AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt na Basenie Rataje! [CENA PROMOCYJNA]

Tylko 15 zł kosztują specjalne próbne zajęcia dla niemowląt na Basenie Rataje! W czasie ferii organizujemy pojedyncze lekcje, dla dzieci i rodziców, którzy jeszcze z nami nie pływali.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy semestr na nowym basenie Rataje! [ZAPISY]

Dla niemowląt – oswajanie z wodą. Dla dzieci i dorosłych – nauka pływania. Na nowym basenie Rataje zaraz po feriach, czyli od 10.02.2020 zaczynamy nowy semestr – z zajęciami dla całej rodziny!
CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Babci – aqua gimnastyka w prezencie! [ZAJĘCIA GRATIS]

Na Dzień Babci możesz podarować Babci zdrowie! Wystarczy, że zapiszesz ją na gratisowe zajęcia aqua gimnastyki – z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Babć od Szkoły Pływania Fregata Swimming!
CZYTAJ WIĘCEJ

Rodzinna oferta zimowa we Wrocławiu! [FERIE NA BASENIE]

Nie wyjeżdżacie z Wrocławia w czasie ferii? Nie szkodzi – z nami spędzicie na basenie fantastyczny czas! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr nauki pływania we Wrocławiu! [GRAFIKI]

Kameralny basen, wykwalifikowani instruktorzy i autorski program – od 24. lutego 2020 r. na basenie Kromera zaczynamy nowy semestr oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci. Sprawdź grafiki i wybierz dogodny termin!
CZYTAJ WIĘCEJ

Gorąca zima 2020 z Fregatą na basenie! [OFERTA ZIMOWA]

Specjalne rodzinne zajęcia dla niemowląt w czasie ferii, zimowe półkolonie w tropikalnych Termach Maltańskich, kursy oswajania z wodą i nauki pływania w nowym semestrze – zacznij Nowy Rok z najlepszą szkołą pływania!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy semestr w Poznaniu. Wybierz basen i zapisz się na zajęcia! [GRAFIKI]

Zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach i przez siedem dni w tygodniu! Zaczynamy otwarte zapisy na nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu. Startujemy 10 lutego 2020 r., a...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zajęcia 2+1 na basenie dla niemowląt w ferie we Wrocławiu! [ZAPISY]

W czasie ferii we Wrocławiu organizujemy specjalne rodzinne zajęcia “2+1” dla niemowląt i dwójki rodziców w wodzie! To wyjątkowa okazja, by razem cieszyć się wodą.
CZYTAJ WIĘCEJ

Aukcja dla WOŚP: Licytuj książeczkę sensoryczną lub podręcznik i pomagaj!

Jak co roku razem z Fregatą Swimming możecie pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na naszych aukcjach możecie wygrać wspaniałą książeczkę sensoryczną dla dziecka lub podręcznik do nauki pływania!
CZYTAJ WIĘCEJ

Dobry instruktor – podstawa nauki pływania [WIDEO]

Dobry nauczyciel to podstawowy warunek skutecznego nauczania. Instruktorzy Szkoły Pływania Fregata Swimming doskonale wiedzą jak motywować nawet najmłodsze dzieci, jak budować zaufanie i pozytywną atmosferę na zajęciach oraz jak sprawić, by nauka była dla wszystkich dobrą zabawą.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka i zabawa – zajęcia dla niemowląt [WIDEO]

Nauka, czy zabawa? Na zajęciach oswajania z wodą niemowląt macie zagwarantowane i jedno, i drugie. U nas jest prawdziwa nauka i doskonała zabawa!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wrocław: ferie z maluszkiem na basenie [ZAPISY]

Jak spędzić ferie z maluszkiem w dużym mieście? Najlepiej wybrać się razem na basen! W czasie specjalnych 2 lekcji zadbamy nie tylko o dobrą zabawę, ale i rozwój twojego dziecka.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Zajęcia próbne dla niemowląt na Basenie Rataje! [CENA PROMOCYJNA]

Tylko 15 zł kosztują specjalne próbne zajęcia dla niemowląt na Basenie Rataje! W czasie ferii organizujemy pojedyncze lekcje, dla dzieci i rodziców, którzy jeszcze z nami nie pływali. U wielu rodziców wizja kilkumiesięcznego maluszka zanurzającego się w basenie może budzić...
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy semestr na nowym basenie Rataje! [ZAPISY]

Dla niemowląt – oswajanie z wodą. Dla dzieci i dorosłych – nauka pływania. Na nowym basenie Rataje zaraz po feriach zaczynamy nowy semestr – z zajęciami dla całej rodziny! Na nowym Basenie Rataje na os. Piastowskim Szkoła Pływania Fregata Swimming...
CZYTAJ WIĘCEJ

Rodzinna oferta zimowa we Wrocławiu! [FERIE NA BASENIE]

Nie wyjeżdżacie z Wrocławia w czasie ferii? Nie szkodzi – z nami spędzicie na basenie fantastyczny czas! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy. Zima nie dopisuje? Za mało, albo za dużo śniegu? Za zimno, albo za ciepło? Powodów do niezadowolenia zimą...
CZYTAJ WIĘCEJ