Jesteś instruktorem pływania? Rozwiń swoje kwalifikacje i zostań instruktorem pływania niemowląt! Spotkaj się z nami online i zobacz dlaczego warto do nas dołączyć.

Dowiedz warto pracować z najmłodszymi pływakami w wieku już od kilku miesięcy? Bo to świetna praca i okazja do rozwinięcia skrzydeł. Tym bardziej, że z Twoimi umiejętnościami jako instruktora pływania, praca z małymi dziećmi będzie po prostu dobrą zabawą!

Wbijaj na nasz bezpłatny webinar, na którym powiemy Ci wszystko o pracy z najfajniejszymi klientami, jacy przychodzą na basen! Termin: poniedziałek 20 marca, godz. 20:00. 

 • Dowiesz się na czym właściwie polega pływanie niemowląt i jak może wyglądać Twoja praca w jednej z największych szkół pływania w Polsce.
 • Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, przeszkolimy Cię i wyposażymy w umiejętności i narzędzia, które sprawią, że zyskasz zupełnie nowe kompetencje na rynku pracy.
 • Pokażemy Ci, że zajęcia z małymi pływakami i ich rodzicami to fajnie spędzony czas, dający sporo satysfakcji i nowych doświadczeń w pracy z ludźmi.
 • Możesz pracować na basenie w Poznaniu, Wrocławiu lub Zielonej Górze – w takich godzinach i dniach, które nie będą kolidować z Twoimi obowiązkami (inna praca, studia).
 • A dzięki temu, że jesteśmy dużą szkołą pływania i mamy dużo zajęć – możemy Ci zaoferować tyle godzin pracy, ile będziesz potrzebować!

Masz pytania dotyczące pracy?

Chcesz wiedzieć, ile możesz zarobić, w jakich miastach i na jakich basenach gdzie możesz pracować, albo jak wygląda szkolenie? Zadaj nam pytanie w czasie webinaru!

Spotkajmy się najpierw online a potem może wpadniesz do nas na kawę i wyjdzie z tego coś więcej? 🙂

Spotkanie online odbędzie się 20 marca o godz. 20:00. Zostaw swoje namiary w formularzu – wyślemy Ci link do webinaru.

  WYPEŁNIJ FORMULARZ

  OTRZYMASZ LINK DO SPOTKANIA!

  Zobacz informację RODO - pozyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych tutaj Zgody marketingowe Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl