AKTUALNOŚCI

Indywidualne lekcje pływania na nowym basenie w Poznaniu!

Basen Andersia Hotel nauka pływania

Luksusowy basen w centrum Poznania może być do Waszej dyspozycji na indywidualne lekcje nauki pływania! Hotel IBB Andersia to kolejny obiekt w Poznaniu, na którym nasi instruktorzy będą uczyć Was pływać.

Komfortowe warunki, dogodny dojazd, bezpłatny parking hotelowy (w miarę dostępności miejsc) – dla ludzi będących w ciągłym biegu, którzy chcą nauczyć się pływać, mamy idealne rozwiązanie. Zapraszamy na lekcje indywidualne – dla jednej lub dwóch osób – do Hotelu IBB Andersia, gdzie w Harmonia Spa, nasi instruktorzy uczyć będą pływania.

Basen w Hotelu IBB Andersia ma wymiary 12m x 8m i głębokość od 90-170 cm. Woda jest słona i ma przyjemną temperaturę 28 stopni Celsjusza. Do dyspozycji gości jest też bezpłatnie woda do picia.

Hotel IBB Andersia znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, z dogodnym dojazdem tramwajem, lub samochodem z możliwością darmowego parkowania na hotelowym parkingu podziemnym.

Cennik:
Lekcja indywidualna (45 min.) dla jednej osoby – 150 zł

Lekcja indywidualna (45 min.) dla dwóch osób – 200 zł

Zapisy:

Jeśli chcesz umówić się na indywidualną lekcję pływania na basenie w Hotelu IBB Andersia, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu.

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl
    indywidualna lekcja pływania poznań