AKTUALNOŚCI

Ćwicz w wodzie! Nowe grafiki aqua fitnessu [ZAPISY]

Dwa baseny w Poznaniu i jeden pod Poznaniem oraz jeden we Wrocławiu czekają na wszystkie panie, które w maju i czerwcu chcą zadbać o dobrą formę i piękną sylwetkę. Zapraszamy na zajęcia aqua fitnessu!

Nie trać czasu, lato za pasem! Dosłownie za chwilę można będzie wrzucić wszystkie ubrania na zimne dni i cieszyć się ciepłem. Jeżeli chcesz wtedy pokazać swoją zgrabną sylwetkę, to my możemy Ci w tym pomóc!

Wiosną najlepiej zadbać o formę ćwicząc na basenie. Dlaczego? Mamy co najmniej kilka dobrych powodów:

  • pokonując naturalny opór wody, wzmacniamy siłę mięśniową oraz poprawiamy wydolność fizyczną,
  • podczas treningu w wodzie angażujemy do pracy jednocześnie wiele grup mięśniowych,
  • ćwiczenia wykonywane w wodzie powodują zwiększenie przemiany materii,
  • aqua fitness to świetna alternatywa i uzupełnienie treningów odbywających się na sali czy w siłowni oraz treningów outdoorowych,
  • wydzielane podczas wysiłku fizycznego endorfiny i dobra muzyka skutecznie poprawiają nastrój,
  • podczas ćwiczeń w wodzie odciążony zostaje cały układ kostno-stawowy, a siła wyporu wody sprawia, że odczuwany wysiłek jest dużo mniejszy, co jest niezwykle istotne szczególnie dla osób, które odczuwają bóle stawów, kręgosłupa, lub zmagają się z dużą nadwagą,
  • aqua aerobik zalecany jest także kobietom w ciąży ponieważ poprawia krążenie i odciąża kręgosłup, a przy tym jest wyjątkowo bezpieczną formą aktywności fizycznej przyszłej mamy.

Zajęcia aqua fitnessu we Fregacie to rzeczywiście szerokie spektrum różnorodnych zajęć – od klasycznego aqua aerobiku, który prowadzimy od wielu lat, przez total aqua step, aż po aqua gimnastykę i rehabilitację dla osób starszych.

Sprawdź nasze grafiki na maj i czerwiec.
Zapisz się na zajęcia!