AKTUALNOŚCI

Black Week – rabat 30% na kurs dla niemowląt! [PROMOCJA]

Na koniec roku niemowlaki wskakują do wody! Tylko teraz zapisując się na zajęcia w wybranych grupach otrzymasz aż 30 proc. rabatu! Właśnie tak świętujemy Black Week.

Koniec listopada, czyli tradycyjny okres promocji i obniżek nie mógł ominąć Szkoły Pływania Fregata Swimming. Z okazji Black Friday i Black Week mamy dla Was możliwość zapisania się na zajęcia dla niemowląt w wybranych grupach i pływać z nami do końca semestru z rabatem 30 proc.

Promocja dotyczy maluszków, które nie uczestniczyły jeszcze w zajęciach Fregaty Swimming a grupy, do których można dołączyć to:

Promocyjne grupy na basenie Lechicka:

 • gr. 12-24 mies. wtorek, godz. 13.15 (zajęcia rodzic+dziecko)
 • gr. 12-24 mies. środa, godz. 12.30 (zajęcia rodzic+dziecko)

Promocyjne grupy na basenie Daszewice:

 • gr. 3-6 mies. środa, godz. 11.45 (zajęcia rodzic+dziecko)
 • gr. 12-24 mies. wtorek, godz. 11.45 (zajęcia rodzic+dziecko)

Promocyjne grupy w Termach Maltańskich:

 • gr. 7-12 mies. poniedziałek, godz. 9.30 (zajęcia rodzic+dziecko)
 • gr. 7-12 mies. poniedziałek, godz. 15.45 (zajęcia rodzic+dziecko)
 • gr. 7-12 mies. piątek, godz. 15.45 (zajęcia rodzic+dziecko)

Promocyjne grupy na basenie Kromera (Wrocław):

 • gr. 3-6 mies. piątek, godz. 11.15 (zajęcia rodzic+dziecko)
 • gr. 7-12 mies. piątek, godz. 12.45 (zajęcia rodzic+dziecko)
 • gr. 12-24 mies. wtorek, godz. 12.30 (zajęcia rodzic+dziecko)
 • gr. 24-36 mies. wtorek, godz. 9.30 (zajęcia rodzic+dziecko)

UWAGA!
Promocyjne zapisy trwają tylko w okresie 19-30 listopada 2022 r.!

Aby zapisać się na zajęcia w promocji Black Week
wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy:  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Regulamin zajęć promocyjnych znajduje się TUTAJ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl