Założona w 1996 r. Fregata Swimming to jedna z największych w Polsce szkół pływania. Statystycznie, każdego dnia przynajmniej jedna nowa osoba wychodzi z naszych zajęć ze świadomością, że potrafi pływać.

Działalność zaczynaliśmy na poznańskim Basenie Rataje, gdzie funkcjonujemy do dziś, ale nasze zajęcia odbywają się już na 5 obiektach w Poznaniu i okolicy, w tym w najnowocześniejszym aquaparku w Polsce – w Termach Maltańskich. Ciągle poszerzamy też zakres prowadzonych zajęć o nowe formy aktywności.

Istnieje przynajmniej 10 powodów, aby nam zaufać i uczyć się pływać z nami.

Znana i rozpoznawalna marka – jesteśmy jedną z największych szkół pływania w Wielkopolsce.

Najlepsza kadra – Fregata to ponad 40 instruktorów-trenerów, doskonale wyszkolonych fachowców, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje.

Własna metodologia szkoleniowa – zajęcia prowadzimy według autorskiego programu opierającego się na najlepszych zachodnich wzorcach.

Wysoka efektywność nauczania – jesteśmy skuteczni, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie klientów.

Podział na grupy – zajęcia prowadzimy z podziałem ze względu na wiek i umiejętności.

Komunikacja z rodzicami – na bieżąco informujemy o postępach dzieci w nauce.

Dogodne warunki – umożliwiamy płatności w ratach i odrabianie zajęć.

Szkoła inna niż wszystkie – zajęcia dla dzieci prowadzimy w formie zabawowej, co sprawia, że mali pływacy nigdy się nie nudzą.

Blisko domu – pięć obiektów rozlokowanych w Poznaniu (Termy Maltańskie, Hotel System ul. Lechicka, Posnania, Olimpia) i Daszewicach jest do Twojej dyspozycji.

Bezpieczeństwo – niezależnie, czy prowadzimy zajęcia oswajania z wodą, naukę pływania, czy aqua fitness, kierujemy się zawsze jedną nadrzędną zasadą – ryzyko wypadku, czy kontuzji musi być zniwelowane do zera.

Wybrane wyróżnienia i nagrody

  • Tytuł Inicjatory 2016 za zawody Fregata Family Cup – najlepsza inicjatywa pozarządowa w Poznaniu w konkursie Urzędu Miasta Poznania w kategorii „sport”.

  • Najlepsze miejsce rodzinnego wypoczynku w Poznaniu w 2015 r. w plebiscycie Poznańskiej Rodzinki Prudential.

  • Najlepsze półkolonie zimowe 2014 w Poznaniu w plebiscycie portalu naszemiasto.pl.

  • Certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom przyznany przez Centrum Inicjatyw Senioralnych przyznany w 2012 r.