AKTUALNOŚCI

Lekarz odpowiada na pytania o udział dziecka w zajęciach na basenie [WIDEO]

Dlaczego decyzja o zabraniu niemowlaka na basen to doskonały pomysł i jak z medycznego punktu widzenia, zajęcia w wodzie wspomagają rozwój dziecka – na te i inne pytania nurtujące rodziców, odpowiadał podczas spotkania online dr Grzegorz Grund, neonatolog i pediatra.

Kiedy można zacząć chodzić z dzieckiem na basen? Co może być przeciwwskazaniem do takiej wizyty? Czy niemowlak może nurkować? Jakie są korzyści płynące z wczesnego oswajania dziecka z wodą? W jaki sposób stymulować prawidłowy rozwój dziecka?

Przed każdym rodzicem, który zastanawia się, czy może zabrać dziecko w wieku niemowlęcym na basen, rodzi się wiele pytań i wątpliwości. I właśnie dlatego, w ramach cyklu spotkań online „Uczymy miłości do wody z Norbertem Lewandowskim” zapraszamy do rozmowy ekspertów, zajmujących się rozwojem dzieci. Chcemy w ten sposób pomóc Wam podjąć dobre decyzje i zapewnić potężną dawkę rzetelnych informacji z najlepszych źródeł.

Do udziału w spotkaniu live na profilu facebook Fregaty Swimming zaprosiliśmy doktora Grzegorza Grunda, cenionego poznańskiego neonatologa i pediatrę. Zapis tej rozmowy prezentujemy tutaj, aby każdy mógł się z nią zapoznać. Warto!


.