AKTUALNOŚCI

Nauka pływania dorosłych – kilka basenów czeka na ciebie!

Nieważne, czy dopiero chcesz nauczyć się pływać, czy też doskonalisz już jakiś konkretny styl – w każdym przypadku od września możemy ci zaoferować profesjonalne lekcje pływania dla dorosłych.

Nauczymy pływać każdego – to nasza dewiza i setki osób przekonały się już, że w tej kwestii można nam zaufać.

Pływanie to jedna z najpiękniejszych dyscyplin sportowych a zarazem jedna z najprzyjemniejszych form rekreacji. Jeśli dotąd nie posiadłeś tej umiejętności, nie szkodzi. Z nami to nadrobisz!

Nieważne ile masz lat. Pływanie to forma aktywności, którą możesz się cieszyć w każdym wieku. Przypomina trochę jazdę na rowerze – jak już raz się nauczysz, to korzystasz całe życie.

Nieważne co potrafisz. Nasze grupy pływackie są zróżnicowane w zależności od wyjściowego poziomu umiejętności kursantów. Nawet jeśli nigdy nawet nie próbowałeś pływać, nauczymy Cię podstaw pływania, które otworzą Ci drogę do kolejnych stopni wtajemniczenia, czyli poszczególnych stylów pływackich: kraula na grzbiecie i piersiach, klasycznego i delfina.

Nieważne co chcesz osiągnąć. Chcesz nauczyć się pływać, żeby wieczorami relaksować się po pracy? Nie chcesz latem bezczynnie siedzieć na plaży? A może marzysz o starcie w triathlonie? W każdym przypadku gwarantujemy Ci pełne przygotowanie do postawionego sobie celu.

Zajęcia nauki pływania dorosłych prowadzimy na kilku basenach. Sprawdź nasze grafiki na nowy semestr zima 2020/2021.