AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr – Daszewice [GRAFIKI ZIMA 2024-2025]

Kameralny basen z ciepłą wodą i wykwalifikowani instruktorzy prowadzący profesjonalne zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych – ruszają zapisy na zimowy semestr zajęć na pływalni w Daszewicach!

Pływalnia „Fregata” w Daszewicach pod Poznaniem to kameralny obiekt przystosowany do zajęć oswajania z wodą najmłodszych już od 3. miesiąca życia oraz nauki pływania dla dzieci starszych.

Już teraz można rezerwować miejsca w grupach na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming w zimowym semestrze zajęć, który rozpocznie się 1 września 2024 r. i potrwa do 2 lutego 2025 r.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do V) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.
  • zajęcia nauki pływania dla dorosłych.

Aby zapisać się na zajęcia w semestrze Zima 2024-2025, wybierz odpowiedni basen i grafik, a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Grafiki na basen znajduje się poniżej.

Sprawdź grafiki zajęć w Daszewicach
w semestrze Zima 2024-2025!