AKTUALNOŚCI

Specjalny kurs dla niemowlaków 4-6 mies. w cenie promocyjnej!

Trzy lekcje rodzica z niemowlakiem w wodzie w ciągu trzech tygodni, czyli przyspieszony kurs oswajania z wodą dla dzieci w wieku 4-6 miesięcy w promocyjnej cenie 50 zł – to nasza propozycja dla rodziców maluchów, którzy chcą zaprzyjaźnić dziecko z...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na zajęcia dla niemowląt i dzieci – Wrocław [NOWE GRAFIKI]

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia do 4 lat oraz nauka pływania dzieci starszych to nasza oferta na nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming na basenie Kromera od września. Sprawdź grafiki!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na nowy semestr nauki pływania – Poznań, Daszewice [GRAFIKI]

Ruszają otwarte zapisy na zajęcia w nowym semestrze, który rozpocznie się po wakacjach! Zapraszamy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i okolicy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Tata z Poznania gościem live’a Fregaty!

Marcin Kasprowicz, bloger znany jako Tata z Poznania będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu Uczymy miłości do wody z Norbertem Lewandowskim. Porozmawiamy o rodzicielstwie i sposobach na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje z Fregatą! Lato 2021 na basenach w Poznaniu i Wrocławiu [ZAPISY]

Wakacyjne kursy oswajania z wodą i nauki pływania, najgorętsze półkolonie w mieście – już teraz możesz zaplanować dziecku wymarzone wakacje bez konieczności wyjeżdżania z miasta!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata [POLECAMY!]

Jeśli jeszcze nie wybraliście szkoły średniej, a lubicie sporty pływackie i zajęcia fitness to zapraszamy do Szkoły Marcina Gortata w Poznaniu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zgłoś się na staż instruktorski i pracuj w najlepszej szkole pływania!

Chcesz zdobyć wyjątkowe umiejętności, doświadczenie zawodowe i ciekawą pracę z najmłodszymi pływakami? Zostań instruktorem oswajania z wodą niemowląt w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Lekarz odpowiada na pytania o udział dziecka w zajęciach na basenie [WIDEO]

Dlaczego decyzja o zabraniu niemowlaka na basen to doskonały pomysł i jak z medycznego punktu widzenia, zajęcia w wodzie wspomagają rozwój dziecka – na te i inne pytania nurtujące rodziców, odpowiadał podczas spotkania online dr Grzegorz Grund, neonatolog i pediatra.
CZYTAJ WIĘCEJ

Rabat na Dzień Dziecka w nowej grupie 3-6 mies.! [PROMOCJA -30%]

Pięć fantastycznych tygodni na basenie w cenie obniżonej aż o 30 proc.! Nowa grupa dla niemowląt w wieku od 3-6 mies. na basenie Lechicka startuje już w środę 2 czerwca. Pływamy przez cały czerwiec.
CZYTAJ WIĘCEJ

Rabat na Dzień Matki! Poradnik aż 30 proc. taniej [PROMOCJA]

Do najlepszych życzeń dla wszystkich Mam, dokładamy porządny rabat na wyjątkową książkę! Tylko 26 i 27 maja zamówicie poradnik “Uczymy miłości do wody” o 30 proc. taniej i z darmową przesyłką!
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua aerobik, aqua gimnastyka – wracamy z zajęciami! [GRAFIKI CZERWIEC]

Po kolejnej przerwie spowodowanej pandemią, w czerwcu wracamy z zajęciami aqua fitnessu na kilku basenach – w Poznaniu, Daszewicach i Wrocławiu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Małe dzieci na basenie – wielkie efekty rozwojowe [WIDEO]

Dzieci, które od pierwszych miesięcy życia uczestniczą w zajęciach oswajania z wodą niemowląt, osiągają niezwykłe efekty rozwojowe i mając półtora roku, potrafią w wodzie naprawdę wiele!
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Tata z Poznania gościem live’a Fregaty!

Marcin Kasprowicz, bloger znany jako Tata z Poznania będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu Uczymy miłości do wody z Norbertem Lewandowskim. Porozmawiamy o rodzicielstwie i sposobach na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Czy ojciec to tzw. drugi rodzic dla dziecka,...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zapisy na zajęcia na basenach w Poznaniu i Daszewicach! [GRAFIKI]

Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach – zapisz się na zajęcia w nowym semestrze w Szkole Pływania Fregata Swimming! Dlaczego warto zapisać dziecko na basen? Bo to prosta droga do...
CZYTAJ WIĘCEJ

Już wkrótce zajęcia Fregaty Swimming w parku wodnym Cukrowni Żnin!

Park wodny w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce to kolejne miejsce, w którym Szkoła Pływania Fregata Swimming będzie wkrótce prowadzić zajęcia pływackie! To doskonała wiadomość dla wszystkich mieszkańców tych okolic. Położony w połowie drogi między Gnieznem a Bydgoszczą...
CZYTAJ WIĘCEJ