Niemowlaki

Co zabrać na basen z niemowlakiem? Zobacz jakie to proste!

Zdecydowaliście się już zabrać niemowlaka na basen? Świetnie! Czas przygotować się do takiej wizyty. Sprawdźcie co zabrać ze sobą, zarówno dla maluszka, jak i dla siebie. Zobaczcie jak przygotować się do zajęć oswajania z wodą.

Oswajanie z wodą niemowląt w wieku 3-6 miesięcy

Jak wyglądają zajęcia w najmłodszej grupie wiekowej? Z jednej strony uczymy opiekunów, jak bezpiecznie asekurować dzieci w wodzie, a więc podstawowych chwytów, z których korzystamy na zajęciach, a z drugiej przyzwyczajamy maluszki do nowego środowiska.

Uczymy niemowlaki kochać wodę, sprawdź nasze zajęcia!

Basen to miejsce, w którym maluszki mogą liczyć na wspaniałą zabawę w bliskości z rodzicem, ale i uczą się jak sobie radzić w nowym środowisku zupełnie samemu. W przyjaznej atmosferze, wykwalifikowani instruktorzy Fregaty Swimming odkrywają wspólnie z Wami nowy wymiar pływania niemowląt!

Co o naszej szkole pływania niemowląt mówią rodzice?

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na basen? Jakie korzyści mają z zajęć dzieci, a jakie rodzice? Sprawdź opinie mam, które zdecydowały się oswajać swoje maluszki z wodą z instruktorami Szkoły Pływania Fregata Swimming.

Im wcześniej zabierzecie dziecko na basen, tym lepiej!

Zajęcia dla niemowląt to wyjątkowy czas, kiedy rodzic w 100 procentach skupia się tylko i wyłącznie na swoim dziecku. To wszystko zaprocentuje w przyszłości miłością do wody, którą warto pielęgnować przez wiele lat. Posłuchaj dlaczego warto chodzić z dzieckiem na basen już od pierwszych miesięcy życia.

Pozwól swojemu dziecku rozwijać się na basenie!

Basen może być dla niemowlaka miejscem, w którym czeka go nie tylko świetna zabawa, ale i środowiskiem, w którym zacznie stawiać ważne kroki rozwojowe, przełamując pierwsze lęki, czy bariery. To także miejsce, w którym rodziców będzie rozpierać duma ze swoich dzieci.

Zobacz więcej naszych filmów!

Jak wyglądają nasze zajęcia w Poznaniu, Wrocławiu, czy Daszewicach? Subskrybuj nasz kanał na YouTube i oglądaj filmiki z naszych lekcji i organizowanych przez nasz wydarzeń.