Półkolonie lato

półkolonie poznań lato

Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat organizujemy latem wypełnione atrakcjami półkolonie w Poznaniu, wybierając najciekawsze lokalizacje. W lipcu i sierpniu zapraszamy Wasze pociechy do Term Maltańskich!

Nauka lub doskonalenie pływania, zabawa w aquaparku, warsztaty i zajęcia tematyczne, wycieczki w ciekawe miejsca w Poznaniu – to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które będą uczestniczyć w naszych półkoloniach. Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kardy wychowawczo-instruktorskiej, ubezpieczenie oraz wyżywienie.

Ferie zima

Najlepsze półkolonie zimowe w Poznaniu w plebiscycie internautów na portalu naszemiasto.pl – czy może być lepsza rekomendacja dla organizowanych przez nas ferii zimowych? Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Podczas zimowych ferii z Fregatą dzieci nie mogą się nudzić. Doskonale o tym wiemy, dlatego w dwóch kapitalnych lokalizacjach organizujemy im wypoczynek wypełniony atrakcjami.

Półkolonie w Termach Maltańskich. To prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich. W programie można jednak znaleźć także wyjście na lodowisko (dla chętnych), ściankę wspinaczkową „Blokhaus”, kryty plac zabaw dla dzieci Fabryka Śmiechu Michałek, zabawy integracyjne i gry zespołowe, pokazy filmowe, czy czytanie książek w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.