AKTUALNOŚCI

Półkolonie Poznań 2019 – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Termy Maltańskie, jak co roku, czekają latem na dzieci chcące spędzić niezapomniane wakacje w mieście! Zabawa w aquaparku, nauka pływania, wycieczki, warsztaty – to sprawdzony przepis na aktywny i zdrowy wypoczynek.
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua fitness w maju i czerwcu – ćwicz z nami! [NOWE GRAFIKI]

Energetyczny aqua aerobik, aqua gimnastyka dla seniora, a może zajęcia dla przyszłych mam? W naszych grafikach aqua fitnessu na maj i czerwiec każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na baseny w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach.
CZYTAJ WIĘCEJ

Świąteczna przerwa w zajęciach [SPRAWDŹ TERMINY!]

W okresie świątecznym wszyscy odpoczywają, więc i Wam należy się wolne od basenu. Sprawdźcie, kiedy dokładnie nie prowadzimy zajęć. Ale zaraz po świętach wracamy na basen i spalamy świąteczne kalorie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wiosenne zajęcia dla niemowląt [NOWA GRUPA 3-6M]

Na komfortowej pływalni w Daszewicach owieramy nową grupę dla niemowląt w wieku 3-6 miesięcy. Jeśli chcielibyście spędzić tegoroczne wakacje pierwszy raz nad wodą ze swoim maluszkiem, to ten kurs jest właśnie dla Was! Liczba miejsc ograniczona!
CZYTAJ WIĘCEJ

Radosnych Świąt! Wesołego Alleluja!

Niech Święta Wielkanocne będą dla Was czasem wypoczynku, relaksu i szczęścia czerpanego z towarzystwa najbliższych osób. A żeby nie zapomnieć o wodzie, niech w Wielki Poniedziałek będzie zgodnie z tradycją, czyli mokro!
CZYTAJ WIĘCEJ

Aktywne lato 2019 z Fregatą: zawody, półkolonie, obóz, zajęcia dla niemowląt!

Najgorętsze półkolonie w Poznaniu, czyli wakacje w Termach Maltańskich, obóz w Łebie, zajęcia dla niemowląt, oraz sportowe emocje dla dzieci i rodziców na zawodach Fregata Family Cup – dla Twojego dziecka przygotowaliśmy na lato mnóstwo atrakcji!
CZYTAJ WIĘCEJ

Centrum “MamaTata” partnerem Fregaty! [RABAT DLA NIEMOWLĄT]

Dzięki nawiązaniu przez Fregatę Swimming współpracy z Centrum Neonatologii i Rehabilitacji “MamaTata” mamy świetne wieści dla rodziców maluszków, które z nami pływają! Karnet uczestnictwa w naszych zajęciach upoważnia Was aż do 20 PROC. RABATU na wizyty neonatologiczne w Centrum MamaTata!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wspólny czas na basenie – naucz dziecko miłości do wody [WIDEO]

Czas rodzica z niemowlakiem na basenie to czas dawania mu wszystkiego co najlepsze – miłości, poczucia bezpieczeństwa, pewności siebie i pierwszych kroków do samodzielności. Oswajanie z wodą to lekcja nauki dziecka miłości do wody.
CZYTAJ WIĘCEJ

Obóz w Łebie – pamiętacie, jak fajnie było z nami nad morzem? [ZDJĘCIA]

10 dni wypełnionych różnymi aktywnościami, przygodami, wycieczkami i zabawą w pięknych nadmorskich plenerach – właśnie tak wyglądały nasz obozy w Łebie w poprzednich latach. W tym roku będzie jeszcze lepiej!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na zawody pływackie Fregata Family Cup 2019!

W niedzielę 2 czerwca na starcie największych rodzinnych zawodów pływackich w Poznaniu stanie kilkuset małych i większych pływaków! Fregata Family Cup 2019, czyli wspaniała sportowa przygoda dla amatorów odbędzie się na profesjonalnej sportowej arenie pływackiej, czyli w Termach Maltańskich. Zapisy właśnie...
CZYTAJ WIĘCEJ

Obóz Łeba-Nowęcin 2019 – zaczynamy zapisy!

Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – zapraszamy na pełen emocji i wrażeń letni obóz nad morzem!
CZYTAJ WIĘCEJ

Dziękujemy, że wspieracie z nami WOŚP!

Jadzia i Antek to maluszki, które skorzystały ze specjalnej lekcji nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci, wylicytowanej przez ich rodziców w ramach aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątcznej Pomocy.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Półkolonie Poznań 2019 – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

Termy Maltańskie, jak co roku, czekają latem na dzieci chcące spędzić niezapomniane wakacje w mieście! Zabawa w aquaparku, nauka pływania, wycieczki, warsztaty – to sprawdzony przepis na aktywny i zdrowy wypoczynek. Termy Maltańskie to jedyne miejsce w całym Poznaniu, gdzie...
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua fitness w maju i czerwcu – ćwicz z nami! [NOWE GRAFIKI]

Energetyczny aqua aerobik, aqua gimnastyka dla seniora, a może zajęcia dla przyszłych mam? W naszych grafikach aqua fitnessu na maj i czerwiec każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na baseny w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach. Ćwiczenia w wodzie to najlepsza...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wiosenne zajęcia dla niemowląt [NOWA GRUPA 3-6M]

Jeśli chcielibyście spędzić tegoroczne wakacje pierwszy raz nad wodą ze swoim maluszkiem, to mamy dla Was świetną wiadomość! Na komfortowej pływalni w Daszewicach owieramy nową grupę zajęć dla niemowląt w wieku 3-6 miesięcy. Liczba miejsc ograniczona! Ruszamy już we wtorek...
CZYTAJ WIĘCEJ