Półkolonie lato

półkolonie poznań lato

Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat organizujemy latem wypełnione atrakcjami półkolonie w Poznaniu, wybierając najciekawsze lokalizacje. W 2018 r. zapraszamy Wasze pociechy do Term Maltańskich!

Nauka lub doskonalenie pływania, zabawa w aquaparku, park linowy, ognisko, wycieczki w ciekawe miejsca w Poznaniu – to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które będą uczestniczyć w naszych półkoloniach. Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kardy wychowawczo-instruktorskiej, ubezpieczenie oraz wyżywienie.

Obozy lato 2020 - Łeba i Kotlina Kłodzka!

Łeba – aktywny wypoczynek z pływaniem i piłką nożną!

Nauka pływania na krytym basenie, treningi piłki nożnej, kajaki oraz inne zajęcia sportowe i rekreacyjne, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – letni obóz nad Bałtykiem będzie pełen ruchu, pozytywnych emocji i przygód!

Na obozie w Łebie organizator, czyli firma Sobecki Travel, która jest sprawdzonym partnerem Fregaty, zapewni dzieciom w wieku 8-17 lat ruch, zarówno na lądzie, jak i w wodzie, bo instruktorzy naszej szkoły pływania będą uczyć dzieciaki pływać. Ponadto uczestnicy do wyboru będą mieli szereg innych zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym – od treningów piłkarskich, przez pływanie kajakami, po różne gry zespołowe. Obóz nad morzem to także wycieczki w ciekawe miejsca, plażowanie i tradycyjne obozowe „rytuały” takie jak chrzest obozowy, czy ognisko.

Kotlina Kłodzka – górska przygoda w malowniczych okolicach!

Górskie wędrówki, obcowanie z przyrodą, wycieczki w ciekawe miejsca z wielką historią w tle plus liczne aktywności sportowe i rekreacyjne – to nasz sprawdzony przepis na udany obóz w polskich górach.

Obóz w górach, organizowany przez firmę Sobecki Travel, dedykowany jest dla ciekawej świata młodzieży w wieku od 10 do 17 lat, która lubi aktywny wypoczynek, wypełniony od rana do wieczora atrakcjami. W ramach obozu dzieciaki czekają więc górskie wędrówki (m.in. na Śnieżnik, Igliczną, Szczeliniec, czy do Błędnych Skał i Czarnej Góry), ale również wiele zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym, takich jak park linowy, gra w golfa, strzelanie łuku, biegi terenowe w formie zabawowej, czy kajaki.

Ferie zima

Najlepsze półkolonie zimowe w Poznaniu w plebiscycie internautów na portalu naszemiasto.pl – czy może być lepsza rekomendacja dla organizowanych przez nas ferii zimowych? Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Podczas zimowych ferii z Fregatą dzieci nie mogą się nudzić. Doskonale o tym wiemy, dlatego w dwóch kapitalnych lokalizacjach organizujemy im wypoczynek wypełniony atrakcjami.

Półkolonie w Termach Maltańskich. To prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich. W programie można jednak znaleźć także wyjście na lodowisko (dla chętnych), ściankę wspinaczkową „Blokhaus”, kryty plac zabaw dla dzieci Fabryka Śmiechu Michałek, zabawy integracyjne i gry zespołowe, pokazy filmowe, czy czytanie książek w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.