AKTUALNOŚCI

Fregata Family Cup 2018 – dziękujemy, że pływaliście z nami!

Najpierw w wodzie walczyły maluszki, potem coraz starsze dzieci, wreszcie dorośli, a na koniec odbyła się sztafeta rodzinna. Prawie 600 zawodników stanęło w niedzielę na starcie pływackich zawodów Fregata Family Cup!

Fantastyczna atmosfera na trybunach Term, wspaniali pływacy amatorzy w wodzie, profesjonalni sędziowie ze stoperami w  rękach – można śmiało powiedzieć, że tegoroczna edycja zawodów wypadła doskonale. Każdy, kto przepłynął dystans 25 lub 50 m (w zależności od kategorii wiekowej) otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi opuścili Termy z nagrodami rzeczowymi i pucharami. Dziękujemy wszystkim, którzy wystartowali w zawodach oraz przyczynili się do ich sprawnej organizacji!

Już wkrótce na naszej stronie podamy szczegółowe wyniki dla wszystkich kategorii wiekowych, a także zamieścimy galerię zdjęć z zawodów. Śledźcie nas także na facebooku, gdzie na bieżąco będziemy o wszystkim informować.

Fregata Family Cup 2018 przechodzi do historii, ale mamy nadzieję, że podobnie jak my, Wy także będzie pamiętać te zawody jeszcze długo!