AKTUALNOŚCI

Lato 2024 na basenie! Zajęcia dla niemowląt i dzieci [ZAPISY-WROCŁAW]

Lato na basenie Kromera! Wakacyjne kursy dla niemowląt już od 3. miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym to najlepszy sposób na upały w mieście.

Lato to wspaniały czas, który – dzięki wakacjom – daje dużo okazji do zacieśniania rodzinnych więzi! Doskonałym miejscem do wspólnego spędzania czasu rodzica z dzieckiem jest basen. Zacznijcie z nami swoją wodną przygodę!
Nie musicie nawet wyjeżdżać z Wrocławia – w lipcu i sierpniu czeka na Was basen Kromera (Hotel Weiser, Al. Kromera 16). To obiekt z wodą o podwyższonej temperaturze, specjalnie dla komfortu termicznego najmłodszych pływaków.

Nasze wakacyjne kursy, które organizujemy w lipcu i sierpniu skierowane są zarówno nowe dzieci, które jeszcze z nami nie pływały jak i te, które już posmakowały przygód na basenie. Startujemy już 1. lipca i pływamy do 31. sierpnia!

Pamiętajcie, że zapisanie się na kurs nie oznacza, że przez cały okres jego trwania nie będziecie mogli opuścić miasta – w razie wyjazdu na wakacje, nieobecności można odrobić (warunkiem jest zgłoszenie nieobecności min. 24 h przed zajęciami)!

Jak będą wyglądać wakacyjne kursy? W przypadku najmniejszych dzieci skupimy się na oswajaniu małego człowieka ze środowiskiem wodnym oraz zapoznaniu rodzica z podstawami związanymi z bezpieczeństwem, sposobem trzymania i pobudzania dziecka do pracy poprzez zabawę. Z kolei ze starszymi do elementów nauki i zadań, dołożymy trochę zabawy i relaksu.

Sprawdź grafik naszych wakacyjnych zajęć na basenie Kromera!