AKTUALNOŚCI

Ćwicz w wodzie! Nowe grafiki aqua fitnessu [ZAPISY]

Dwa baseny w Poznaniu i jeden pod Poznaniem oraz jeden we Wrocławiu czekają na wszystkie panie, które w maju i czerwcu chcą zadbać o dobrą formę i piękną sylwetkę. Zapisz się na zajęcia aqua fitnessu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak sprawić, żeby Twoje dziecko pokochało wodę? Poradnik dla rodziców w prezencie!

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem, albo wkrótce nim będziesz? Zamów darmowy poradnik „Woda – pierwszy przyjaciel dziecka” w prezencie od Fregaty! Podpowiemy Ci w nim, jak sprawić żeby dziecko już od pierwszych dni życia pokochało wodę. Dowiesz się jak kąpać niemowlaka,...
CZYTAJ WIĘCEJ

Lato 2018 z Fregatą – wymarzone wakacje Twojego dziecka!

Półkolonie w Termach Maltańskich, obóz nad morzem oraz sportowe emocje dla dzieci i rodziców na zawodach Fregata Family Cup – tegoroczne lato z Fregatą Swimming zapowiada się rewelacyjnie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Poznań 2018 – Termy Maltańskie!

Termy Maltańskie będą tego lata najlepszym adresem dla dzieci chcących spędzić niezapomniane wakacje w mieście. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przygotowaliśmy program wypełniony m.in. zabawą w aquaparku, nauką pływania i wycieczkami. Będzie aktywnie, ciekawie i kolorowo!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na zawody pływackie Fregata Family Cup 2018!

Gotowi na największe rodzinne zawody pływackie w Poznaniu? Fregata Family Cup 2018 – już w niedzielę 10 czerwca w Termach Maltańskich. Zapisy właśnie ruszyły!
CZYTAJ WIĘCEJ

Indywidualne lekcje pływania na nowym basenie w Poznaniu!

Luksusowy basen w centrum Poznania może być do Waszej dyspozycji na indywidualne lekcje nauki pływania! Hotel IBB Andersia to kolejny obiekt w Poznaniu, na którym nasi instruktorzy będą uczyć Was pływać.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki konkursu. Kto będzie pływał z Fregatą?

Przez najbliższe 3 miesiące na zajęciach oswajania z wodą niemowląt pływać będzie z nami nie dwójka ale aż trójka dzieci, których rodzice wzięli udział w naszym wielkanocnym konkursie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zdrowia i uśmiechu! Wesołych Świąt! [PRZERWA W ZAJĘCIACH]

Ciepłych nie tylko za sprawą wiosennego słońca, ale przede wszystkim rodzinnej atmosfery, Świąt Wielkanocnych życzy Wam cały zespół Fregaty Swimming. Przypominamy jednocześnie o dniach wolnych od zajęć!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zabawy z niemowlakiem – uczymy miłości do wody [ZDJĘCIA]

Na czym polegają zajęcia oswajania z wodą niemowląt? Uczymy dzieci określonych umiejętności pływackich, ale zarazem nie zapominamy, że naszymi uczniami są najmłodsi, więc przy nauce nie może zabraknąć dobrej zabawy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurs Wielkanocny! Wygraj kurs dla niemowlaka!

Napisz dlaczego chcesz uczestniczyć w zajęciach oswajania z wodą niemowląt i wygraj 3 miesiące darmowych lekcji dla swojego maluszka na basenie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zabawy z niemowlakiem. Basen dla najmłodszych

Zabawy z małym dzieckiem powinny nie tylko cieszyć maluszka i sprawiać mu przyjemność, ale przede wszystkim pobudzać jego rozwój fizyczny i psychiczny.  
CZYTAJ WIĘCEJ

Wielkanocny rabat na aqua fitness w kwietniu!

Przyszedł już do Was Wielkanocny Zajączek? Jeśli nie, to nie martwcie się, bo zajrzał do nas i ufundował 50 proc. rabatu na zajęcia aqua fitnessu w kwietniu. Korzystajcie!
CZYTAJ WIĘCEJ
12345...10...

POLECANE

Lato 2018 z Fregatą – wymarzone wakacje Twojego dziecka!

Półkolonie w Termach Maltańskich (Zapisy), obóz nad morzem (Zapisy) oraz sportowe emocje dla dzieci i rodziców (Zapisy) – tegoroczne lato z Fregatą Swimming zapowiada się rewelacyjnie! Jak zwykle w okresie od czerwca do sierpnia przygotowujemy szereg letnich aktywności dla dzieci...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Poznań 2018 – Termy Maltańskie!

Termy Maltańskie będą tego lata najlepszym adresem dla dzieci chcących spędzić niezapomniane wakacje w mieście. Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przygotowaliśmy program wypełniony m.in. zabawą w aquaparku, nauką pływania i wycieczkami. Będzie aktywnie, ciekawie i kolorowo!...
CZYTAJ WIĘCEJ

Dbamy o rozwój sensoryczny maluszków. Zamów specjalną książeczkę!

Ręcznie wykonana książeczka sensoryczna to fantastyczna rzecz, która pomaga rozwijać wyobraźnię i zmysły małego człowieka. Dzięki zabawie z książeczką dziecko uczy się spostrzegawczości i logicznego myślenia, rozwija też swoje zdolności manualne. W Szkole Pływania Fregata Swimming staramy się dbać o...
CZYTAJ WIĘCEJ