AKTUALNOŚCI

Lato na basenie! Kursy dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY-POZNAŃ]

Nie ma lepszego miejsca do wypoczynku i relaksu latem w mieście niż basen! Na naszych wakacyjnych zajęciach w Poznaniu i Daszewicach będzie też dużo dobrej zabawy i dla dzieci, i dla rodziców!
CZYTAJ WIĘCEJ

Lato z Fregatą! Wakacje na basenach w Poznaniu i Zielonej Górze [ZAPISY]

Wakacyjne kursy oswajania z wodą dla niemowląt i nauki pływania dla dzieci, najgorętsze półkolonie w mieście – już teraz możesz zaplanować dziecku wymarzone wakacje w mieście!
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje na basenie! Zajęcia dla niemowląt [ZAPISY-ZIELONA GÓRA]

Lato z niemowlakiem w Zielonej Górze i nad wodą? Zapraszamy na wakacyjne zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci na basenie w Pensjonacie Gregor!
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie na sportowo – lato 2024 w SP 72 na os. Kopernika! [ZAPISY]

Ruch, sport, aktywny wypoczynek – półkolonie w SP 72 z basenem i halą sportową to gwarancja doskonałej zabawy i rekreacji dla dzieci. Zapraszamy na letni wypoczynek na os. Kopernika!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grupy dla niemowląt! ZIELONA GÓRA

Otwieramy dodatkowe grupy dla najmłodszych pływaków! Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt z rodzicem w wodzie maluszki w wieku 3-6 w Zielonej Górze!
CZYTAJ WIĘCEJ

Instruktor pływania niemowląt – ekspert w akcji! [WIDEO]

Jaką rolę pełni instruktor pływania niemowląt podczas zajęć? To osoba, która stanowi ogromne wsparcie zarówno dla dzieci, jak i rodziców.
CZYTAJ WIĘCEJ

Fregata poleca – Nabór do szkół! SP 72 Klasa Pływacka!

Czy poszukujesz szkoły, która nie tylko stawia na rozwój intelektualny, ale również dba o aktywność fizyczną, zwłaszcza pływanie? To świetnie trafiłeś! Wybierz Szkołę Podstawową nr 72 zlokalizowaną na osiedlu Kopernika.
CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie uczyć chodzić dziecko? Na basenie! [WIDEO]

Nauka chodzenia to niezwykle ważny moment w rozwoju dziecka. Możesz wspomóc swoją pociechę zabierając ją na basen!
CZYTAJ WIĘCEJ

Najmłodsi pływacy i długie nurki! [WIDEO]

Nurkowanie niemowląt to ćwiczenie efektowne, ale poprzedzone wieloma wcześniejszymi ćwiczeniami. Stopniowo przygotowujemy maluszki do pełnego zanurzenia, aby w odpowiednim momencie dać porządnego nura!
CZYTAJ WIĘCEJ

Samodzielność w wodzie – pływające dwulatki [WIDEO]

Czy dwulatki mogą już samodzielnie pływać? Tak, jeżeli tylko uczęszczają na zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming!
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wzmocnić odwagę dziecka? [WIDEO]

Dzieci w wieku dwóch lat to maluchy, które coraz śmielej i chętniej poznają świat. Na zajęciach w Szkole Pływania Fregata Swimming staramy się im to umożliwiać, dlatego wiele ćwiczeń jakie wykonujemy na basenie służą właśnie temu celowi.
CZYTAJ WIĘCEJ

Niemowlaki na basenie – nauka i dobra zabawa! [WIDEO]

Czemu służą zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci? Przede wszystkim nauczaniu małych pływaków określonych umiejętności i wspieraniu rozwoju.
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Półkolonie na sportowo – lato 2024 w SP 72 na os. Kopernika! [ZAPISY]

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na letnie półkolonie w SP 72 na os. Kopernika! Półkolonie dla dzieci w wieku...
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe grupy dla niemowląt! ZIELONA GÓRA

ZAPISY POPRZEZ GRAFIK ONLINE Otwieramy dodatkowe grupy dla najmłodszych pływaków! Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt z rodzicem w wodzie maluszki w wieku 3-6 w  Zielonej Górze! Dlaczego warto tak wcześnie oswajać z wodą niemowlaki? Bo przynosi im to...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr – basen Rataje [GRAFIKI LATO 2024]

Ruszają otwarte zapisy na zajęcia na basenie Rataje w nowym semestrze lato 2024! Jak zwykle mamy kursy dla całej rodziny – od niemowląt, przez dzieci, po dorosłych. Nowoczesny obiekt na os. Piastowskim to zarówno większa niecka do nauki pływania dzieci...
CZYTAJ WIĘCEJ