W pływaniu jest to, że można się tej sztuki nauczyć zawsze – niezależnie od wieku. Trzeba tylko dobrze wybrać nauczyciela. A we Fregacie są wyłącznie najlepsi.

Twoja szkoła i twoje cele
Co dla Ciebie przygotowaliśmy w Szkole Pływania Fregata Swimming? Nasz program nauki pływania obejmuje wszystkie stopnie zaawansowania, uczymy pływać każdym stylem, prowadzimy również zajęcia doskonalenia pływania. Działamy na kilku basenach, więc zawsze będziesz miał do nas blisko.
Nasz wypracowany przez lata, w oparciu o najnowocześniejsze metody szkoleniowe, program treningowy, gwarantuje efektywną naukę i stałe postępy. Jeśli dodamy do tego stale podnoszącą swoje kwalifikacje kadrę trenerską, to otrzymujemy prosty przepis na skuteczną naukę pływania. A to nasz podstawowy cel. Chcemy, abyś umiał dobrze pływać i czuł się w wodzie swobodnie i bezpiecznie. Pomożemy Ci też doskonalić naukę i osiągać coraz lepsze wyniki. Chcesz dobrze pływać? Pływaj z nami!

Poznaj nasze stopnie nauki pływania dorosłych
Kraul, styl klasyczny, żabka, a może delfin? Sprawdź jak wyglądają poszczególne stopnie nauki w naszej szkole.

Pływaj z dziećmi!

Masz dzieci i chciałbyś, aby one też pokochały wodę i rozwijały się zdrowo korzystając z zajęć na basenie? To świetny pomysł. W Szkole Pływania Fregata Swimming prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i oswajanie z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia i małych dzieci w wieku do 4 lat. Sprawdź nas!