AKTUALNOŚCI

Instruktorzy Fregaty szkolą się dla Waszych maluszków!

Nasi instruktorzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach zwiększających umiejętności i kompetencje. Wszystko po to, aby Wasze dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez najlepszych specjalistów. Na kursie dla instruktorów pływania niemowląt w Bydgoszczy nie mogło zabraknąć naszej ekipy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Maluchy we Wrocławiu już pływają z Fregatą. Czekamy na Twoje dziecko! [ZAPISY]

Na wyremontowanym basenie przy al. Kromera we Wrocławiu na dobre rozkręcają się nasze zajęcia oswajania z wodą niemowląt. Uwaga, mamy jeszcze wolne miejsca w grupach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grupy dla niemowląt na trzech basenach w Poznaniu od października! [ZAPISY]

Dobre wiadomości dla wszystkich maluszków, które we wrześniu nie mogły z jakichś powodów zacząć z nami zajęć. Od początku października uruchamiamy nowe grupy dla dzieci w wieku 3-6 oraz 7-12 miesięcy i to od razu na trzech basenach do wyboru!
CZYTAJ WIĘCEJ

Dołącz do naszego zespołu instruktorów nauki pływania! [STAŻ/PRACA]

Szkoła Pływania Fregata Swimming zaprasza do udziału w stażu na stanowisku instruktora nauki dzieci i młodzieży. Po zakończeniu stażu będzie również możliwość zatrudnienia we Fregacie. Dołącz do zespołu profesjonalistów!
CZYTAJ WIĘCEJ

Uwaga, w niedzielę maraton! Utrudniony dojazd na Termy Maltańskie

W najbliższą niedzielę 15 października dojazd na zajęcia w Termach Maltańskich będzie utrudniony. Prosimy o zapoznanie się z nową organizacją ruchu w tym rejonie i odpowiednio wcześniejszy wyjazd, aby dotrzeć na czas na zajęcia.
CZYTAJ WIĘCEJ

Ruszyła nauka pływania z Fregatą we Wrocławiu!

Od poniedziałku 2 października maluchy we Wrocławiu pływają już z nami! Na basenie przy Al. M. Kromera rozpoczęły się regularne kursy nauki pływania niemowląt, dzieci oraz zajęcia aqua aerobiku. Mamy jeszcze wolne miejsca w grupach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zawody dla dzieci na 6. urodziny Term Maltańskich!

Sportowa rywalizacja i wyśmienita zabawa z okazji 6-tych urodzin największego Aquaparku w Polsce! Zapraszamy dzieci na wyjątkowe zawody pływackie, które odbędą się w niedzielę 29 października 2017 r. Udział jest bezpłatny!
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua aerobik we Wrocławiu – w październiku za pół ceny!

Zaledwie 11 zł kosztuje teraz w karnecie jedno wejście na zajęcia aqua aerobiku na basenie w Hotelu System przy al. Kromera we Wrocławiu. W ten sposób witamy naszych nowych klientów i zapraszamy do wspólnego ćwiczenia!
CZYTAJ WIĘCEJ

Grafiki na semestr zimowy 2017/2018 już dostępne! [ZAPISY]

Wakacje w pełni, ale nie zapomnijcie o jednej ważnej rzeczy – o zapisaniu się na nowy semestr zajęć nauki pływania, który rozpocznie się 11 września. Już teraz zapewnijcie sobie miejsce na ulubionym basenie i w dogodnym terminie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zostań instruktorem nauki pływania niemowląt i dzieci! Dołącz do Fregaty

Szkoła Pływania Fregata Swimming zaprasza do udziału w stażu na stanowisku instruktora nauki pływania niemowląt lub dzieci. Po zakończeniu stażu będzie również możliwość zatrudnienia we Fregacie. Dołącz do zespołu profesjonalistów!
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzieci we Wrocławiu pływają z Fregatą! [ZAPISY]

Poznańska jakość w nauce pływania wkracza do Wrocławia! Z dumą informujemy, że Szkoła Pływania Fregata Swimming zacznie w październiku prowadzić zajęcia w stolicy Dolnego Śląska.
CZYTAJ WIĘCEJ

Fregata na targach Mamaville we Wrocławiu

Kilkudziesięciu wystawców oferujących najciekawsze produkty i usługi dla małych dzieci i mam, a wśród nich Fregata Swimming. W sobotę 16 września we Wrocławskich Centrum Kongresowym wzięliśmy udział w targach Mamaville.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Nowe grupy dla niemowląt na trzech basenach w Poznaniu od października! [ZAPISY]

Dobre wiadomości dla wszystkich maluszków, które we wrześniu nie mogły z jakichś powodów zacząć z nami zajęć. Od początku października uruchomiliśmy nowe grupy dla dzieci w wieku 3-6 oraz 7-12 miesięcy i to od razu na trzech basenach do wyboru!...
CZYTAJ WIĘCEJ

Grafiki na semestr zimowy 2017/2018 już dostępne! [ZAPISY]

Wakacje w pełni, ale nie zapomnijcie o jednej ważnej rzeczy – o zapisaniu się na nowy semestr zajęć nauki pływania, który rozpocznie się 11 września. Już teraz zapewnijcie sobie miejsce na ulubionym basenie i w dogodnym terminie! Jeśli chcecie mieć...
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua fitness – szlifujemy formę od września! [NOWE GRAFIKI]

Rozluźniający aqua aerobik, intensywny aqua power, a może prozdrowotna gimnastyka? Sprawdź gdzie, kiedy i jakie ćwiczenia w wodzie wybrać po wakacjach! Wakacje powoli dobiegają końca, ale mamy też dobrą wiadomość. Od września wracamy na basen z pełną ofertą zajęć aqua...
CZYTAJ WIĘCEJ