AKTUALNOŚCI

Aqua fitness w maju i czerwcu [NOWE GRAFIKI]

Aqua-Aerobik-Termy-Maltańskie-5

Pora rozruszać się na wiosnę! Energetyczne zajęcia Total Body Conditioning, prozdrowotna gimnastyka, albo Total Aqua Step – u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

W naszej ofercie aqua fitnessu na maj i czerwiec mamy szeroki wybór zajęć, które zagwarantują wzrost formy na wiosnę. W zależności od oczekiwań i potrzeb, oferujemy różnego typu zajęcia, dopasowane intensywnością i charakterem do potrzeb każdego klienta.

I tak np. dla osób, które chcą „wycisnąć” z wody tyle, ile tylko się da mamy Aqua Total Body Conditioning. To zajęcia, po których organizm spala kalorie jeszcze długo po treningu. Z kolei Aqua Body Control wzmacnia tzw. gorset mięśniowy, a więc mięśnie stabilizujące tułów, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej sylwetki.

Trening o bardzo wysokiej intensywności gwarantuje Aqua Power. Nieco lżej, ale wciąż całkiem intensywnie ćwiczymy na Total Aqua Stepie ukierunkowanym na modelowanie bioder i pośladków. Dla seniorów polecamy natomiast zajęcia aqua gimnastyki, a więc zajęcia ruchowo-rehabilitacyjne, które pomagają w lepszym codziennym funkcjonowaniu.

Grafiki na aqua fitness na maj i czerwiec na poszczególne obiekty znajdziecie poniżej: