AKTUALNOŚCI

Mikołajkowy prezent – gratisowe zajęcia dla niemowląt! [ZAPISY POZNAŃ I WROCŁAW]

basen rataje

Chcecie sprawdzić, czy Wasz maluszek pokocha basen? Zapraszamy na darmowe mikołajkowe zajęcia dla niemowląt w Poznaniu i Wrocławiu!

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na nasze zajęcia? Powodów jest mnóstwo, zaczynając od tego, że przynosi mu to szereg korzyści zdrowotnych i rozwojowych, a kończąc na tym, że jest to wyjątkowy czas nie tylko dla dziecka, ale i dla rodzica. Zresztą przekonajcie się sami!

Z okazji mikołajkowego święta organizujemy w Poznaniu i Wrocławiu bezpłatną jednorazową lekcję dla niemowlaków w wieku od 3 do 36 miesięcy, które dotąd nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Uwaga! Aby wziąć udział w darmowych zajęciach należy spełnić tylko dwa warunki:

1. Udostępnić na facebooku nasz post o zajęciach mikołajkowych.
2. Zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, wybierając preferowaną godzinę zajęć.

Terminy gratisowych zajęć mikołajkowych

Poznań – Termy Maltańskie, środa 6 grudnia:
godz. 10.30 – BRAK MIEJSC!
godz. 11.30 – BRAK MIEJSC!
godz. 12.30 – BRAK MIEJSC!
Wrocław – Basen Kromera, wtorek 5 grudnia:
godz. 10.15 – BRAK MIEJSC!
godz. 11.00 – BRAK MIEJSC!
godz. 15.30 – BRAK MIEJSC!
godz. 16.15 – BRAK MIEJSC!
godz. 17.00 – BRAK MIEJSC!
godz. 17.45 – BRAK MIEJSC!
Wrocław – Basen Kromera, piątek 8 grudnia:
godz. 16.15 – BRAK MIEJSC!
godz. 17.00 – BRAK MIEJSC!
Wrocław – Basen Kromera, niedziela 10 grudnia:
godz. 9.00 – BRAK MIEJSC!
godz. 9.45 – BRAK MIEJSC!
godz. 10.30 – BRAK MIEJSC!
godz. 11.15 – BRAK MIEJSC!
godz. 12.00 – BRAK MIEJSC!
godz. 12.45 – BRAK MIEJSC!
godz. 13.30 -BRAK MIEJSC!
Wrocław – Basen Kromera, niedziela 17 grudnia:
godz. 9.45 – BRAK MIEJSC!
godz. 10.30 – BRAK MIEJSC!
godz. 11.15 – BRAK MIEJSC!
godz. 12.00 – BRAK MIEJSC!
Lista rezerwowa – termin zajęć zostanie uzgodniony indywidualnie jeśli pojawią się wolne miejsca (w przypadku rezygnacji innych osób z listy podstawowej). Proszę wybrać w formularzu stosowną opcję.     Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl