AKTUALNOŚCI

Dzieci we Wrocławiu pływają z Fregatą! [ZAPISY]

baseny ozonowane

Poznańska jakość w nauce pływania wkracza do Wrocławia! Z dumą informujemy, że Szkoła Pływania Fregata Swimming zacznie w październiku prowadzić zajęcia w stolicy Dolnego Śląska.

Oswajanie z wodą maluszków w wieku od 3 miesięcy według europejskich standardów, nauka pływania dzieci oparta na autorskim programie, wysoko wykwalifikowani instruktorzy i zajęcia na basenie w dogodnej lokalizacji – już w październiku będziemy tak działać nie tylko w Poznaniu, ale i we Wrocławiu.

Zajęcia we Wrocławiu prowadzone będą od 2 października na basenie w Hotelu System przy al. M. Kromera 16 – obiekcie bliźniaczym do basenu w Hotelu System w Poznaniu, gdzie obecni jesteśmy już od lat.

Na nowym obiekcie Fregata prowadzić będzie zajęcia oswajania z wodą niemowląt od 3 do 36 miesiąca życia oraz naukę pływania dzieci w wieku od 3-4 do 7 lat.

Rabat 10 proc. na dobry początek!

Dla wszystkich nowych klientów we Wrocławiu mamy na początek dobrą wiadomość. Z okazji startu w stolicy Dolnego Śląska, w prezencie mamy 10 proc. rabatu (od cen w grafiku) na pierwszy semestr zajęćdla wszystkich, którzy zapiszą się do 30 września.