AKTUALNOŚCI

Ferie zimowe 2023 w Termach Maltańskich – półkolonie [ZAPISY]

Ciepły basen w środku zimy to doskonały pomysł na ferie w mieście! Zimowe półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale i inne aktywności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Termy Maltańskie to idealna miejscówka w Poznaniu na wypoczynek dla dzieci w czasie ferii zimowych. Nie trzeba wyjeżdżać z miasta, żeby fajnie spędzić ten czas! Tym bardziej, że półkolonie z Fregatą to nie tylko nauka pływania, czy szaleństwa w aquaparku, ale i wiele innych atrakcji, dzięki którym dzieci spędzają czas ferii ciekawie i aktywnie.

W programie 5-dniowych turnusów (30.01.2023-03.02.2023 i 06.02.2023-10.02.2023) znajdą się takie punkty jak:

 • Nauka i doskonalenie pływania – prowadzimy zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów Fregaty, ale również dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem.
 • Zabawa w największym Aquaparku w Wielkopolsce – Termy Maltańskie są do dyspozycji uczestników półkolonii! Mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy!
 • Warsztaty dietetyczne – m.in. poznajemy świat produktów, uczymy się obliczać kaloryczność, poznajemy zasady prawidłowego odżywiania, odkrywamy tajniki ukrytego w żywności cukru, uczymy się uważnego jedzenia z wykorzystaniem wszystkich zmysłów.
 • Ekologiczne warsztaty plastyczne „Coś z niczego” – czyli zajęcia z tworzenia, w czasie których nauczymy dzieci jak własnoręcznie można wykonać różne praktyczne a zarazem estetyczne rzeczy, przydatne w domu.
 • Warsztaty mydlarskie – zajęcia podczas których każdy będzie mógł wykonać własnoręcznie piękne glicerynowe mydełko.
 • Olimpiada sportowa – Olimpiada Fregaty, czyli ciekawe konkurencje sportowe poprawiające sprawność fizyczną!
 • Planszomania – czyli zabawa z grami planszowymi – logicznymi, zręcznościowymi, zespołowymi, ekonomicznymi.
 • Filmoteka – film wyświetlany w porze przyprowadzania i odbioru dzieci.
 • Cała Polska czyta dzieciom – od wielu lat Fregata Swimming promuje czytanie wśród dzieci, nie inaczej będzie w czasie półkolonii.
 • Zawody pływackie – po kilku dniach treningów na basenie każdy będzie mógł się sprawdzić w rywalizacji sportowej.
 • Wyjście do Multikina – dzieciaki uwielbiają chodzić do kina, więc w czasie wolnym od szkoły nie może im tego zabraknąć!

Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Cena: 595 zł

Terminy: Półkolonie zimowe 2023 w Termach realizowane będą w dwóch turnusach:
– 30 stycznia 2023 r. – 3 lutego 2023 r. w godzinach od 07:30 do 16:00
– 6 lutego 2023 r. – 10 lutego 2023 r. w godzinach od 07:30 do 16:00

Zapisy wyłącznie: ONLINE