AKTUALNOŚCI

Basen dla niemowlaka? Dobry pomysł! [ZAJĘCIA PRÓBNE]

pływalnia suchy las

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na zajęcia na basenie? Bo to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Przekonajcie się na specjalnych pokazowych zajęciach, które organizujemy w czasie ferii!
Basen dla niemowlaka? Czemu nie! Z myślą o wszystkich maluchach w wieku od 3 do 36 miesięcy, które nie uczestniczyły dotąd w zajęciach na basenie, organizujemy w weekend 17-18 lutego jednorazowe lekcje na dwóch basenach – w Termach Maltańskich i na ul. Lechickiej (Hotel System). Podczas takich pokazowych zajęć nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami zajęć dla najmłodszych w wodzie. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie.

Dla kogo?
Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 36 miesięcy wraz z opiekunem (w wodzie jest dziecko+opiekun).
Basen i terminy:

  • Termy Maltańskie – 17 lutego 2018 r. godz. 9.oo
  • Termy Maltańskie – 17 lutego 2018 r. godz. 9.45
  • Basen Lechicka – 18 lutego 2018 r. godz. 9.45
  • Basen Lechicka – 18 lutego 2018 r. godz. 10.30

Cena: 10 zł

Wybierz termin i zapisz się na zajęcia!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl