AKTUALNOŚCI

Nasz walentynkowy prezent – aqua aerobik!

nauka pływania poznań

Jednorazowe zajęcia aqua aerobiku w walentynkowym prezencie to nasza specjalna oferta dla pań, które chcą zadbać o dobrą formę!

Aqua aerobik to zajęcia pełne pozytywnej energii, prowadzone na basenie z ciepłą wodą, przy muzyce i w miłym towarzystwie. To po prostu ćwiczenia, których nie da się nie lubić! Nasza walentynkowa promocja to świetna okazja, by przekonać się na własnej skórze, ile dobrego może przynieść trening w wodzie.

Tylko w okresie 12-14 lutego, możecie zarezerwować sobie jednorazową lekcję do wykorzystania w terminie do końca lutego na zajęciach aqua aerobiku na basenach w Daszewicach i w Termach Maltańskich!

Grupy objęte promocją:

Basen Daszewice:
– pon. godz. 20.00
– wt. godz. 19.15
– wt. godz. 20.00
– śr., godz. 19.15
– śr. godz. 20.00
– czw. godz. 19.15

Termy Maltańskie:
– pon. godz. 18.45
– czw. godz. 18.45

Aby skorzystać z gratisowej lekcji należy wypełnić poniższy formularz wpisując w treści wiadomości miejsce i termin (KONKRETNĄ DATĘ!) wybranej lekcji, np. Termy Maltańskie, poniedziałek 18 lutego, godz. 18.45. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl