AKTUALNOŚCI

Instruktorzy Fregaty w roli ekspertów na warsztatach!

Już w najbliższy weekend (21-22.10.2023) we Wrocławiu instruktorzy Fregaty Swimming poprowadzą szkolenie dla instruktorów prowadzących zajęcia w wodzie z niemowlętami i małymi dziećmi!

W ramach organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt wydarzenia Norbert Lewandowski i Szymon Siejkowski, autorzy programu i książki „Uczymy miłości do wody” podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas aż 3 bloków zajęciowych:

1. „Kształtowanie umiejętności i pozytywnego stosunku do wody. „Uczymy miłości do wody” – innowacyjny program zajęć dla niemowląt od 3. miesiąca życia w Szkole Pływania Fregata Swimming.”

2. „Samoratownictwo ISR: skuteczna metoda uczenia niemowląt unoszenia się na powierzchni wody na plecach – analiza, cele i praktyczne doświadczenia.”

3. „Profesjonalne podejście do zajęć z niemowlakami: wskazówki metodyczne dla instruktorów oraz sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami podczas zajęć.”

Zapraszamy na szkolenie PSPN do Wrocławia, a jeżeli chciałbyś na co dzień, jako instruktor dzień pracować z ekspertami – napisz do nas (info@fregata.com.pl)! Dołącz do Fregaty Swimming!