Niemowlaki

Zabawy z niemowlakiem - tak uczymy miłości do wody!

Oswajanie z wodą niemowląt to wyjątkowy czas dla dziecka i rodzica. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na naszych zajęciach dbamy o zdrowy rozwój maluszków, nie zapominając o dobrej zabawie i dbałości o budowanie rodzinnych więzi.

Zajęcia dla niemowląt na pływalni w Daszewicach

Komfortowy basen z ciepłą wodą to idealne warunki, aby oswajać z wodą najmniejszych pływaków. Zobaczcie, jak wyglądają nasze zajęcia pływania niemowląt na pływalni w Daszewicach. W przyjaznej atmosferze uczymy maluszki miłości do wody.

Oswajanie z wodą niemowląt na basenie we Wrocławiu

Basen to miejsce, w którym maluszki mogą liczyć na wspaniałą zabawę w bliskości z rodzicem, ale i uczą się jak sobie radzić w nowym środowisku zupełnie samemu. Odkryj z naszymi instruktorami nowy wymiar pływania niemowląt na basenie we Wrocławiu!

Niemowlaki na basenie Lechicka

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na basen? Jakie korzyści mają z zajęć dzieci, a jakie rodzice? Przekonaj się sam, zabierając maluszka na basen przy ul. Lechickiej. Kameralny hotelowy obiekt idealnie nadaje się na pierwsze kroki niemowlaka w wodnej edukacji.

Uczymy niemowlaki kochać wodę, sprawdź nasze zajęcia!

Nauka pływania niemowląt to czas, kiedy najmniejsi pływacy otoczeni troską opiekunów stawiają pierwsze kroki na drodze do swobody i poczucia bezpieczeństwa w wodzie. To wyjątkowe zajęcia, podczas których wzmacniamy rodzinne więzi między rodzicami a dzieckiem.