AKTUALNOŚCI

Promocyjne zajęcia aqua aerobiku we Wrocławiu! [ZAPISY]

Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś jeszcze z nami aqua aerobiku we Wrocławiu, zapraszamy na basen Kromera! W środę 28 sierpnia za symboliczne 10 zł, będzie można przekonać się, dlaczego warto ćwiczyć z nami na stałe.
CZYTAJ WIĘCEJ

Semestr zimowy w Szkole Pływania Fregata Swimming [WSZYSTKIE GRAFIKI]

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych, oswajanie z wodą niemowląt – na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu. We wrześniu ruszamy z zajęciami w ramach nowego semestru. Rezerwuj miejsce w grupie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua aerobik i aqua gimnastyka na Basenie Rataje! [ZAPISY]

Nowy basen Rataje na os. Piastowskim to kolejny obiekt, na którym prowadzimy zajęcia aqua fitnessu! Zapraszamy już w październiku na aqua aerobik i aqua gimnastykę.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dorosłych – teraz także w Daszewicach! [ZAPISY]

Doskonała wiadomość dla osób dorosłych, które chcą się nauczyć pływać, a mieszkają pod Poznaniem, w okolicach Daszewic! Od września na komfortowej pływalni będziemy prowadzić zajęcia nauki pływania dla dorosłych!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dla dzieci i młodzieży – Basen Rataje [GRAFIK]

Basen Rataje na os. Piastowskim w nowej odsłonie jest już prawie gotowy na przyjęcie młodych pływaków! Można już też zapisywać się na nasze zajęcia nauki pływania w nowym semestrze, który na Ratajach zacznie się 1 października.
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Otwarty na pływalni w Daszewicach. Przyjdź na bezpłatne zajęcia!

W sobotę 31 sierpnia na komfortowym basenie w Daszewicach organizujemy bezpłatne lekcje dla niemowląt i dzieci, które jeszcze z nami nie pływały. To świetna okazja, by sprawdzić nasze zajęcia, jak i samą pływalnię, przyjazną dla najmłodszych pływaków.
CZYTAJ WIĘCEJ

Woda dla zdrowego rozwoju dziecka! Spotkanie dla rodziców z Pawłem Zawitkowskim [ZAPISY]

Jak woda może wspomagać zdrowy rozwój niemowlaka? Zapraszamy na spotkanie ze znanym fizjoterapeutą dziecięcym Pawłem Zawitkowskim w piątek 30 sierpnia!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania niemowląt i małych dzieci – nowy Basen Rataje! [ZAPISY]

Już od października będziemy prowadzić zajęcia na nowym Basenie Rataje na os. Piastowskim! Wiele nowych grup dla niemowląt już od 3. miesiąca życia i małych dzieci czeka na małych pływaków. Sprawdźcie grafik i rezerwujcie miejsce!
CZYTAJ WIĘCEJ

Fregata Swimming w oczach klientów [WIDEO]

Jak wybrać szkołę pływania dla niemowlaka? Najlepiej słuchając rekomendacji rodziców, których maluszki już uczęszczają w zajęciach oswajania z wodą.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dla dorosłych – poziom początkujący Basen Rataje [ZAPISY]

Pierwsze grupy dla osób, które nie potrafią pływać, a chcą nauczyć się tej wspaniałej umiejętności, czekają już na Basenie Rataje! Kursy ruszają po otwarciu nowej pływalni na początku października, ale zapisy już ruszyły.
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływalnia Fregata, czyli basen Daszewice dla Twojej rodziny

Niewielki i kameralny basen, w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt do nauki pływania zarówno dzieci, jak i dorosłych, a do tego z działającą na miejscu sprawdzoną szkołą pływania. Pływalnia w Daszewicach to idealne miejsce do nauki pływania.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia dla niemowląt – 45 minut dla efektywnej nauki i świetnej zabawy!

Trzy kwadranse to idealny czas lekcji nie tylko dla starszych dzieci, ale i dla niemowląt. Nie trzeba się obawiać wyziębienia ciałka maluszka, bo zajęcia prowadzone są na basenach z ciepłą wodą. A dzięki dłuższej lekcji można nauczyć się znacznie więcej!...
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Semestr zimowy w Szkole Pływania Fregata Swimming [WSZYSTKIE GRAFIKI]

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych, oswajanie z wodą niemowląt – na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu. We wrześniu ruszamy z zajęciami w ramach nowego semestru. Rezerwuj miejsce w grupie! Jak co roku, po wakacjach mamy dla Was szereg...
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dla dzieci i młodzieży – Basen Rataje [GRAFIK]

Basen Rataje na os. Piastowskim w nowej odsłonie jest już prawie gotowy na przyjęcie młodych pływaków! Można już też zapisywać się na nasze zajęcia nauki pływania w nowym semestrze, który na Ratajach zacznie się 1 października. Nowoczesny i komfortowy obiekt...
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Otwarty na pływalni w Daszewicach. Przyjdź na bezpłatne zajęcia!

W sobotę 31 sierpnia na komfortowym basenie w Daszewicach organizujemy bezpłatne lekcje dla niemowląt i dzieci, które jeszcze z nami nie pływały. To świetna okazja, by sprawdzić nasze zajęcia, jak i samą pływalnię, przyjazną dla najmłodszych pływaków. Pływalnia Fregata w...
CZYTAJ WIĘCEJ