AKTUALNOŚCI

Black Friday – zajęcia dla niemowląt za pół ceny! [PROMOCJA]

Możesz zrobić prezent sobie i swojemu dziecku, a możesz też sprawić miłą niespodziankę bliskim lub znajomym. Skorzystaj z promocji na Black Friday i zamów jednorazowe zajęcia dla niemowląt i małych dzieci za pół ceny!

W ramach promocji Black Friday za 40 zł otrzymasz voucher na zajęcia jednorazowe w grupie dla niemowląt od 3. miesiąca życia i małych dzieci do lat 4 (zajęcia rodzic + dziecko). Normalna cena to 80 zł.

Jednorazowy udział w zajęciach w grupie to najlepszy sposób, aby przekonać się jak wygląda profesjonalna lekcja dla najmłodszych dzieci w Szkole Pływania Fregata Swimming i sprawdzić, jak Twoje dziecko będzie się czuło na basenie. Do wyboru macie zajęcia na kilku basenach w Poznaniu, Wrocławiu i Zielonej Górze – wszędzie tam, gdzie prowadzimy zajęcia dla maluszków w wieku od 3 mies. do 4 lat (z rodzicem w wodzie).

Uwaga! Vouchery można zamawiać w dniach 24-26.11.2023 a wykorzystać w okresie do końca czerwca 2024 r. po uprzednim uzgodnieniu terminu zajęć z biurem Szkoły Pływania Fregaty Swimming. Jedna osoba może skorzystać z zajęć z promocyjnym voucherem tylko jeden raz!

Elektroniczny imienny voucher w formie pdf otrzymasz mailowo. Kiedy będziesz chciał go wykorzystać, wystarczy, że wybierzesz na grafiku zajęć opcję „zgłoś się na zajęcia jednorazowe” i w wiadomości wpiszesz numer vouchera.