Wydarzenia

Amatorskie zawody pływackie Fregata Family Cup 2019

Kilkaset dzieci na starcie, fantastyczna atmosfera na trybunach i pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników – takich zawodów nie da się zapomnieć. Rodzinne amatorskie zawody pływackie jak co roku gromadzą w Termach Maltańskich tłumy kibiców.

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Na licytacji na rzecz WOŚP można było wygrać specjalną indywidualną lekcję oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci z instruktorami Fregaty Swimming, specjalizującymi się w nauczaniu pływania maluszków. Zobaczcie jak wyglądała specjalna lekcja dla zwycięzców.

Amatorskie zawody pływackie Fregata Family Cup 2018

Rodzinne zawody pływackie organizowane pod koniec letniego semestru nauki pływania to impreza, podczas której nasi kursanci mają okazję sprawdzić się w sportowej rywalizacji, a także wspólnie z całą rodziną dobrze się bawić.

Szkolenie dla instruktorów pływania niemowląt i małych dzieci

Torill Hindmarch to jedna z najbardziej znanych na świecie instruktorek pływania dla niemowląt. Szkoła Pływania Fregata Swimming zorganizowała z jej udziałem szkolenie dla instruktorów pływania niemowląt i małych dzieci.

Zobacz więcej naszych filmów!

Jak wyglądają nasze zajęcia w Poznaniu, Wrocławiu, czy Daszewicach? Subskrybuj nasz kanał na YouTube i oglądaj filmiki z naszych lekcji i organizowanych przez nasz wydarzeń.