AKTUALNOŚCI

Lato 2017 z Fregatą, najlepszy wybór dla Twojego dziecka!

Wakacje to czas, kiedy najważniejsze są dzieci. To z myślą o nich Fregata Swimming przygotowuje szereg letnich aktywności zarówno w Poznaniu jak i najbardziej atrakcyjnych letnich kurortach.

Półkolonie w Termach Maltańskich

Pięciodniowe turnusy w najnowocześniejszym aquaparku w Polsce to gwarancja udanych wakacji w mieście. Tym bardziej, że w programie są nie tylko nauka pływania, czy zabawa w aquaparku, ale i odkrywanie pięknych okolic Malty. Wycieczka rowerowa, dreszczyk emocji w parku linowym, ognisko z posiłkiem, czy zabawa w zadaszonym małpim gaju (Fabryka Śmiechu Michałek) to tylko wybrane atrakcje, jakie czekają uczestników naszych półkolonii. Do tego dochodzą zajęcia artystyczne, pokazy filmowe oraz zajęcia w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY NA PÓŁKOLONIE – TUTAJ!

Półkolonie w Ośrodku Przywodnym Rataje

Bowling, tenis, piłka nożna i wiele innych form aktywności, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – półkolonie Fregaty w Ośrodku Przywodnym Rataje wypełnione będą ciekawymi zajęciami aż po brzegi. Zlokalizowany na os. Piastowskim Ośrodek Przywodny Rataje to miejsce stworzone do zorganizowanego wypoczynku półkolonijnego. Co czeka dzieci na Ratajach? Po pierwsze – bowling, czyli zajęcia i turniej bowlingowy na profesjonalnych torach bowlingowych. Po drugie – tenis, czyli uczymy się tej gry i szukamy następców A. Radwańskiej. Po trzecie – piłka nożna, czyli wykorzystujemy Orlik. Po czwarte… I moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo!

SZCZEGÓŁY I ZAPISY NA PÓŁKOLONIE – TUTAJ!

Wakacyjne kursy nauki pływania dla niemowlaków!

Podczas wakacji nie musicie robić przerwy w zajęciach na basenie! Lato to zresztą świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z wodą. Fregata Swimming zaprasza w lipcu i sierpniu na basen przy ul. Lechickiej! na:

Kurs dla nowych dzieci, które dotąd nie uczestniczyły w zajęciach na basenie.
Wakacyjny kurs dla dzieci, które już uczęszczają na basen.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY NA WAKACYJNY KURS– TUTAJ!