AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt! [POZNAŃ/DASZEWICE]

Zajęcia dla najmniejszych pływaków to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Na specjalnych jednorazowych zajęciach przekonacie się, że maluszki kochają wodę!

Po co zabierać niemowlaka na basen? Powodów jest mnóstwo! Po pierwsze – aby zadbać o zdrowy rozwój swojego dziecka, po drugie – aby nauczyć się, jak bezpiecznie spędzać czas w wodzie z dzieckiem, a po trzecie – dla dobrej wspólnej zabawy!

Skąd wiedzieć, czy Twoje dziecko jest już gotowe na zajęcia w wodzie? Jeśli ukończyło już 3 miesiące i samodzielnie trzyma główkę i nie ma przeciwwskazań lekarza, to jak najbardziej może już uczestniczyć w takich lekcjach.

Jak przekonać się, czy Twoje dziecko będzie lubiło aktywność w wodzie? Specjalnie dla Ciebie organizujemy w sierpniu jednorazowe lekcje próbne dla dzieci w wieku 3-12 mies. oraz 12-36 mies., które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach na basenie.

Na czym polegają takie zajęcia? Podczas zajęć próbnych nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami postępowania z najmłodszymi w wodzie, pokażą wybrane ćwiczenia i zabawy. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie.

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 36 miesięcy, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Cena: 40 zł

Terminy

Basen Lechicka (Hotel Lechicka, ul. Lechicka 101, Poznań)

 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – śr. 23.08.2023 godz. 9.30
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – śr. 23.08.2023 godz. 10.15
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – pon. 28.08.2023 godz. 10.15
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – pon. 28.08.2023 godz. 11.00
 • gr. 12-36 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – pon. 28.08.2023 godz. 9.30″

Basen Daszewice (ul. Słoneczna 4, Daszewice)

 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – wt. 29.08.2023 godz. 9.30
 • gr. 12-36 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – wt. 29.08.2023 godz. 10.15
 • gr. 3-12 mies. (zajęcia rodzic+dziecko) – wt. 29.08.2023 godz. 11.00

Zapisy online przez poniższy formularz  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Regulamin i cennik zajęć próbnych lato 2023 znajduje się TUTAJ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl