AKTUALNOŚCI

Wakacyjne kursy pływania niemowląt we Wrocławiu! [ZAPISY]

Kameralny basen przy Al. Kromera we Wrocławiu zaprasza latem najmniejszych pływaków! Fregata Swimming organizuje w lipcu i sierpniu zajęcia oswajania z wodą zarówno dla dzieci, które nigdy nie uczestniczyły jeszcze w takich zajęciach, jak i takich, które już mają pierwsze kroki na basenie za sobą.

Zajęcia dla niemowląt, które odbywają się w ramach letniego semestru, powoli dobiegają końca, ale wiemy, że wielu maluszków chętnie pływałoby z nami także w trakcie wakacji. Z myślą o nich, a także o dzieciach, które jeszcze nie miały okazji uczestniczyć w takich lekcjach, przygotowaliśmy specjalne wakacyjne kursy w lipcu i sierpniu (zajęcia odbywają się raz w tygodniu w wybranym terminie). Tym bardziej, że latem szukamy ukojenia od upałów, a nie zawsze możemy sobie pozwolić na wyjazd poza miasto.
Pamiętajcie, że zapisanie się na kurs nie oznacza, że przez dwa miesiące nie będziecie mogli opuścić miasta – w razie wyjazdu na wakacje, nieobecności można odrobić (warunkiem jest zgłoszenie nieobecności mailowo min. 24 h przed zajęciami)!

Na basenie przy Al. Kromera organizujemy podczas wakacji trzy rodzaje kursów:

1. Kursy dla nowych dzieci, które dotąd nie uczestniczyły w zajęciach na basenie.
Skupimy się na oswajaniu małego człowieka ze środowiskiem wodnym oraz zapoznaniu rodzica z podstawami związanymi z bezpieczeństwem, sposobem trzymania i pobudzania dziecka do pracy poprzez zabawę.

Terminy zajęć (w okresie od 04.07 do 30.08):

gr. 3-6 miesięcy – śr. 10.15, czw. 11.45, czw. 16.15, sob. 9.45, sob. 12.45
gr. 7-12 miesięcy – śr. 11.00, czw. 12.30, czw. 17.00, sob. 9.00, sob. 10.30
Kurs obejmuje 8-9 spotkań w cenie 38 zł = łącznie 304 zł-342 zł

2. Wakacyjny kurs dla małych dzieci, które już uczęszczają na basen.

W ramach letnich zajęć pomiędzy semestrami maluszki i rodzice mogą oczekiwać spotkań o charakterze przede wszystkim zabawowym i relaksacyjnym, choć oczywiście nie pozbawionych zadań i elementów nauki.

Terminy zajęć (w okresie od 04.07 do 30.08):

gr. 3-12 miesięcy – śr. 16.15, czw. 10.15, sob. 11.15
Kurs obejmuje 8-9 spotkań w cenie 38 zł = łącznie 304 zł-342 zł

3. Wakacyjny kurs dla starszych dzieci, które już wcześniej chodziły na basen, jak i dla maluchów, które nie brały udziału w takich zajęciach.

Na zajęciach dla maluszków w wieku powyżej roku czeka nas sporo zabawy, oczywiście z elementami nauki. Dzieci w tym wieku, które nie miały jeszcze doświadczeń w wodzie, z pewnością także sobie poradzą i będą się świetnie bawiły.

Terminy zajęć (w okresie od 04.07 do 30.08):

gr. 12-36 miesięcy – śr. 17.00, czw. 11.00, sob. 12.00
Kurs obejmuje 8-9 spotkań w cenie 38 zł = łącznie 304 zł-342 zł

16 komentarzy “Wakacyjne kursy pływania niemowląt we Wrocławiu! [ZAPISY]”

 1. Wioleta Chroń pisze:

  Witam, czy jest możliwość chodzenia tylko raz w tygodniu na tą późniejszą godzinę? Dziecko ma prawie 6 miesięcy, jeszcze nie uczestniczyło na basenie ?

