AKTUALNOŚCI

Rusza nowy semestr nauki miłości do wody!

Myśl przewodnia, która towarzyszy nam przez wszystkie etapy nauczania zawiera się w czterech słowach: Uczymy miłości do wody! Zatem po prosu pamiętajcie, żeby kochać siebie, swoje ciało i ludzi obecnych w Waszym życiu oraz pływać, ćwiczyć i bawić się na zajęciach z nami!

nauka pływania

Tym, którzy zaufali nam i przedłużyli pływacką przygodę na kolejny semestr w naszej szkole bardzo dziękujemy. Nowych uczestników zajęć gorąco witamy! Mamy nadzieje, że wspólnie dokonamy pewnych zmian, które niemal natychmiast zaczną przynosić rezultaty i będą przynosiły korzyści na całe życie!

Od ponad 20 lat obserwujemy, że ludzie którzy troszczą się o swój organizm ćwiczą, uczą się bądź regularnie pływają, są na ogół najzdrowsi. Bez problemu utrzymują właściwą, naturalna dla siebie wagę ciała, mają więcej energii, sprawniej myślą oraz redukują stres, mają bardziej zrównoważone nastroje i są szczęśliwsi. Z uśmiechem podchodzą do życia.

Dzięki zajęciom na basenie możesz wyglądać i czuć się wspaniale, a niemowlaki uczestniczące na zajęciach oswajania z wodą budują pewność siebie, uczą się nowych umiejętności, wzmacniają układ odpornościowy, oddechowy, harmonijnie się rozwijają… 

Korzyści z uczestnictwa w zajęć w wodzie jest tyle, że nawet trudno byłoby je tu wszystkie wymienić! Przekonaj się sam! Dołącz do Szkoły Pływania Fregata Swimming. Nowy semestr zajęć rozpoczyna się jutro, ale zapisać się na wybrane zajęcia można w każdym momencie.

Pamiętajcie: Większość potężnej energii mającej wpływ na nasze dobre zdrowie stanowi energia miłości a my UCZYMY MIŁOŚCI DO WODY!

My już nie możemy się doczekać