AKTUALNOŚCI

Najlepsze ferie 2024 w Poznaniu! Półkolonie na basenie [ZAPISY]

Jak najlepiej spędzić ferie zimowe w mieście? Na basenie! Tej zimy Szkoła Pływania Fregata Swimming zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie w Termach Maltańskich oraz na basenie Kopernika.

Podczas zimowych ferii w okresie 12.02.2024-25.02.2024 dzieci nie mogą się nudzić! Doskonale o tym wiemy, dlatego w dwóch fajnych lokalizacjach organizujemy dla nich półkolonie wypełnione atrakcjami.

Półkolonie zimowe 2024 w Termach Maltańskich

To prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich. W programie tegorocznych ferii można jednak znaleźć także wyjście do kina, zabawy integracyjne i gry zespołowe, pokazy filmowe, czy czytanie książek w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Półkolonie zimowe na basenie w SP 72 na os. Kopernika

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na ferie w SP 72 na os. Kopernika! To doskonałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci w wieku 6-12 lat, dysponujące basenem i halą sportową.