Już teraz możesz zamówić podręcznik dla instruktorów pływania do domu! Aby otrzymać przesyłkę książki Stanisława Głąba „Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” w cenie 45 zł (dostawa gratis!) wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Wydany przez Fregatę ilustrowany podręcznik dla instruktorów pływania stanowi uporządkowany zbiór ćwiczeń, który służyć może wszystkim instruktorom nauki pływania. To efekt naszych wieloletnich doświadczeń zebranych w oparciu o naukę pływania tysięcy osób. W książce zaprezentowano ćwiczenia w nauczaniu kraula na grzbiecie i piersiach, stylu klasycznego (żabki) oraz motylkowego (delfina) a także zestawy semestralnych zadań sprawnościowych jako sprawdzianów umiejętności. Opracowanie dopełniają ilustracje prezentujące poszczególne ćwiczenia.

  FORMULARZ ZAMÓWIENIA PODRĘCZNIKA - Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania w cenie 45 zł (dostawa gratis!)

  [fast_freshmail]
  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

  UCZYMY MIŁOŚCI DO WODY

  Kompleksowy poradnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci, którzy chcą zaprzyjaźnić swoją pociechę z wodą – czy to w domu, czy na basenie

  Dziesiątki sprawdzonych praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym dziecko pokocha wodę i pływanie.

  Praktyczny przewodnik, który pomoże lepiej odczytywać sygnały, jakie wysyła niemowlę.

  Pomysły na zabawy w wodzie, które rozwiążą wasze problemy w domowej kąpieli.

  Kilkadziesiąt profesjonalnych ćwiczeń oswajania z wodą, które możesz wykonywać na basenie swoim dzieckiem, wspomagając jego rozwój.

  Kompendium wiedzy o wpływie aktywności w wodzie na rozwój dziecka, które nauczy cię jak być świadomym rodzicem.

  Wartościowy podręcznik dla instruktorów pływania niemowląt i małych dzieci, którzy chcą doskonalić swój warsztat.