Aqua aerobik

Dlaczego lubicie nasze zajęcia aqua fitness?

Bo są energetyczne, ale zarazem odprężające i przynoszą określone efekty. Zobaczcie jak uczestniczki naszych zajęć w wodzie oceniają to, co dla nich robimy i dołączcie do nas! Zapraszamy na zajęcia w Poznaniu (Termy Maltańskie, Basen Lechicka, Basen Rataje, Daszewice) oraz Wrocławiu (Basen Kromera).

Aqua Mama, czyli w ciąży też ćwiczymy!

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej mamy. W czasie oczekiwania na dziecko warto zadbać o formę, aby w trudniejszych chwilach poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami, jakie stoją przed młodą mamą. Na naszych zajęciach dla kobiet w ciąży pokazujemy jak to zrobić.

Aqua gimnastyka dla seniorów

Schorzenia układu kostno-stawowego, sercowo-naczyniowego, czy bóle mięśni – lista problemów z jakimi zmagają się seniorzy może być długa. We wszystkich przypadkach pomocna jest aktywność w wodzie. Zapraszamy na specjalne zajęcia dla osób dojrzałych i starszych.

Termy Maltańskie - miejsce dla seniora

Termy Maltańskie to idealne miejsce, by poczuć moc wodolecznictwa dla osób, które dbają o swoje zdrowie i chcą podjąć profilaktyczne działania w tym zakresie. Połączenie gimnastyki w ciepłej wodzie solankowej z pozostałymi zabiegami wodoleczniczymi oraz walorami SPA skutecznie służy poprawie kondycji ciała i umysłu.

Zobacz więcej naszych filmów!

Jak wyglądają nasze zajęcia w Poznaniu, Wrocławiu, czy Daszewicach? Subskrybuj nasz kanał na YouTube i oglądaj filmiki z naszych lekcji i organizowanych przez nasz wydarzeń.