AKTUALNOŚCI

Aqua aerobik i aqua gimnastyka – wracamy z zajęciami! [ZAPISY]

Jeszcze nie w pełnym zakresie i nie na wszystkich basenach, ale możemy wreszcie uruchomić pierwsze po długiej przerwie, zajęcia aqua fitnessu. Sprawdźcie grafiki i w wakacje ćwiczcie z nami!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen Kromera Wrocław – kursy wakacyjne dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY]

Wakacyjne zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym – to najlepszy sposób na lato we Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie lato 2020 w Poznaniu – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Lato w Termach Maltańskich to najlepsza opcja na wakacje w mieście. Zabawa w aquaparku, nauka pływania, warsztaty, wyjście do Nowego Zoo – sprawdź co przygotowaliśmy dla dzieci w ramach bezpiecznych półkolonii!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacyjne kursy na basenie dla niemowląt i małych dzieci! [ZAPISY]

Jak spędzić z dzieckiem lato nad wodą nie wyjeżdżając z Poznania? Zapisując się na wakacyjne zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt i małych dzieci!
CZYTAJ WIĘCEJ

Kąpiel niemowlaka krok po kroku – bezpłatna lekcja online!

Zapraszamy na kolejną lekcję w Szkole Kąpania Fregata Swimming. Kąpiel niemowlaka bez tajemnic – w roli wykładowców nasi instruktorzy pływania niemowląt!
CZYTAJ WIĘCEJ

Komunikat o zakończeniu semestru na wybranych basenach [AKTUALIZACJA]

Termy Maltańskie, Basen Rataje, Posnania i Pulsantis we Wrocławiu – na tych basenach nie uda nam się już w tym semestrze zorganizować zajęć.
CZYTAJ WIĘCEJ

Ty też możesz uczyć miłości do wody – z naszym poradnikiem!

Kompleksowy poradnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci, którzy chcą zaprzyjaźnić swoją pociechę z wodą – czy to w domu, czy na basenie – już wkrótce zostanie wydany przez Fregatę Swimming!
CZYTAJ WIĘCEJ

Lekcje indywidualne na trzech basenach! Bezpieczna nauka pływania

Jeśli nie masz możliwości chodzenia na zajęcia grupowe umów się na lekcje indywidualne dla niemowląt, dzieci lub dorosłych! W zajęciach takich może wziąć udział maksymalnie dla jedna, dwie lub trzy osoby. Zapraszamy na baseny w Termach Maltańskich, Lechicka i w...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacyjne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY]

Po długiej przerwie, latem znowu możecie chodzić ze swoim dzieckiem na zajęcia. Pierwsze wakacyjne kursy na basenie Lechicka i w Daszewicach startują jeszcze w czerwcu!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Naukowcy: woda na basenie nie zakaża koronawirusem

Nie wykazano dotychczas przypadków zakażenia SARS-CoV-2 poprzez wodę do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości, w tym wodę w basenach kąpielowych, poddawaną uzdatnianiu i dezynfekcji – podkreślają służby sanitarne.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wracamy na zajęcia na Lechickiej i w Daszewicach

Od soboty 6 czerwca wznawiamy zajęcia nauki pływania na basenach w Hotelu Lechicka oraz w Daszewicach, oczywiście z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa, wymaganych w czasie pandemii.
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Dziecka – wygraj plecaczek Fregaty! [KONKURS]

Aby wygrać plecaczek z logo Fregaty, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie na facebooku! Wszystkim dzieciakom życzymy samych najlepszych dni!
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Basen Kromera Wrocław – kursy wakacyjne dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY]

Wakacyjne zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym – to najlepszy sposób na lato we Wrocławiu. Po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w czasie wakacji Basen Kromera wraca do życia! Dla wszystkich małych pływaków,...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacyjne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY]

Po długiej przerwie, latem znowu możecie chodzić ze swoim dzieckiem na zajęcia. Część wakacyjnych kursów na basenie Lechicka i w Daszewicach startuje jeszcze w czerwcu! Za Wami długie tygodnie bez basenu? A może są wśród Was maluchy, które jeszcze nigdy...
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Kobiet – idziemy z niemowlakiem na basen!

Czy wiecie jak wyglądają zajęcia na basenie dla niemowlaków w wieku 3-6 miesięcy? Możecie to łatwo sprawdzić wybierając się na jednorazową lekcję w promocyjnej cenie! Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy świeżo upieczone Mamy (albo Tatusiów, a co!) na jednorazowe zajęcia...
CZYTAJ WIĘCEJ