AKTUALNOŚCI

Grafik na nowy semestr dla niemowląt i dzieci we Wrocławiu! [ZAPISY]

pływanie niemowląt

Oswajanie z wodą niemowląt i nauka pływania małych dzieci według najlepszych europejskich wzorców – dołącz do nas na kameralnym basenie przy al. Kromera w Hotelu System! Już teraz zarezerwuj miejsce w grupie w najdogodniejszym terminie na nowy semestr, który ruszy 10 września!

Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi zajęcia nauki pływania w Poznaniu od 20 lat. Od jesieni 2017 r. swoimi doświadczeniami dzielimy się także we Wrocławiu, gdzie uczymy pływać dzieci i niemowlęta w wieku już od 3. miesiąca życia.
Decydując się na zapisanie dziecka do naszej szkoły, oddajecie je Państwo pod opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorsko-trenerskiej, która stale podwyższa swoje kompetencje na licznych szkoleniach a do tego podlega wewnętrznemu systemowi oceniania.

Basen – dla lepszego rozwoju dziecka

Jako szkoła pływania przykładamy ogromną uwagę do zachowania najwyższych standardów podczas prowadzonych zajęć. Każdą lekcję na basenie traktujemy jak kolejny krok w rozwoju młodego człowieka. Bo pływanie to nie tylko cenna umiejętność, dzięki której Twoje dziecko będzie bezpieczne w wodzie. Przebywanie w wodzie hartuje organizm, dzieci dzięki zmianom temperatury wody i otoczenia względem temperatury ich ciała, zdecydowanie mniej chorują. Ćwiczenia w wodzie zapewniają harmonijny rozwój układu mięśniowego, oddechowego, kostno-stawowego oraz nerwowego. Pływanie rozwija również koordynację i zmysł równowagi.

Nowoczesny program i dogodne warunki

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania małych dzieci prowadzimy w oparciu o własną metodologię szkoleniową – według autorskiego programu bazującego na najlepszych zachodnich wzorcach. Stawiamy na zabawowe formy nauczania, dzięki czemu maluszki uczą się nie tylko określonych umiejętności, ale i miłości do wody.
Współpracujemy z zachodnimi ekspertami, największymi europejskimi autorytetami w dziedzinie oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci, dzięki czemu możemy się pochwalić wysoką efektywnością nauczania. Naszą skuteczność potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów.
Zajęcia we Wrocławiu prowadzimy na kameralnym basenie w Hotelu System przy Al. M. Kromera 16. Obiekt przeszedł w 2017 roku remont i został dostosowany do zajęć z najmniejszymi pływakami. Basen wyposażony jest w fotelik, przewijaki i kojec, dzięki czemu rodzice w komfortowych warunkach mogą spokojnie przygotować się do zajęć.

Sprawdź grafik zajęć w nowym semestrze, którzy ruszy 10 września!

Zapisz się już teraz!