AKTUALNOŚCI

Ćwicz z nami! Nowe grafiki aqua fitnessu [ZAPISY]

Chcecie zadbać o zdrowie, formę i piękną sylwetkę? Wskakujcie do wody! Zapraszamy na listopadowo-grudniowe zajęcia aqua fitnessu na basenach w Poznaniu, Wrocławiu i Daszewicach.
CZYTAJ WIĘCEJ

Termy Maltańskie: nowa grupa dla maluszków 3-6 mies.! [ZAPISY]

To może być ostatnia okazja, żeby zapisać w tym semestrze maluszka w wieku 3-6 miesięcy na zajęcia oswajania z wodą! Już w czwartek 17 października startuje nowa grupa w Termach Maltańskich!
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen Kromera – najlepsze miejsce dla twojego dziecka we Wrocławiu! [WIDEO]

Kameralny obiekt z ciepłą wodą i instruktorami pływania, którzy doskonale wiedzą, jak sprawić, by w wodzie dobrze czuły się zarówno dzieci, jak i rodzice. Właśnie taki jest nasz basen przy al. Kromera we Wrocławiu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz zdjęcia z zawodów w Termach Maltańskich!

Ponad 300 zawodników na starcie i mnóstwo pozytywnych emocji – zobaczcie jak wspaniale walczyli mali i więksi sportowcy na zawodach z okazji 8. Urodzin Term Maltańskich.
CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę 20.10 maraton – będą utrudnienia w ruchu!

W najbliższą niedzielę 20 października ulicami Poznania pobiegną maratończycy – uprzejmie prosimy o uwzględnienie utrudnień w dotarciu na nasze zajęcia, głównie w Termach Maltańskich.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki zawodów z okazji 8. Urodzin Term Maltańskich

Walka do ostatniego tchu, do ostatniego centymetra, do ostatniej sekundy – mimo, że na starcie stanęli amatorzy, to w zawodach pływackich z okazji 8. Urodzin Term Maltańskich, rywalizacja była jak najbardziej profesjonalna. Sprawdźcie wyniki!
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua gimnastyka – teraz z 50 proc. rabatem! [ZAPISY]

Zmagasz się ze schorzeniami układu kostno-stawowego, sercowo-naczyniowego, czy bólami mięśni? W każdym z tych przypadków pomocna okaże się aktywność w wodzie. Zapraszamy na nowy Basen Rataje na promocyjne zajęcia aqua gimnastyki!
CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpłatne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci w Termach Maltańskich! [ZAPISY]

Czy twój maluszek polubi basen? W czwartek 10 października nadarza się świetna okazja, aby to sprawdzić.  Zapraszamy na jednorazowe bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 3-36 mies.
CZYTAJ WIĘCEJ

Zawody pływackie dla dzieci na 8. urodziny Term Maltańskich! [ZAPISY]

Sportowa rywalizacja w duchu fair play i świetna zabawa z okazji 8. urodzin Term! Zapraszamy na wyjątkowe zawody pływackie dla dzieci i młodzieży w niedzielę 13 października. Udział jest bezpłatny!
CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy basen na os. Piastowskim – bezpłatne zajęcia! [LEKCJE DLA NIEMOWLAKÓW]

To będzie świetna okazja, żeby przetestować z niemowlakiem nowy basen na Ratajach! Zapraszamy na jednorazowe bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 3-24 mies.
CZYTAJ WIĘCEJ

Najlepsi himalaiści trenują z Fregatą! Adam Bielecki na basenie

Adam Bielecki, jeden z najlepszych polskich himalaistów odzyskuje na basenie formę po pechowej kontuzji. Pomocą służą mu instruktorzy Fregaty Swimming.
CZYTAJ WIĘCEJ

Basen Rataje – nowe miejsce dla Twojego dziecka! [WIDEO]

Nowy basen w sercu poznańskich Rataj to miejsce, na które czekali mali pływacy! Nowoczesny obiekt z niecką dostosowaną do oswajania z wodą niemowląt, jak i sportowy basen do nauki pływania starszych dzieci w połączeniu z instruktorami Fregaty Swimming gwarantują świetne...
CZYTAJ WIĘCEJ

POLECANE

Termy Maltańskie: nowa grupa dla maluszków 3-6 mies.! [ZAPISY]

To może być ostatnia okazja, żeby zapisać w tym semestrze maluszka w wieku 3-6 miesięcy na zajęcia oswajania z wodą! Już w czwartek 17 października startuje nowa grupa w Termach Maltańskich! Jesień i zima z niemowlakiem na basenie? I to...
CZYTAJ WIĘCEJ

Aqua gimnastyka – teraz z 50 proc. rabatem! [ZAPISY]

Zmagasz się ze schorzeniami układu kostno-stawowego, sercowo-naczyniowego, czy bólami mięśni? W każdym z tych przypadków pomocna okaże się aktywność w wodzie. Zapraszamy na nowy Basen Rataje na promocyjne zajęcia aqua gimnastyki! Aqua gimnastyka to zajęcia na płytkim basenie, w trakcie,...
CZYTAJ WIĘCEJ

Zawody pływackie dla dzieci na 8. urodziny Term Maltańskich! [ZAPISY]

Sportowa rywalizacja w duchu fair play i świetna zabawa z okazji 8. urodzin Term! Zapraszamy na wyjątkowe zawody pływackie dla dzieci i młodzieży w niedzielę 13 października. Udział jest bezpłatny! Jak co roku, jednym z najważniejszych punktów urodzin Term Maltańskich...
CZYTAJ WIĘCEJ