AKTUALNOŚCI

Dzień Matki – zajęcia dla mamy i maluszka z rabatem! [PROMOCJA]

Dla wszystkich mam i ich malutkich pociech mamy z okazji Dnia Matki specjalną ofertę. Zapraszamy na 3-miesięczny kurs oswajania z wodą dla niemowląt w wieku 3-6 miesięcy na basenie w Daszewicach. Czeka aż 20-proc. rabatu!

W trakcie 3-miesięcznego kursu (łącznie 13 lekcji w okresie czerwiec-sierpień) będziemy oswajać maluszki z wodą, zapoznając jednocześnie rodziców z podstawami związanymi z bezpieczeństwem, sposobem trzymania i pobudzania dziecka do pracy poprzez zabawę. Przekonacie się, że dla maluszków w wieku 3-6 miesięcy basen to świetny sposób na prawidłową stymulację do rozwoju, a jednocześnie doskonała okazja do budowania emocjonalnych więzi łączących dziecko z rodzicem.

Termin zajęć: wtorki, godz. 12.15 (od 4 czerwca do końca sierpnia)
Miejsce zajęć: Pływalnia Fregata w Daszewicach
Cena: 13 lekcji w cenie 35 zł = łącznie 455 zł

Z okazji Dnia Matki mamy dla Was wyjątkową promocję! Sprawdź ile zyskasz zapisując się w okresie 22-27 maja:

  • Po pierwsze otrzymasz 20 proc. rabatu! (Koszt kursu 455 zł -20 proc. rabatu = 364 zł).
  • Po drugie w prezencie otrzymasz voucher na jednorazowy udział w zajęciach aqua aerobiku na basenie w Daszewicach!

Aby zapisać się na zajęcia, wypełnij poniższy formularz zapisów!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl