AKTUALNOŚCI

Indywidualne lekcje pływania na basenie w hotelu IBB Andersia!

Basen Andersia Hotel nauka pływania

Luksusowy basen w centrum Poznania może być do Waszej dyspozycji na indywidualne lekcje nauki pływania! Hotel IBB Andersia to kolejny obiekt w Poznaniu, na którym nasi instruktorzy będą uczyć Was pływać.

Komfortowe warunki, dogodny dojazd, bezpłatny parking hotelowy (w miarę dostępności miejsc) – dla ludzi będących w ciągłym biegu, którzy chcą nauczyć się pływać, mamy idealne rozwiązanie. Zapraszamy na lekcje indywidualne – dla jednej lub dwóch osób – do Hotelu IBB Andersia, gdzie w Harmonia Spa, nasi instruktorzy uczyć będą pływania.

Basen w Hotelu IBB Andersia ma wymiary 12m x 8m i głębokość od 90-170 cm. Woda jest słona i ma przyjemną temperaturę 28 stopni Celsjusza. Do dyspozycji gości jest też bezpłatnie woda do picia.

Hotel IBB Andersia znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, z dogodnym dojazdem tramwajem, lub samochodem z możliwością darmowego parkowania na hotelowym parkingu podziemnym.

Cennik:
Lekcja indywidualna (45 min.) dla jednej osoby – 150 zł

Lekcja indywidualna (45 min.) dla dwóch osób – 200 zł

Zapisy:

Jeśli chcesz umówić się na indywidualną lekcję pływania na basenie w Hotelu IBB Andersia, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

indywidualna lekcja pływania poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *