Grupa

Biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze? A może by tak połączyć wszystko razem i pokonać triathlon? Razem z nami przygotuj się na wyjątkowe wyzwanie!

Nasze triathlonowe grupy skierowane są do aktywnych ludzi. Takich co amatorsko pływaj, biegają, lub jeżdżą na rowerze. Albo robią wszystko naraz. Nie stawiamy poprzeczki na określonym poziomie sportowym, nie zakładamy z góry wyników jakie mają osiągnąć uczestnicy naszych zajęć.

Co możesz zyskać trenując z nami?

 • Motywację do trenowania. w grupie trenuje się łatwiej! Jeśli masz jakieś pytania, to nie musisz szukać odpowiedzi w Internecie – możesz czerpać z bogatych doświadczeń naszych trenerów,
 • Indywidualny plan treningowy. Korzystasz z gotowych planów, ale nie wiesz czy one są skrojone dla Ciebie? Na wspólnych treningach spróbujemy „skroić” taki plan na Twoją miarę i dopasować do celu,
 • Lepszą technikę. Czy Twoja technika jest dobra? Z pewnością może być lepsza – wspólnie nad tym popracujemy.
 • Nowe bodźce treningowe. Znajdziesz je u nas, nawet jeśli je znasz, a ich nie lubisz, to wspólnie sprawimy, że zrozumiesz istotę ich stosowania.

Chcemy przede wszystkim stworzyć społeczność ludzi, którzy gotowi są wspólnie regularnie ćwiczyć i dzięki wytrwałemu treningowi zwalczyć swoje słabości, osiągnąć swoje własne, indywidualne cele.

Zajęcia organizowane są na Termach Maltańskich i w sąsiedztwie tego obiektu, a więc na terenach rekreacyjnych Malty. W jednym miejscu możemy zatem ćwiczyć wszystkie triathlonowe dyscypliny.

Zajęcia indywidualne

Jeżeli czasami brakuje Ci motywacji, a nie lubisz ćwiczyć w grupie, lecz sam, nie martw się. Jeśli nam zaufasz, przygotujemy Cię indywidualnie do triathlonu.

Zajęcia sam na sam z profesjonalistą, który ukończył już niejeden triathlon oznaczają potężną dawkę cennych wskazówek, które łatwo będzie sobie przyswoić. Decydując się na taką drogę przygotowań, do Twojej dyspozycji będzie trójka różnych instruktorów od nauki wszystkich dyscyplin.

  FORMULARZ ZAPISU NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
  Zaproponuj termin, wybierz obiekt: Termy Maltańskie lub Basen Lechicka, określ poziom umiejętności.
  Zajęcia indywidualne zostaną potwierdzone mailowo lub telefoniczne w najszybszym możliwym czasie.

  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.

  Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym:

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

  Warsztaty

  W ramach przygotowań do triathlonu, poza regularnymi zajęciami grupowymi i indywidualnymi, organizujemy wraz z naszymi partnerami, jednodniowe warsztaty tematyczne.

  Poświęcamy je kluczowym zagadnieniom w przygotowaniach do zawodów, takim jak pływanie, rower, bieg, czy żywienie. Wybrane warszaty z 2013 r.:

  • „Co odróżnia pływanie w triathlonie od pływania w basenie” – Szkoła PływaniaFregata Swimming
  • „Testy pianek pływackich ” – TRI-magic Triathlon Shop
  • „Dobór sprzętu rowerowego do treningu i zawodów” – SHIMANO

  O wszystkich warsztatach informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej.