AKTUALNOŚCI

Zapisy na letni obóz Łeba 2018!

AKTUALIZACJA – BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!

Dużo ruchu, sportu i świetnej zabawy w jednym z najpiękniejszych morskich kurortów – zapraszamy na letni obóz z Fregatą Swimming w Łebie! Jeśli Twoje dziecko jest aktywne, lubi różne dyscypliny sportowe, potrafi albo dopiero chciałoby się nauczyć pływać, to nasz obóz będzie dla niego najlepszym wyborem.

Letni obóz Fregaty, który tradycyjnie organizujemy nad Bałtykiem w lipcu, to projekt nastawiony na przybliżenie dzieciom i młodzieży idei sportu i fair play oraz kształtowanie ogólnej sprawności ruchowej. Zapewniamy bezpieczny, radosny i aktywny wypoczynek w duchu współpracy i integracji. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat!

Program dla aktywnych

Na obozie z Fregatą każdy dzień od rana do wieczora wypełniony jest ciekawymi i rozwijającymi zajęciami. Naszą specjalnością jest oczywiście nauka pływania oparta na warsztatach pływackich na krytym basenie. W zależności od poziomu umiejętności (lub ich braku) dzieci podzielone zostaną na odpowiednie grupy.
Ale oczywiście nasz obóz to nie tylko pływanie. Uczestnicy do wyboru będą mieli szereg innych zajęć – od pływania kajakami, przez gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz unihokej), ściankę wspinaczkową, crossfit aż po warsztaty plastyczno-artystyczne. Słowem będzie coś i dla ciała i dla ducha. Dzięki współpracy z Europejskim Instytutem Sportu i Edukacji podczas tegorocznego letniego obozu będziemy się uczyli także capoeiry, czyli brazylijskiej sztuki walki połączonej z tańcem!

Wycieczki i atrakcje

Obóz w Łebie to także wycieczki w ciekawe miejsca, których nad morzem nie brakuje. W tym roku będziemy poszukiwać wyjścia z największgo naturalnego labiryntu w Polsce (Labirynt Park Łeba z Magicznym Ogrodem Gier z grami zręcznościowymi, logicznymi i łamigłówkami), czy podziwiać atrakcje Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego Sea Park w Sarbsku z fokarium, Oceanarium Prehistorycznym 3D, Błękitek Live Show oraz Parkiem Makiet Zwierząt Morskich.
Na obozie nad morzem nie może też zabraknąć czasu na plażowanie oraz tradycyjne obozowe „rytuały” takie jak chrzest obozowy, czy ognisko.

Zapewniamy:

  • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
  • ubezpieczenie NW,
  • przejazd autokarem klasy turystycznej,
  • opiekę ratowniczą,
  • nadzór Kuratorium Oświaty,
  • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (tzw. szwedzki stół).

Warunki pobytu:

  • zakwaterowanie w domkach 4 – 6 osobowych z łazienkami,
  • zapewniona opieka medyczna w ośrodku.

Termin:
8 – 17 lipca 2018 r.
Cena:
1590 zł.
Miejsce:
Ośrodek kolonijny “Janina”
Łeba – Nowęcin
Ul. Łebska 13
Tel. 059 8662200
Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527
e-mail: info@fregata.com.pl

AKTUALIZACJA – BRAK WOLNYCH MIEJSC!!!

Zobacz galerię zdjęć z naszych obozów w poprzednich latach!