AKTUALNOŚCI

Basen Lechicka – idealny wybór dla nauki pływania niemowlaków i dzieci!

Niewielki, kameralny, hotelowy basen przy ul. Lechickiej to świetne miejsce na pierwsze doświadczenia z wodą dla maluszków już w wieku od 3 miesięcy. Od września ruszamy z nowym semestrem zajęć.

Basen Lechicka znajduje się w północnej części Poznania, w Hotelu Lechicka przy skrzyżowaniu ul. Lechickiej i Umultowskiej, obok stacji paliw BP. To dogodna lokalizacja dla mieszkańców północnych dzielnic Poznania, w tym wielkich osiedli na Piątkowie, ale i podpoznańskich gmin takich jak Suchy Las, czy Czerwonak. Jeśli więc mieszkacie w tej okolicy, zapraszamy na lekcje nauki pływania niemowląt i dzieci!

Basen Lechicka to kameralny, wygodny obiekt sprzyjający zajęciom rodzinnym, takim jak oswajanie z wodą niemowląt od 3. miesiąca życia. Łatwo wytworzyć w nim ciepłą atmosferę i wzbudzić poczucie bezpieczeństwa w małych pływakach. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewniają pełne bezpieczeństwo, a zarazem świetną zabawę. Wspólne śpiewanie, zabawki, przeróżne akcesoria pływackie – to wszystko tworzy atmosferę, w której Twój maluszek czuje się jak mała rybka w wodzie. Także przedszkolaki oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym znajdą tu miejsce, w którym poprzez zabawę uczyć się będą pływać. Niecka basenu ma wymiary wymiary 12 x 5 m, głębokość 130 cm, a temperatura wody wynosi 32-24 stopnie C.

Sprawdź, jakie zajęcia znajdziesz na Basenie Lechicka w nowym semestrze!