AKTUALNOŚCI

Noworoczny prezent we Wrocławiu – zapraszamy na gratisowe zajęcia! [ZAPISY]

technika pływania żabką

Sprawdźcie, czy Wasz maluszek pokocha basen! W okresie ferii zimowych (15-28.01.2018) zapraszamy na gratisowe zajęcia dla niemowląt i małych dzieci na basenie przy Al. Kromera we Wrocławiu!

Dlaczego warto chodzić z dzieckiem na nasze zajęcia? Powodów jest mnóstwo, zaczynając od tego, że przynosi mu to szereg korzyści zdrowotnych i rozwojowych, a kończąc na tym, że jest to wyjątkowy czas nie tylko dla dziecka, ale i dla rodzica. Dodatkowo dysponujemy kameralnym i komfortowym basenem z ciepłą wodą i zapleczem przygotowanym na przyjęcie małych pływaków. Zresztą przekonajcie się sami!
Zapraszamy dzieci w grupach wiekowych 3-12, 12-24 i 24-36 mies. a także starsze 3-4-letnie (gr. IA) i 5-6-letnie (gr. IB). W grupach od 3 do 36 mies. oraz IA w zajęciach w wodzie bierze udział rodzic z dzieckiem.

UWAGA! W gratisowych zajęciach mogą brać udział tylko osoby, które wcześniej nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming (ani regularnych, ani darmowych).

Aby wziąć udział w darmowych zajęciach należy spełnić tylko dwa warunki:

1. Udostępnić na facebooku nasz post o prezencie noworocznym.
2. Zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, wybierając preferowaną godzinę zajęć.

Liczba miejsc ograniczona!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

    Masz chwile? Zobacz film dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na basen!