AKTUALNOŚCI

Świąteczne zdjęcia z basenu we Wrocławiu! [GALERIA]

Świątecznej atmosfery na zajęciach oswajania z wodą niemowląt nie mogło zabraknąć na basenie Kromera we Wrocławiu. Zdołacie znaleźć siebie na zdjęciach?  
CZYTAJ WIĘCEJ

Znajdź swojego maluszka na świątecznych zdjęciach na basenie! [GALERIA]

Najlepsze wspomnienia warto zachować na dłużej! Dlatego z okazji świąt nasi instruktorzy na zajęciach z niemowlakami i małymi dziećmi robią Wam pamiątkowe fotki. Wesołych świąt!
CZYTAJ WIĘCEJ

Pokonaj stres i przyjdź z niemowlakiem na basen! [WIDEO]

Jak pokonać lęk przed pójściem na basen z niemowlakiem? To proste – wybierajcie szkołę pływania, basen i instruktorów, do których będziecie mieli pełne zaufanie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Promocja Mikołajkowa – kurs dla niemowląt z rabatem! [BASEN DASZEWICE]

Oswajanie z wodą niemowląt w wieku 3-6 miesięcy z rabatem 20 proc.! Co powiecie na taki prezent od św. Mikołaja? Zapraszamy na komfortowy basen w Daszewicach na szybki kurs, który sprawi, że Wasze maluszki pokochają wodę!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dzieci 2-3 lata [WIDEO]

Nauka pływania dzieci musi być dobrą zabawą! Dlatego ucząc je w wodzie samodzielności, staramy się, aby wszyscy dobrze się bawili.
CZYTAJ WIĘCEJ

Black Friday – basen dla niemowląt w Poznaniu! [PROMOCJA]

Sześć wyjątkowych lekcji oswajania z wodą niemowląt w wieku 3-6 mies. na basenie Lechicka w Poznaniu z rabatem 20 proc.! U nas Black Friday to okazja, by zadbać o rozwój swojego maluszka.
CZYTAJ WIĘCEJ

Black Friday! Niemowlaki pływają z rabatem! [PROMOCJA]

Tylko teraz masz szansę zapisać się na szybki kurs oswajania z wodą niemowląt w wieku 3-6 mies. z rabatem 20 proc. Czekamy na Was na pływalni w Daszewicach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Ferie zimowe na gorącym basenie! Półkolonie w Termach Maltańskich [ZAPISY]

Gorący basen w środku zimy to idealny pomysł na ferie w mieście! Zimowe półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale także szereg aktywności poza basenem dla dzieci w wieku od 6 do 12...
CZYTAJ WIĘCEJ

Skoki do wody – dla bezpieczeństwa i swobody [WIDEO]

Skoki do wody są nie tylko świetnym ćwiczeniem oswajającym z wodą. Umiejętność zachowania się przy wpadaniu do wody w różnych pozycjach, zwiększa bezpieczeństwo dzieci, a jednocześnie uczy swobody w wodzie.
CZYTAJ WIĘCEJ

Ćwiczymy orientację przestrzenną [WIDEO]

Jednym z ćwiczeń oswajających dzieci z wodą jest doskonalenie orientacji i świadomości przestrzennej, czyli zdolności szacowania pozycji swojego ciała np. po wpadnięciu do wody. Zalet takich zadań jest zresztą znacznie więcej.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowa grupa dla niemowlaków 3-6 mies. w Daszewicach! [ZAPISY]

Już od 19 listopada ruszają zajęcia w nowej grupie dla bobasów w wieku 3-6 miesięcy na basenie w Daszewicach. Dołącz do nas i postaw na zdrowy rozwój dziecka!
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływanie niemowląt – obroty w wodzie [WIDEO]

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt to przede wszystkim szereg ćwiczeń wspomagających i stymulujących rozwój dziecka. Jednym z nich są obroty w wodzie.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Znajdź swojego maluszka na świątecznych zdjęciach na basenie! [GALERIA]

Najlepsze wspomnienia warto zachować na dłużej! Dlatego z okazji świąt nasi instruktorzy na zajęciach z niemowlakami i małymi dziećmi robią Wam pamiątkowe zdjęcia. Wesołych świąt! Zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci to zawsze wielka frajda dla maluszków i...
CZYTAJ WIĘCEJ

Promocja Mikołajkowa – kurs dla niemowląt z rabatem! [BASEN DASZEWICE]

Mikołajki  na basenie? Tak, teraz oswajamy z wodą niemowlaki w wieku 3-6 miesięcy z rabatem 20 proc.! Zapraszamy na komfortowy basen w Daszewicach na szybki kurs, który sprawi, że Wasze maluszki pokochają wodę! Niemowlaki, które ukończyły już 3. miesiąc życia...
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania dzieci 2-3 lata [WIDEO]

Dobra zabawa na basenie to podstawa! Dlatego ucząc je w wodzie samodzielności, staramy się, aby wszyscy dobrze się bawili. Dołącz do nas na basenie w Poznaniu, Wrocławiu lub Daszewicach! Co zrobić, jeśli zależy ci na wszechstronnym oswojeniu dziecka z wodą?...
CZYTAJ WIĘCEJ