Półkolonie Poznań

półkolonie poznań lato

Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat organizujemy latem wypełnione atrakcjami półkolonie w Poznaniu, wybierając najciekawsze lokalizacje. Przez całe wakacje zapraszamy Wasze pociechy do Term Maltańskich a w sierpniu także na basen Kopernika w SP 72!

Nauka lub doskonalenie pływania, zabawa w aquaparku, warsztaty i zajęcia tematyczne, gry terenowe – to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które będą uczestniczyć w naszych półkoloniach. Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kardy wychowawczo-instruktorskiej, ubezpieczenie oraz wyżywienie.

Ferie zima

Najlepsze półkolonie zimowe w Poznaniu w plebiscycie internautów na portalu naszemiasto.pl – czy może być lepsza rekomendacja dla organizowanych przez nas ferii zimowych? Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Podczas zimowych ferii z Fregatą dzieci nie mogą się nudzić. Doskonale o tym wiemy, dlatego w dwóch fajnych lokalizacjach organizujemy im wypoczynek wypełniony atrakcjami.

Półkolonie w Termach Maltańskich. To prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich. W programie można jednak znaleźć także wyjście do kina, zabawy integracyjne i gry zespołowe, pokazy filmowe, czy czytanie książek w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Półkolonie zimowe na basenie w SP 72 na os. Kopernika. Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na ferie w SP 72 na os. Kopernika! Tej zimy po raz pierwszy zorganizujemy półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika. To doskonałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci, dysponujące basenem i halą sportową.