodą uzyskując aż 30-procentowy rabat!
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Zajęcia mikołajkowe w Termach Maltańskich [ZDJĘCIA]

Jak zawsze w okresie świąt Bożego Narodzenia na naszych zajęciach dla najmniejszych pływaków można się spodziewać wielu niespodzianek. W końcu takie święta są tylko raz w roku i mamy nadzieję, że będziecie je dobrze wspominać! Im bliżej świąt, tym bardziej...
CZYTAJ WIĘCEJ

Świąteczna promocja aqua aerobiku w Daszewicach!

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA W STYCZNIU ORAZ LUTYM I JUŻ W GRUDNIU ĆWICZ ZA DARMO! Zapisz się już teraz na zajęcia w styczniu i lutym, a zajęcia grudniowe otrzymasz w prezencie! Pływalnia w Daszewicach zaprasza na aqua aerobik na najlepszym...
CZYTAJ WIĘCEJ

Black Friday – niemowlaki pływają za pół ceny! [RABAT 50 PROC.]

Jak mają być okazje, to są okazje! Mamy dla Was zajęcia dla niemowlaków we Wrocławiu i Daszewicach z rabatem aż 50 proc. Maluszki w wieku od 3 do 12 miesięcy teraz mogą zacząć wielką przygodę z wodą za pół ceny!...
CZYTAJ WIĘCEJ