Szkoła Pływania Fregata Swimming to jeden z liderów nauki pływania w Polsce i zarazem jedna z największych firm działających w tym sektorze usług.

Nieprzerwanie od 1996 r. Fregata prowadzi w Poznaniu szereg zajęć związanych z szeroko rozumianym oswajaniem ze środowiskiem wodnym, nauką i doskonaleniem pływania osób w różnym wieku (od niemowląt począwszy), aqua fitnessem, aqua rehabilitacją, czy organizacją letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Obecnie firma prowadzi działalność na pięciu obiektach w Poznaniu i okolicy:

  • w Termach Maltańskich przy ul. Termalnej,
  • na basenie w Hotelu System przy ul. Lechickiej,
  • na basenie Posnania przy ul. Słowiańskiej,
  • na basenie Olimpia przy ul. Taborowej,
  • na pływalni Relax w Daszewicach przy ul. Słonecznej (gm. Mosina).

Zespół Fregaty to ponad 40 instruktorów i trenerów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje.

Zajęcia prowadzone przez Fregatę oparte są na własnej metodologii szkoleniowej – według autorskiego programu opierającego się na najlepszych zachodnich wzorcach. Cechuje je wysoka efektywność nauczania.

Fregata Swimming to także wydawca bezpłatnego kwartalnika „Zdrowie Sport Rekreacja”, który wydajemy we współpracy z Termami Maltańskimi, aby promować wśród poznaniaków zdrowy styl życia.

W 2016 r. Fregata Swimming wydała również podręcznik dla instruktorów nauki pływania „Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” autorstwa doktora Stanisław Głąba, metodyka Fregaty, wieloletniego wykładowcy Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Kontakt dla mediów:

Lech Bojarski

l.bojarski@fregata.com.pl

tel. 61 875 95 27

LOGOTYP DO POBRANIA

Fregata_logo_PNG_transparent