AKTUALNOŚCI

Black Friday – zajęcia dla niemowląt za pół ceny! [PROMOCJA]

Możesz zrobić prezent sobie i swojemu dziecku, a możesz też sprawić miłą niespodziankę bliskim lub znajomym. Skorzystaj z promocji na Black Friday i zamów jednorazowe zajęcia dla niemowląt i małych dzieci za pół ceny!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grupy dla niemowląt! [POZNAŃ, ZIELONA GÓRA]

Otwieramy dodatkowe grupy dla najmłodszych pływaków! Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt z rodzicem w wodzie maluszki w wieku 3-6 oraz 7-12 mies. w Poznaniu i Zielonej Górze!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wolne miejsca dla niemowląt na basenie? Sprawdź terminy!

Mimo, że nowy semestr trwa od września, to wciąż pytacie o wolne miejsca w grupach oswajania z wodą niemowląt. Sprawdźcie w jakich terminach można jeszcze dołączyć do zajęć!
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua aerobik i aqua gimnastyka – grafiki na XI-XII.2023 [ZAPISY]

Lubisz ruch i ćwiczenia? Zapraszamy na basen! Tutaj zawsze gwarantujemy zastrzyk pozytywnej energii! Sprawdźcie grafiki zajęć aqua fitnessu w Poznaniu, Daszewicach i Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Instruktorzy Fregaty w roli ekspertów na warsztatach!

Już w najbliższy weekend (21-22.10.2023) we Wrocławiu instruktorzy Fregaty Swimming poprowadzą szkolenie dla instruktorów prowadzących zajęcia w wodzie z niemowlętami i małymi dziećmi!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zimowe obozy dla dzieci! [OFERTA]

Czarna Góra, Białka Tatrzańska, Poronin – to znakomite ośrodki narciarskie, w których w czasie ferii zimowych obozy organizuje nasz sprawdzony partner, firma Sobecki Travel. Polecamy!
CZYTAJ WIĘCEJ

Próbna lekcja dla niemowląt za pół ceny! [PROMOCJA ZIELONA GÓRA]

Tylko teraz możecie za pół ceny sprawdzić jak wyglądają lekcje w wodzie dla najmniejszych pływaków w wieku 3-6 mies. na basenie w Zielonej Górze! Zapraszamy na próbne zajęcia w super promocyjnej cenie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr – basen Zielona Góra [GRAFIKI ZIMA 2023-24]

Zaraz po wakacjach ruszamy z nowym cyklem zajęć oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci na basenie w Pensjonacie Gregor w Zielonej Górze! Zapisy do grup już trwają!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grafiki aqua fitnessu – wrzesień i październik 2023 [ZAPISY]

Jak zadbać o zdrowie, formę i piękną sylwetkę? Ćwicząc w wodzie! Zapraszamy na jesienne zajęcia aqua fitnessu na basenach w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach!
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływalnia w Daszewicach – basen dla bobasów [WIDEO]

Wspólnie spędzany czas z małym dzieckiem to doskonała inwestycja w jego zdrowy rozwój i budowanie więzi rodzinnych. Basen w Daszewicach to miejsce, w którym instruktorzy Szkoły Pływania Fregata Swimming skupiają się i na jednym, i na drugim.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia dla niemowląt w Zielonej Górze! [WIDEO]

Masz dziecko w wieku od 3 do 36 miesięcy i zastanawiasz się, jaka aktywność pozwoli mu najlepiej się rozwijać? Zabierz dziecko na basen w Pensjonacie Gregor w Zielonej Górze!
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen Lechicka – wodny plac zabaw dla niemowląt [WIDEO]

Co najbardziej lubią robić bobasy? Bawić się! A basen to dla nich wręcz wymarzony plac zabaw. W ciepłej wodzie, pod opieką rodzica i instruktora Szkoły Pływania Fregata Swimming maluchy przeżywają niezwykłe przygody.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Podstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą! Norbert Lewandowski w Pytanie na Śniadanie

Podstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą! Lato to czas, kiedy większość z nas spędza mnóstwo czasu nad wodą. 🏖️🌊 Ważne jest, abyśmy wszyscy wiedzieli, jak skakać do jeziora czy morza w sposób bezpieczny! Oto kilka podstawowych zasad, które warto znać: 1️⃣...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr 2023-2024 – Poznań, Wrocław, Zielona Góra, Żnin

Ruszają otwarte zapisy na zajęcia w nowym semestrze, który rozpocznie się po wakacjach! Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i okolicy, Wrocławiu, Zielonej Górze i Żninie! Po wakacyjnym...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie lato 2023 w Poznaniu – Termy Maltańskie! [ZAPISY]

UWAGA! Dodatkowy termin na półkolonie Termy Maltańskie! 28.08 - 01.09 ZAPISY NA PÓŁKOLONIE LATO 2023 - TERMY MALTAŃSKIE! Półkolonie Lato 2023 w Termach Maltańskich to pięć dni gorącego szaleństwa w fantastycznych basenach plus szereg towarzyszących warsztatów tematycznych i zabaw. To...
CZYTAJ WIĘCEJ