Półkolonie lato

Termy Maltańskie i okolice Malty albo Ośrodek Przywodny „Rataje” – dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat mają latem do wyboru dwie świetne lokalizacje na wymarzone letnie półkolonie w Poznaniu.

Pierwsza propozycja to Termy Maltańskie. Nauka lub doskonalenie pływania, zabawa w aquaparku, park linowy, ZOO, ognisko, wycieczka rowerowa – to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które będą uczestniczyć w naszych półkoloniach.

Druga opcja to półkolonie w Ośrodku Przywodnym „Rataje”. W programie m.in. bowling na profesjonalnym torze, siatkówka, tenis, rolki, Multikino za kulisami, czy warsztaty artystyczne.

Obóz lato

Nauka pływania, warsztaty Capoeiry, przeróżne formy aktywności i wiele nadmorskich atrakcji – właśnie tak zapowiada się nasz obóz letni nad morzem. Waszego dziecka nie może tam zabraknąć!

Łeba i wszystko jasne! Letni obóz w Łebie to wyjątkowa okazja do udoskonalenia umiejętności pływackich Waszych dzieci. Profesjonalne szkolenie pływackie w Łebie prowadzimy z podziałem na grupy wiekowe i pod względem umiejętności. Zajęcia odbywają się na krytym basenie, pod okiem naszych najlepszych trenerów.

Letni obóz Fregaty to jednak nie tylko pływanie. U nas każdy robi to co lubi! Są więc warsztaty piłkarskie i siatkarskie oraz zajęcia taneczne, sporty walki oraz kajaki, są także gokarty. Wasze dzieci czeka 10 dni, które tak zapadają w pamięć, że za rok będą chciały znowu z nami pojechać!

Okolica pełna atrakcji. Nie zabraknie wycieczek do ciekawych miejsc. W ramach obozu zorganizujemy wyjazdy do Jurajskiego Parku Dinozaurów w Łebie, czy też rejs statkiem do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach. Na obozie nad morzem nie może zabraknąć plażowania i kąpieli w morzu, gier i zabaw na plaży i w terenie oraz ogniska z kiełbaskami.

Ferie zima

Najlepsze półkolonie zimowe w Poznaniu w plebiscycie internautów na portalu naszemiasto.pl – czy może być lepsza rekomendacja dla organizowanych przez nas ferii zimowych? Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Podczas zimowych ferii z Fregatą dzieci nie mogą się nudzić. Doskonale o tym wiemy, dlatego w dwóch kapitalnych lokalizacjach organizujemy im wypoczynek wypełniony atrakcjami.

Półkolonie w Termach Maltańskich. To prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich. W programie można jednak znaleźć także wyjście na lodowisko (dla chętnych), ściankę wspinaczkową „Blokhaus”, kryty plac zabaw dla dzieci Fabryka Śmiechu Michałek, zabawy integracyjne i gry zespołowe, pokazy filmowe, czy czytanie książek w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Półkolonie w Ośrodku Przywodnym Rataje. Półkolonie na Ratajach organizujemy z myślą o dzieciach lubiących bardzo różnorodnie i aktywnie spędzać czas. W bogatym programie półkolonii przeplatają się zajęcia rekreacyjno-sportowe, artystyczne, związane z nauką języka angielskiego i eksperymentami z dziedziny chemii, fizyki i przyrody. Półkolonie odbywają się będą w dwóch 5-dniowych turnusach.