AKTUALNOŚCI

Aukcja dla WOŚP: Licytuj książeczkę sensoryczną lub podręcznik i pomagaj!

Jak co roku razem z Fregatą Swimming możecie pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na naszych aukcjach możecie wygrać wspaniałą książeczkę sensoryczną dla dziecka lub podręcznik do nauki pływania!

28. Finał WOŚP to okazja do wylicytowania wystawionych przez nas na aukcje, dwóch wyjątkowych wydawnictw. Oczywiście wylicytowana kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomagaj z nami!

Specjalna książeczka sensoryczna dla niemowląt
od Szkoły Pływania Fregata Swimming!

Ręcznie wykonana książeczka sensoryczna to fantastyczna rzecz, która pomaga rozwijać wyobraźnię i zmysły małego człowieka. Dzięki zabawie z książeczką dziecko uczy się spostrzegawczości i logicznego myślenia, rozwija też swoje zdolności manualne.

W środku maluszek znajdzie sześć stron z różnymi zadaniami, w których można coś wyjmować i wkładać, zahaczać, wieszać, przeciągać, wyciągać, łączyć, rozdzielać i wykonywać wiele innych czynności małymi rączkami. A wszystko oczywiście dzieje się w środowisku wodnym. Wasz maluszek będzie więc łowił rybki, pomagał żabce złapać muszkę, wspólnie z piratem przeżywał przygody na morzu, nurkował z ośmiornicami, zanurzał się w batyskafie w morskich głębinach itp. Całość wykonana jest ręcznie z przyjemnego w dotyku kolorowego filcu i innych tkanin.

LINK DO AUKCJI -> TUTAJ

Podręcznik dla instruktorów nauki pływania
z autografem autora od Szkoły Pływania Fregata Swimming

„Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” to podręcznik autorstwa doktora Stanisława Głąba, w którym czytelnik znajdzie uporządkowany zbiór ćwiczeń, który służyć może wszystkim instruktorom nauki pływania.

W podręczniku znajdują się ćwiczenia w nauczaniu kraula na grzbiecie i piersiach, stylu klasycznego (żabki) oraz motylkowego (delfina) a także zestawy semestralnych zadań sprawnościowych jako sprawdzianów umiejętności. Opracowanie dopełniają ilustracje prezentujące poszczególne ćwiczenia.

LINK DO AUKCJI -> TUTAJ