AKTUALNOŚCI

Nowe grupy dla niemowląt we Wrocławiu – nie przegap! [ZAPISY]

Dla zdrowia, prawidłowego rozwoju i wielkiej wspólnej przygody rodzica i dziecka! Powodów, żeby zacząć uczestniczyć w zajęciach oswajania z wodą niemowląt jest wiele. Dla maluszków, które we Wrocławiu jeszcze z nami nie pływały otwieramy nowe grupy!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zawody pływackie dla dzieci na 7. urodziny Term Maltańskich! [ZAPISY]

Sportowa rywalizacja i wyśmienita zabawa z okazji 7. urodzin Term! Już w niedzielę 21 października zapraszamy października dzieci na wyjątkowe zawody pływackie. Udział jest bezpłatny!
CZYTAJ WIĘCEJ

Zrób zakupy w Pati i Maks i przyjdź do nas na bezpłatne zajęcia!

Nie byliście jeszcze nigdy na naszych zajęciach, a chcielibyście nas sprawdzić? Jeśli robicie zakupy w sklepie naszego partnera – Pati i Maks, to możecie otrzymać zaproszenie na jednorazową lekcję oswajania z wodą niemowląt, nauki pływania lub aqua aerobiku.
CZYTAJ WIĘCEJ

Uwaga, w niedzielę 14.10 maraton! Utrudniony dojazd na Termy [MAPKA]

W niedzielę 14 października odbędzie się 19. Poznań Maraton, którego trasa będzie biegła m.in. w okolicach Term Maltańskich. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z utrudnieniami i uwzględnienie ich wybierając się na nasze zajęcia!
CZYTAJ WIĘCEJ

Moje pierwsze kroki na basenie. Nowe kursy dla niemowlaków! [WROCŁAW I DASZEWICE]

Jeśli Twój maluszek nie uczestniczył jeszcze w zajęciach oswajania z wodą, a chcecie zacząć wielką wspólną przygodę z wodą, to właśnie nadszedł dobry moment! W połowie października zaczynamy we Wrocławiu i Daszewicach nowe kursy dla niemowlaków!
CZYTAJ WIĘCEJ

Po wakacjach czas na aqua fitness! [NOWE GRAFIKI POZNAŃ, WROCŁAW]

Dwa baseny w Poznaniu, jeden w Daszewicach i jeden we Wrocławiu – dla osób, które szukają zajęć aqua fitnessu po wakacyjnym wypoczynku, mamy do wyboru kilka lokalizacji. Sprawdź terminy i rezerwuj miejsce!  
CZYTAJ WIĘCEJ

Wygraj kurs oswajania z wodą dla niemowlaka! [KONKURS POZNAŃ I WROCŁAW]

Mali pływacy gotowi na wielkie emocje? Rodzicu, odpowiedz na pytanie, dlaczego chcesz, by Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach na basenie z Fregatą Swimming i wygraj semestr zajęć oswajania z wodą dla niemowląt w Poznaniu lub Wrocławiu!
CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatnie dni zapisów na nowy semestr! [NOWE GRAFIKI]

Zbliża się wrzesień, więc najwyższa pora zaplanować powrót do szkoły… pływania! Już 10 września ruszamy z regularnymi kursami na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu. To ostatnie dni, kiedy macie jeszcze szansę zarezerwować miejsce w grupie!
CZYTAJ WIĘCEJ

Pływanie niemowląt we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

Oswajanie z wodą niemowląt to zajęcia, na których nie tylko uczymy się określonych umiejętności, czy też dobrze bawimy, ale przede wszystkim budujemy silne więzi rodzica z dzieckiem.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zostać Super Tatą? Zabierz dziecko na basen! [WIDEO]

Samodzielność, wiara we własne siły, odwaga, ciekawość świata – to wszystko rozbudzi w dziecku… tata! Każdy z ojców może zostać super tatą, a najlepszym miejscem, aby to osiągnąć jest basen.
CZYTAJ WIĘCEJ

Z nami twój maluszek pokocha wodę! [ZAJĘCIA PRÓBNE – ZAPISY POZNAŃ I WROCŁAW]

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na zajęcia na basenie? Bo to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Przekonajcie się na specjalnych jednorazowych zajęciach na basenach w Poznaniu i Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauka pływania Wrocław – zapisy na nowy semestr!

Kameralny basen, dogodny dojazd, zajęcia nastawione na efekty – jeśli chcesz, by twoje dziecko rozpoczęło naukę pływania, to lepiej trafić nie mogłeś! Już we wrześniu startuje nowy semestr w Szkole Pływania Fregata Swimming. Zapraszamy dzieci i niemowlaki w wieku już...
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Zawody pływackie dla dzieci na 7. urodziny Term Maltańskich! [ZAPISY]

Sportowa rywalizacja i wyśmienita zabawa z okazji 7. urodzin Term! Już w niedzielę 21 października zapraszamy października dzieci na wyjątkowe zawody pływackie. Udział jest bezpłatny! To będzie wspaniała okazja do wielkiej sportowej przygody dla małych pływaków. I to na najlepszej...
CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacyjne kursy dla niemowlaków i dzieci! [ZAPISY]

Podczas wakacji nie musicie robić przerwy w zajęciach na basenie! Lato to zresztą świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z basenem. Zapraszamy na kameralny basen przy ul. Lechickiej! Dla wielu rodzin zajęcia na basenie to...
CZYTAJ WIĘCEJ

Półkolonie Termy Maltańskie 2018 – coraz mniej wolnych miejsc!

Po mniej niż 10 wolnych miejsc zostało nam już na pierwszych trzech turnusach półkolonii w Termach Maltańskich, które startują już za dwa tygodnie. To ostatni moment, żeby zapisać dziecko na największą przygodę tego lata w Poznaniu! Tego lata zapraszamy do...
CZYTAJ WIĘCEJ