Nauka pływania Wrocław

Nauka pływania Wrocław przez zabawę to jedno z głównych założeń zajęć dla dzieci w wieku kilku lat, które rozpoczynają swoją przygodę z basenem i pływaniem w Szkole Pływania Fregata Swimming. Zapraszamy na kameralny basen przy al. Kromera w Hotelu System!

Szkoła Pływania Fregata Swimming przykłada ogromną uwagę do zachowania najwyższych standardów podczas prowadzonych zajęć. Każdą lekcję na basenie traktujemy jak kolejny krok w rozwoju młodego człowieka, a to zbyt ważna sprawa, żeby pozwalać sobie na jakiekolwiek skróty. Stawiamy przede wszystkim na pełne bezpieczeństwo podczas zajęć, choć nie zapominamy przy tym jak ważna jest dla dzieci atmosfera zabawy. Kiedy na twarzy jest uśmiech, nauka zawsze przychodzi łatwiej!

Nauka pływania dzieci Wrocław

Autorski program nauki pływania Wrocław dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat opracowany został przez instruktorów i metodyków Fregaty Swimming. To sprawdzona kombinacja ćwiczeń służących nie tylko nabyciu umiejętności pływania, ale i poprawie zdrowia małych pływaków oraz zabawie. Dzięki inwencji i wyobraźni instruktorów dzieci przeżywają na basenie prawdziwą przygodę.

Fregata Swimming od lat wyznacza najwyższe standardy nauki pływania także wśród dzieci w wieku szkolnym. Jednym z podstawowych czynników, dzięki którym zajęcia te cechują się wysoką efektywnością nauczania, jest program szkolenia obejmujący kilka stopni zaawansowania. Poprzez stopniowe zgłębianie technik pływackich, uczestnik kursu, niezależnie od wyjściowego poziomu umiejętności, ma dużą szansę nauczyć się swobodnego pływania wszystkimi stylami. Zwłaszcza, że Fregata dba także o motywację swoich uczniów – otrzymują oni certyfikaty i zdobywają „fregatki”, czyli odznaczenia potwierdzające konkretne umiejętności. Dzieci biorą też udział w zawodach pływackich, wyjazdach rekreacyjnych, konkursach, turniejach piłki wodnej, czy innych zabawach z rodzicami na basenie. Sprawdź więcej na www.fregata.com.pl/szkola-plywania/wodny-zlobek/

Lekcje pływania dzieci Wrocław

Fregata Swimming prowadzi zajęcia nauki pływania w Poznaniu od 20 lat. Od jesieni 2017 r. jesteśmy obecni także we Wrocławiu. Decydując się na zapisanie dziecka do naszej szkoły, oddajecie je Państwo pod opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorsko-trenerskiej, która stale podwyższa swoje kompetencje na licznych szkoleniach a do tego podlega wewnętrznemu systemowi oceniania.
Fregata to szkoła, w której liczy się dobra atmosfera – życzliwość, szacunek, wyrozumiałość oraz duch sportowej walki „fair play” to wartości, które zawsze przyświecają naszym instruktorom.

Kursy pływania dzieci Wrocław

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia nauki pływania?
  • Bo pływanie to cenna umiejętność, dzięki której Twoje dziecko będzie bezpieczne w wodzie.

  • Bo przebywanie w wodzie hartuje organizm, dzieci dzięki zmianom temperatury wody i otoczenia względem temperatury ich ciała, zdecydowanie mniej chorują.

  • Bo to zapewnia harmonijny rozwój układu mięśniowego, oddechowego, kostno-stawowego oraz nerwowego.

  • Bo dziecko uczestnicząc w zajęciach w grupie rozwija się społecznie.

  • Bo pływanie rozwija koordynację i zmysł równowagi.

  • Bo uczymy zasad bezpieczeństwa nad wodą na różnych akwenach.

  • Bo pływanie minimalizuje napięcia mięśniowe i wspomaga zaburzone dysfunkcje ruchowe dzieci wcześniej urodzonych lub z niepełnosprawnością fizyczną albo intelektualną.

  • Bo to super zabawa dla dziecka.