 2. Fregata Swimming pisze:

  Dzień dobry, zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Podane dni i godziny przy wybranej grupie, np. śr. 11.00, to właśnie terminy zajęć tzn. że zajęcia odbywają się co tydzień w środę o 11.00. Zapraszamy!

 3. Natalia pisze:

  Witam,
  Mam pytanie czy na zajęciach mogą być obecni mama i tata czy tylko jeden rodzic?

 4. Pavla pisze:

  Witam, czy mozna zapisac dziecko ktore sie urodzilo 25.4.2018? Czy beda rowniez dalsie kurzy dla dzieci od 3m? Dziekuje

 5. Marta pisze:

  Witam, czy jeśli dziecku będzie brakować 10 dni do ukończenia 3miesiąca, a lekarz wyrazi zgodę, czy będziemy mogli rozpocząć naukę 04 lipca?

 6. Fregata Swimming pisze:

  Na zajęciach w wodzie z dzieckiem może być jeden rodzic, drugi może obserwować zajęcia z brzegu. Pozdrawiamy

  1. Marta pisze:

   Dziękuje za pomoc

 7. Fregata Swimming pisze:

  Tak, zapraszamy! 3 miesiące to granica umowna, chodzi o to, że zwykle w tym wieku dziecko trzyma już w miarę stabilnie główkę, co znacznie ułatwia rodzicowi ćwiczenie z dzieckiem w wodzie. Pozdrawiamy

 8. Fregata Swimming pisze:

  Dziecko nie musi mieć ukończonego 3. miesiąca życia. To taka granica umowna, chodzi o to, że zwykle w tym wieku dziecko trzyma już w miarę stabilnie główkę, co znacznie ułatwia rodzicowi ćwiczenie z dzieckiem w wodzie. Od września ruszamy też z nowym semestrem zajęć – wtedy też będą nowe grupy dla dzieci w wieku 3-6 miesięcy. Pozdrawiamy

 9. Pawel pisze:

  Dziękuję bardzo za informacje

 10. Agnieszka pisze:

  Witam,
  Czy mozna przed przystapieniem do kursu wykupić pojedyncza godzine z instruktorem dla dziecka?
  Żeby zobaczyć reakcję dziecka

  1. Fregata Swimming pisze:

   Witamy, oczywiście mamy w ofercie zajęcia indywidualne (https://fregata.com.pl/szkola-plywania/lekcje-indywidualne/), ale można też dołączyć do grupy jednorazowo – na jedne zajęcia. Koszt to 50 zł. Wystarczy na grafiku wybrać termin i wypełniając formularz zgłoszeniowy wpisać wiadomość, że chodzi o zajęcia jednorazowe. Zapraszamy!

 11. Paulina pisze:

  Witam,
  Córka urodziła się 26.04.2018, czy możemy zapisać się na kurs wakacyjny?
  Pozdrawiam, Paulina

  1. Fregata Swimming pisze:

   Dzień dobry, najważniejszym warunkiem, który umożliwia udział w zajęciach jest to czy dziecko sam trzyma już główkę. Bo to ułatwia rodzicowi kontrolowanie dziecka w wodzie. Najczęściej maluszek trzyma samodzielnie główkę ok. 3. miesiąca życia, ale jeśli daje sobie radę w młodszym wieku, to można dołączyć do zajęć wcześniej. Pozdrawiamy

 12. Marta pisze:

  Dzień dobry. Co należy zabrać ze sobą na kurs?

  1. Fregata Swimming pisze:

   Dzień dobry, dla dziecka na pewno 2 ręczniki (jeden zapasowy) i przede wszystkim pieluchomajtki do kąpieli (dostępne nawet w marketach typu Biedronka) z zapasem. Do tego oczywiście warto zabrać środki higieniczne typu olejki, kremy. Rodzic musi mieć strój kąpielowy i klapki. Pozdrawiamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.