AKTUALNOŚCI

Militaria, sporty wodne, jazda konna! Atrakcyjne obozy dla dzieci – lato 2021

Szukacie bezpiecznego obozu dla dziecka ze sprawdzonym i komfortowym miejscem pobytu, atrakcjami i przygodami? Gorąco polecamy ofertę aktywnego wypoczynku organizowanego przez naszego zaufanego partnera.

Biuro podróży Sobecki Travel to sprawdzony i doświadczony organizator różnych form wypoczynku dla dzieci, z którego wykwalifikowaną kadrą dzieciaki zawsze dobrze się bawią. Dlatego jako Szkoła Pływania Fregata Swimming polecamy zaplanowane przez niego na nadchodzące lato obozy:

 • Obóz rekreacyjno-sportowy Pszczew – w programie m.in. nauka i doskonalenie pływania na windsurfingu, paintabll laserowy, pływanie za motorówką na bananie, dmuchanych kołach pontonowych lub kanapie, żeglarstwo, pływanie na kajakach i rowerkach wodnych, zabawy survivalowe, podchody i wiele innych atrakcji.
  LINK DO OFERTY
 • Obóz rekreacyjno-sportowy Goszczanowo – w programie m.in. paintball, Stand Up Paddle (SUP) – pływanie na desce windsurfingowej za pomocą wiosła, nauka jazdy na wakeboard w Wakepark Sieraków, pływanie za motorówką na bananie, na kołach lub kanapie, Crossnet, zabawa na dmuchanym torze wodnym, zajęcia w parku linowym, bowling, nowa ścianka wspinaczkowa, nauka gry w tenisa, pływanie na kajakach i rowerach wodnych i wiele innych atrakcji.
  LINK DO OFERTY
 • Obóz rekreacyjno-sportowy Straduń – w programie m.in. paintball, dmuchany tor do skimboard (ślizgi na desce na wodzie), diabelski kociołek i nocka w terenie leśnym (dla chętnych), spikeball, crossnet, strzelanka Laser Tag – paintball laserowy (gra od 8. roku życia), pływanie na kajakach, pływanie za motorówką na bananie, na kanapie i dmuchanych kołach techniki strzeleckie, wycieczki rowerowe, aerobik, fitness, tańce i wiele innych atrakcji.
  LINK DO OFERTY
 • Obóz militarny Goszczanowo – w programie m.in. strzelanka paintball, paintball laserowy, podstawy taktyki, strzelectwo (z ASG) – bezpieczne posługiwanie się bronią krótką i długą, postawy strzeleckie itd., komunikacja radiowa, kontakt ze sztabem, międzynarodowy alfabet fonetyczny NATO, zajęcia na strzelnicy Pretor, elementy musztry, nocne marsze zwiadowcze, podchody i marszy przetrwania i wiele innych militarnych oraz sportowych atrakcji.
  LINK DO OFERTY
 • Obóz konny Pszczew – w programie m.in. jazda konna z instruktorem – 10 lekcji po 60 min. /os na turnusie (osoby początkujące lonża – 30 min.), jazda konna w terenie, zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu jazdy konnej, kajaki, rowery wodne, trampolina wodna, nocne marsze zwiadowcze, podchody i marsz przetrwania w formie zabawowej, bieg za światełkiem, konkursy jazdy konnej i wiele innych aktywności sportowych.
  LINK DO OFERTY

Polecamy!