AKTUALNOŚCI

Fregata na spotkaniu ze Świadomymi Mamami

Czy w ciąży można chodzić na basen, a jeśli tak, to jak można tam ćwiczyć? Od kiedy niemowlęta mogą zacząć swoją przygodę z pływaniem? Na te i inne pytania odpowiadali w czwartek w parku przy Starym Browarze nasi eksperci w ramach spotkania z cyklu Świadoma Mama.

Jak zwykle bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych mam (oraz tatusiów!) przyciągnęły liczne grono słuchaczy. I trudno się dziwić, bo możliwość posłuchania i rozmowy z ekspertami w różnych dziedzinach związanych z rozwojem, zdrowiem i wychowaniem dzieci to zawsze dobra okazja, by dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Na spotkaniu w tak zacnym gronie nie mogło zabraknąć ekspertów Fregaty. Monika Domagała, koordynatorka aqua fitnessu w naszej szkole opowiadała o zaletach zajęć w wodzie dla kobiet w ciąży, rozwiewając wątpliwości przyszłych mam, które jeszcze się wahają, czy z takich ćwiczeń skorzystać. Z kolei prezes Fregaty i zarazem specjalista od oswajania z wodą niemowląt Norbert Lewandowski przekonywał świeżo upieczone mamy do zajęć dla najmłodszych. Efekty? Do stoiska Fregaty podeszło tego dnia wielu rodziców, którzy dopytywali o dalsze szczegóły i możliwość zapisania się na promowane przez nas zajęcia. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na Świadomej Mamie i do zobaczenia na basenie!