AKTUALNOŚCI

Lato na basenie! Kursy dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY-POZNAŃ]

Nie ma lepszego miejsca do wypoczynku i relaksu latem w mieście niż basen! Na naszych wakacyjnych zajęciach w Poznaniu i Daszewicach będzie też dużo dobrej zabawy i dla dzieci, i dla rodziców! 

Z myślą o wszystkich małych pływakach, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących, tradycyjnie w okresie wakacji organizujemy w Poznaniu i Daszewicach kursy wakacyjne. Przez dwa miesiące baseny będą do dyspozycji małych i nieco starszych pływaków!

Zajęcia wakacyjne prowadzone będą dla dzieci już od 3. miesiąca życia z podziałem na grupy wiekowe oraz dla przedszkolaków (gr. Ib/Ic). Niemowlaki (gr. od 3 miesięcy do Ia) ćwiczą w wodzie oczywiście wraz z jednym rodzicem/opiekunem.

Wakacyjne kursy odbywać się będą na basenach Lechicka w Poznaniu i na pływalni Fregata w Daszewicach. Ruszą już 1 lipca i potrwają do 18 sierpnia (Daszewice) lub od 1 sierpnia i potrwają do 31 sierpnia (Lechicka).

Planujecie wyjazd wakacyjny? Zajęcia na basenie Wam nie przepadnąw przypadku wcześniejszego zgłoszenia nieobecności, można je będzie odrabiać w czasie trwania całego wakacyjnego kursu!

Aby zapisać się na wakacyjny kurs,
sprawdź grafiki i wybierz swoją grupę!

BASEN LECHICKA

BASEN DASZEWICE