Basen

basen górna wilda

Basen na wynajem, czyli wyłącznie do własnej dyspozycji? U nas wszystko jest możliwe. W obiekcie przy ul. Lechickiej (Hotel System) basen można wynająć w całości zarówno dla indywidualnej jak i grupowej rekreacji wodnej.

Basen ma kameralny charakter, niewielkie wymiary oraz jasne przeszklone wnętrze, które sprawia, że idealnie nadaje się do pływania rekreacyjnego, zajęć o charakterze wodnego fitnessu, czy też oswajania niemowlaków z wodą. Na terenie basenu znajduje się również sauna.

Koszt udostępnienia jednej godziny lekcyjnej (45 minut) ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i celu wynajmu.Przy zamówieniach o większej wartości stosujemy elastyczną politykę cenową, a stałym klientom proponujemy szczególnie atrakcyjne oferty pobytu na basenie Lechicka.

Parametry basenu:

  • temperatura wody 32⁰C ± 34⁰C
  • temperatura powietrza 30⁰C

FORMULARZ KONTAKTOWY

Reklama

fitness dla mam z dziećmi poznań

Twoja firma szuka dobrego miejsca na reklamę lub chce dotrzeć do określonej grupy odbiorców? Zapraszamy do współpracy z największą szkołą pływania w Wielkopolsce.

Pięć obiektów, setki uczestników zajęć, udział w licznych imprezach sportowych, imprezach plenerowych, rekreacyjnych, piknikach i festynach – to wszystko sprawia, że na różne sposoby Szkoła Pływania Fregata Swimming dociera do tysięcy osób, o określonych zainteresowaniach i aktywnościach.

Zachęcamy do współpracy reklamowej firmy, które chcą skorzystać z naszych możliwości. W grę wchodzą m.in. takie formy promowania swoich usług i produktów za naszym pośrednictwem jak:

  • ustawienie, montaż nośników reklamowych na basenie Lechicka,
  • rozdawanie ulotek na pięciu obiektach: Termy Maltańskie, Basen Rataje, Basen Lechicka, Basen Olimpia, Pływalnia Relaks w Daszewicach,
  • umieszczenie logo i nazwy firmy na koszulkach firmowych Fregaty i materiałach promocyjnych,
  • umieszczenie logo i nazwy firmy na stronie internetowej www.fregata.com.pl,
  • promocja na profilu facebook Fregaty.

Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje i gotowi do wspólnego wypracowania najkorzystniejszej oferty dla obu stron.

Zapraszamy do kontaktu!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Program partnerski

daszewice basen

Wspólna organizacja eventów, programy rabatowe, dwustronna promocja – to tylko kilka wybranych form współpracy jaką oferuje Szkoła Pływania Fregata Swimming.

Od lat współpracuje z organizacjami, firmami i mediami świadcząc różnego typu usługi związane ze swoją działalnością, nie ograniczając się tylko do nauki pływania. Jednym z podstawowych celów Fregaty jest szeroka promocja zdrowego trybu życia i aktywności ruchowej. Współpraca z takim partnerem to doskonała okazja do tego, by budować wizerunek firmy dbającej o dobrą formę i samopoczucie klientów oraz wspierającej rozwój dzieci i młodzieży. To także okazja do nawiązania kontaktów i współpracy z licznymi podmiotami z różnych branż, które podjęły już partnerskie relacje z Fregatą Swimming.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

FORMULARZ KONTAKTOWY